0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Ne bitmez çilem varmış kizlar ya eşimle perşembe tartistik tartisma konusuda  persembe ise gitti matkap almis o gün eve gelince yemek yedik neyse sonra bana dedi matkap aldim nerden aldin dedim vay efendim nye nerden diye sormusum nye hayrli olsun dememisim bi alevlendi kavga bende bagrdim baya ne bahane cikariyosun kavgaya diye bunun ztn ofke kontrolü yok evden cikti yine eski kavgada da anlatmistim burda babami aradi falan diye utanmadan o sinirle evden cikinca bu defa babam onu engellemisti gecen kavgadan sonra bu da annemi aramis bu defa saydirmis falan eski konulara kavgalara kadar uydurup uydurup. O gun bugündur kavgaliyiz konusmuyoruz hic hergun en kucuk seyden yine kavga cikiyor dunde evden cikarken tartistik baya agza alinmicak seyler yazdi mesajda agzi cok bozuk en sonundada olmicaksa bosanalim gitcem isim bitince adliyeye cocuj icin duruyorum ztn yazmis bende git artik istemiyorum seni dedim . Ama gitmemis eve geldi isi bitince yine hic konusmuyoruz 1 haftadir yatakta tenimiz bile degmiyor okadar ayriyiz. Uzak durmaliyim dimi kizlar cunku agzina ne gelirse soyledi ama bi yandanda diyorum inada bindi ya adam disariya falan yonelirse bazende diyorum yonelirse yonelsin bundan ne hayir gelir. :( kafam karmakarisikkk

4 Cevaplar

0 oy
(7,174 puan) tarafından
Kocanı seviyor isen düzeleceğine umudun varsa savaş bırakma ..

Beş yaşında kalmış sanırım kocan ne demek aileye saydirmak şikayet etmek . Allah hidayet versin
(139 puan) tarafından
Ay O kadar ***** ya kimse cekemez bunu  aklima geldikce deliriyorum. Madem anlasamiyosun gt ayril ne her defasinda aile sokuyosn araya 3 yada 4 oldu bunu yapiyo. Oyle deliriyoki ofkeden bana neler dedi sevmiyomus beni bide insanin dis gorusunusune cok laf eden biri zayifim diye iskelet  bilmem ne neler neler kufurler etti utanmaz insan ya
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yanlış anlama ama keşke hiç nereden aldın falan filan demiyeydin huyunu biliyon madem ne bokk yerseee yesin baksana zaten en ufak bi şeyden kavga çıkarma derdine düşmüş kocan yanına falan da gelmiyosa hiç zorlama gidecek olan adam yada başka yere yönelecek adam zaten gider sen onunla birlikte bile olsan güç yetmez bu erkek milletine me yazıkki Allah'a havale etmek en güzeli 

(139 puan) tarafından
Gitmeyeyim mi boyle uzak durmaya devam mi etmeliyim sence
tarafından
Buna kendin karar vermelisin bence çünkü huyunu sen bilirsin şimdi bu defa da yanına yanaşmıyo diye hır gür çıkarmasın da hani ama bana kalırsa benim şahsi fikrim o gelmiyosa bana ben ona bir adım gitmem
(139 puan) tarafından
Yanasmiyo diye hir gur cikarmaz cok dengesz birisi hatta bazen ben yanassamda inadi tutarsa hayatta yüz vermez  oyle pislik ozelligide var sonrada ben yanastim diye dahada kendini hakli gorup inada dahada devam eder. Bende en iyisi uzak durmaya devam edeyim
0 oy
tarafından
Çokda fazla araya soğukluk girmesin bence cnm 
(139 puan) tarafından
Yaklassam derste alcak birisi degilki yine ayni seyler devam etcek. Konussam konusulcak havada degil artik tanıyamiyrm onu . Bilmiyorum hic
0 oy
(143 puan) tarafından
Madem herseyi mesajla soyluyor bende o isteyken içimi dökerdim beni cok üzüyor bu hareketin ne olur sanki güzel guzel anlaşmak varken vs kim kocaso ona bunlari söylesin ister gibi alttan alir orta yola getirmeye çalışırdım   anladığım kadarıyla esinle ayrılma vs düşünmüyorsun sadeve bu krizi atlatmak istiyorsun o yuzden orta yolu duygusallikla vs bulmayı deneyebilirsin 
(139 puan) tarafından
Canım hc bilmiyrm ben alttan alsam boyle yazsam adam hic ders almicak gibi geliyo onca lafina gururumu hice sayip ben yaklasmis olcam. Sinirlenince kendini kaybeden biri oldu bana insanlarin dis girusunune laf soylemeyi cok sever bana zayifim diye iskelet bilmem ne artk sevmiyorum sni bi ton laf söyledi sanki tanistigimizda kilolu biriydim ben cok ergence davranislari

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 869 göst.
28 Haziran 2019 Aile kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sermir (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 416 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 658 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu

378,181 soru

11,318,918 cevap

34,764 kullanıcı

...