0 oy
1,572 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Haydi kizlar soruya aldiysa ne aldi veya almasini ister miydiniz?

Benimki almadi bi cop bile:D

55 Cevaplar

0 oy
(193 puan) tarafından
Kayınbabam beşiğini aldı 1.500 tlye. 150 TL nevresim aldı 1200 TL likte kıyafet ıvır zıvır aldı. 2700 TL özelde doğumumu yaptırdı. 

Kaynanam bin TL lik bebek arabası aldı kızıma birde altın taktı ayriyeten kızıma 450 TL ye küpesini de aldı. 

Görümcemin teki doğumuma akvaryum yaptırmış büyük boy, bir takım aldı kızıma, 2 kilo baklava ve altın getirdi. 

Diğer görümcem sadece altın taktı. 

Bekar kaynim 1000 TL ye kraftın sallanan elektrikli ana kucağını aldı birde çeyrek taktı. 
-Reklam-
0 oy
(3,701 puan) tarafından
İki doğum yaptım ikisinde de hiç bir şey yapmadı ama kayinbabam çok düşüncelidir ilkinde hosgeldin bebek süsü ikincide hem annemin yerine hemde kendi yerine iki tane saksı çiçeği almış 
0 oy
(162 puan) tarafından
Benim doğum ramazan bayramında oldu bizde kurban bayramına köye gidebildik bayrama  1000 lira verdiler kendine birşeyler al diye oğluma da ilerde yatırım amaçlı bilezik yapıcaklar Allah razı olsun iyidir kayınvalidemler biz daha dogru düzgün mama bez falan almadık herşeyini  alıp yolluyorlar 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Durumlari cok iyi degl iyi olsa mutlaka alirdi cani sagolsun
0 oy
tarafından
Hıç bırşey almadı
0 oy
(496 puan) tarafından
Bırak bana hediye almayı oğlum yenı doğduğunda 1 TL bile vermesi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tek beklentim bebeğimi saglikla büyütmek kimse bişey almasın kendileri bilir.. gerçi benimki alır da almasada beklentiye girmemek lazım 
0 oy
(467 puan) tarafından
Benimki iğne bile almadı cnm başkalarına gelince koşa koşa gider hediyeler alır ama ben doğum yaptım bişey almadı 
0 oy
(535 puan) tarafından
Kayın Babam aldı orkide getirmişti hastaneye kayinvalidemle bir sayılırlar 2sinin hediyesi sayilir
0 oy
(467 puan) tarafından
Benimki iğne bile almadı cnm başkalarına gelince koşa koşa gider hediyeler alır ama ben doğum yaptım bişey almadı neymiş efendim hiçbir torununa almamış hediye sanada almam dedi 
0 oy
(580 puan) tarafından
keske torununa alsaydi ben kalsaydimmm 
0 oy
(6,361 puan) tarafından

Küpe alcak 

Eşimde bileklik alacaktı onun yerine 5 cumhuriyet istedim :D zaman malum altın yükseliyo bişey olursa kırışır bileklikten
0 oy
(947 puan) tarafından

Üçün  birini aldılar:D çocuğa bilezik yapcaz kurban sonu diye söz verdiler bi daha kurban geliyor:D

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 3,308 göst.
24 Eylül 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 625 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 643 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde !Cutemom34__ (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 638 göst.