0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Gece saat 1 gibi cok sesli bir cıglıga fırladım yerimden. Arkadan bagıra adamın sesi geldi önce tabak canak attı sonra kadına vurmaya basladı. İlk kez oldu boyle birsey. Hangi evden geldi çozemedim. Dısarı bır kac adam fırladı nerden ses derken kesildi. Bitmiyor bu siddet. Butun gece uyuyamadım sinirden. 

7 Cevaplar

0 oy
(119,471 puan) tarafından
Yine bi kadim dayakmi yedi :((
(1,094 puan) tarafından
Bagırınca durdu adi herif
-Reklam-
0 oy
(140 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsin..
(1,094 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Hey allahım elleri kırılsın insallah
(1,094 puan) tarafından
Ben onu nerden cozeydim o elli kırıp var ya
0 oy
tarafından
Eğer kim olduğunu öğrendiyseniz kesinlikle şikayet edin. Sizin ettiğinizi bilmezler adını felan gizli tutar şikayet edersiniz, lütfen susmayalım böyle şeylere 
(1,094 puan) tarafından
Edeceğim kim oldugunu anladığım anda
(1,657 puan) tarafından
Kadın sikayetci olmayınca hıc bısı yapmıyorlar malesef bızın alt katta oldu benzerı bısey ama kadını öldurecektı güp güp duvardan duvara vuruyordu resmen ıcım hopladı kadın sesını cıkarmadıgı karsılık vermedıgı halde durmuyordu manyak adam aradık ekıpler geldı ıkı araba geldı öldurecek dıye aradık yanı kı oyleydı 6 tane polis geldi kapıdan sesı dınlıyoruz adam actı şikayet var kavgs gurultu sesı gelmıs rahatsz olmus komsular dedıler kımmıs flan dedı polis cevap vermedı soylemedı sonra esınızı gorebılır mıyız dedıler esı geldı aglaya aglaya cıktı kapıya sesı gelıyo yuxu gozu ne halde allah bılır ıyı mısınız dedıler ıyıyım bısey yok dedı sıkayetcı mısınız ddıler yok dedı aıle arasnda dedı sonra polis adamu ıcerı yolladı yalnuz konusalım dedı kadına korkmayın bızımle gelebilirsiniz vs dedıler kadın yok aıle arasnda sıkayetcı degılım ddı gectı poliste ses olmasın bıdaha dedı gıttı
(1,094 puan) tarafından
Bızım ust katta da bir kırbacı vardı uc ay anca oturdu. O da karısını cok dovdu kac kere polisi aradık yok aynı kadın sıkayetci olmadı. En son eşimle marketten gelirken adamı gördük kenarı cektik beraber bir daha doversen bende seni doverim hastahanelik edene kadar dedi eşim. Sesi kesildi ama duramadı tasındılar bırdan
(1,657 puan) tarafından
Valla kadın sıkayet etmeyınce napsam boş ya sadece o an engellemiş olduk durdu sonra nolur Allah bılır hanı sınırle bı tokat tartısna abıbda bısı atma kırma olsa kıme ne yanı ıale arası halledılır der gecerler kımse bıle duymaz ama yarım saatten fazka o sesler cıglıklar kadın cevao vermedıgı halde duvardan duvara vuruyordu resmen güp dıye ses gelıyo ardındab cıglık hala kotu oluyorum aklıma gelince burda kalmıyo lar cok bı yıldır burdayım 3 ay ajca evde durmuslardır pandemıde okullar tatıl olunca koylerıne gttıler cocuklarıda alıp bıdaha sahıt olmadık boyle bıseye
(1,094 puan) tarafından
Elleri kopsun inşallah.
0 oy
tarafından
Allahim yardim etsin insallah
0 oy
tarafından
Eli kolu ayağı kırılsın dicem beddua etmek istemiyorum ... Allah ıslah etsin ... Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidir bunu ne zaman anlayacaklar emanete vurlumaz hiçbir sebeple vurulmaz Allah çıkarır acısını 
(1,094 puan) tarafından
Evet ama sırf adamın bagırma sesi geldi. Adam ne istiyorsun benden diye bagırdı
tarafından
Kimse bilmez kuzum evin içini ... Allah hidayet versin huzur versin ...
(1,094 puan) tarafından
Rabbim kurtarsın
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Allah ıslah eylesin 

(1,094 puan) tarafından
Amin bacım amin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 353 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,758 puan) tarafından soruldu
0 oy