0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 gun kaldi iyiyiyiz acaba negatife döndük mu nasil anlayacagiz gelip tekrar test yapacaklar mi acaba

5 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Çağırıyorlar yada s3n gidip yapıyorsun onlar gelmwz
(7,195 puan) tarafından
Yazık küçücük bebeklere ne saçma bir işlem hasta olmayan bebeğin beynine kadar çubuk sokulur mu müsaade etmeseydiniz keşke
(454 puan) tarafından
Kalabalık bi ailedeyseniz o yüzden sürekli yapmış olabililirler
tarafından
Bize test yapmadilar canim iyiysen işe git dediler esim 2 gün gitti tekrar belirtileri basladi
(2,765 puan) tarafından
Bebeğim pozitifti canım o yüzden yapıldı eşimde pozitifti ben negatiftim ailede bir evde 10 kişi oturuyoruz sürekli test yapıldı bizlere hepmizde hastaneye yatirildik ama bunun üzerinden 5 ay gecti
tarafından
Anladim canim rabbim bir daha yaşatmasın doktor eşime iyisen iyileşmişsindir dedi
-Reklam-
0 oy
(177 puan) tarafından
Kuzum test falan yapmıyorlarmış artık birşeyin var mı diye soruyorlarmış yok dersen tamam eski sürece dönebilirsin diyorlarmış. Arkadaşımın kardeşi oldu aradı test yaptırmak için tekrar aynen dediğim gibi yapmışlar. Kız ailemde herks kronik hasta ne bilim ben iyi mi oldum diyor özele gidiyor test için orda bile yapmamışlar. Aynı şekilde komşumuzda adam işe dönecek gelin test yapın veya ben geleyim işe başlıcam kimsenin vebaline girmeyeyim diyor adama iyiysen başla diyorlar. Allah sonumuzu hayır etsin. 
tarafından
Bn de ondan korkuyorum annemi babami cok ozledim ya hala pozitifsem ya onlara gecerse diyorum korkuyorum
(177 puan) tarafından
Özlersin tabi özlenmezmi ins yaparlar canımda içinde rahat eder
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Benim anlamadığım bi konu var normalde apartmanda bı kişi de çıksa bile bütün apartmanı karantinaya alıyorlar haberlerde duyduğumuz kadariyla. Benim eltim virüse yakalandı 5 gün hastanede yattı ama aileden başka hiç kimseye test yapılmadı kaynanamlarla altlı üstlü oturuyorlar yaşlı onlarda eltimun 4 tane çocuğu var ve eşi kahveci ama kaynım kahveye çalışmaya gitti hep nasıl oluyo da o evi karantinaya almıyorlar anlamadım. Şimdi hastaneden çıktı evde kendini izole ediyor sadece çok şükür yakında görüşmedik bizde şüphe falan yok yani 
(5,134 puan) tarafından
Yok ya artık eskisi gibi ilgilenmiyorlar benim oturdugum sitede 6 daire yı kapatmışlar binayı kapatmadılar
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yok yok tekrar test yapılmıyormuş aradım sordum ben karantina bitince normale dönüyorsun ama ben tekrar yaptırıcam küçük bebegim var kronıkler var evde inşallah yaparlar.
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Cnm kaç gün ilaç kullandınız 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 2,262 göst.
21 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 330 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.