0 oy
315 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (25 puan) tarafından
Sabah sabah ağlamaktan helak oldum. Allah hiçbir anne babaya bu acıyı göstermesin. İnşallah müebbet alır yaratık... Babası kızının heryeri kırık boğazından asılmış cenazesini öptüğünü anlattı, sen bebeğini yıka büyüt sonra cenazsini yıkamak zorunda kal

12 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ah ah yazık oldu gül gibi kıza 
(25 puan) tarafından
Hele kızının cenazesini öptüğünü anlattı ya babasi, heryeri kırılmış kizcagzn
(4,853 puan) tarafından
Muge de ağladı şimdi:((((
(25 puan) tarafından
Onun da kızı var aklna neler gelmiştir kmblr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anne babanin feryadina cok uzuldum napsinlar bilmiyorlar pslikte hala konusa biliyor
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Boğazım düğüm ve oradaki dünya güzeli kız o yolda müge anlı inşâellah onu kurtarır sonu bu olmaz Rabbim yavrularımızı korusun 
0 oy
tarafından
Yazik yazikkkkk  
tarafından
Icim parcalandi
(25 puan) tarafından
Benm de ya, kızın cenazesi perisan haldeymis, anne baba icn ne kdr unutulmaz bir acı yarabbm
0 oy
(13,786 puan) tarafından
Ağlamaktan içim çıktı. Allah sabır versin o anna babaya.
0 oy
(140 puan) tarafından
Kız tüylerim diken diken oldu ama aklım almıyor insan böyle bir insanla hala nasıl hayatını devam ettirebilir 1 yildan beri birlikteymis o çocukla şok oldum yav.
(140 puan) tarafından
Ay onun tehditine ben köpek herif ya lanet olsun..
(2,768 puan) tarafından
Kuzum takıntılı bir insandan kurtulmak çok zor bunu yaşayan bilir kendisiyle ailesiyle tehtit ediyolar
(140 puan) tarafından
Zor canım biliyorum farkındayım ama anlam veremiyorum keşke her yere şikayette bulunsaydı gerekirse canlı yayınlar acsaydi devletten yardım isteseydi sonunun boyle olucagi zaten belliymiş.
(2,768 puan) tarafından
Korku işte o anki psikoloji nasılda bakalım Rabbim korusun yavrularımızı o ana baba ağlarken dayanamadım 17 aylık kızım beni görünce ellerini yüzüne kapattı ağlar gibi. Nasıl dayansın ya evlat beri benzeri yok
(140 puan) tarafından
Aaay kiyamam size ❤️ vallahi bende ağladım babanın feryadı bitirdi beni :/
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Allah anne babaya acısın inşallah perisan oldular. Evlat arkasında gezmişler ugrasmısşar. Olen kızcagızda da Allah rahmet eylesin inşallah gül gibiymiş. Evlat olarakta cok iş dusuyor üstümüze. Benim hayatım benim hayatım dememeliyiz o insanlara boyle yanıyorlar
0 oy
tarafından

Allah rahmet eylesin ailesine rabbim bol sabır versin bu dünyada adalet yok ama rabbimin adaleti şaşmaz bu görüntüler aylardır ortalıkta gezmesine rağmen o cani katil hala geziyor ya bir şey demiyorum :angry:

0 oy
tarafından
Aynen ya annesine çok üzüldüm babasıda çok feryat ediyor tabi 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bn izliyorum canim
0 oy
tarafından
Benim anlamadığım heryeri kırık bogulmus perişan haldeki ceseti savcılar polisler gormedimi nasıl tutuklu yargilanmaz bu adam aklım.almiuor illa kamera goruntusu olması mı lazım??? Adam ben yaptım diyor resmen davranışlarıyla bide tatile gitmis offfff
(25 puan) tarafından
Ellerinde delil yokmuş da bilmem ne.. bu programdan sonra bence alırlar o pisliği içeri bidaha çıkmaz inşallah, yaşaması bile zarar, fotoğraflarını gördüm suratından belli insan olmadığı
0 oy
tarafından

Bugün ağla ağla bittim ben kızın YouTube de boy boy pavyonda oynadığı dans ettiği videolar falan var nasıl üzüldüm izleyince anası babası bitkin vaziyette hep en çok onlara yandım ben dediya anası kzıımı kendi ellerimle yıkadım ben off yaaa nolurdu annesinin dizinin dibinde otursaydı da gitmeseydi oradaki kıza sarılıp hen kızımı yavrumu çok özledim demesi yarabbim sen sabır ver anne babaya 

(25 puan) tarafından
Ben de bittim gozyasm durmadi valla.annesinin yikadm demesi babasının cesedini optm demesi, çok kötü haldeymis kizcagz. Ne zordur yarabbm. Kaza değil bişey değil, bir de tatilde havuzdan poz veriyor pislik. İnşallah müebbet alır da çıkamaz ordan resm atar

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 790 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 373 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde elyeda (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 284 göst.