0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Dun gece esimle geliyoduk ben saat ve yuzugu cikardim cebimdeydi sonra indim baktim saat var ama yuzuk yok cok uzgunum suan

8 Cevaplar

0 oy
(925 puan) tarafından
Geçmiş olsn o acıyı bende bilirim inşallah evde dusurmşndr disardamydnz gttgnz yerleri gez istersen
(48 puan) tarafından
Kuzum annemdeydim cebime kattim arabada bakyim cebime vardi ama sonra indik vaktim cebimde yok aeaba da dusurdugume eminim aam ne yaptiysam yok
(925 puan) tarafından
Bende alyansimi kaybetmstm.nişanlyken çok kötü bse çok aglamştm 1600 lira demslerdi alamadm gtttim gümüş aldım anlamasnlar diye kmse blmiyo eşim bliyo sadece durumu :D
(48 puan) tarafından
Ayy cok kotu olmus kuzum grcmis olsun ama suan esim cok normal karsiliyo ama babama soyleyecem dedi
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ya bende elimden düşürmüştüm geçen yol bulamadım sen bulursun inşallah iyi düşün nerde düşürmüş olabilirsin
(48 puan) tarafından
Insallah cnm ama araba dusunrdugume eminim ama bulamiyom bir turlu
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Geçmiş olsun bende kaybetmiştim. 5 yil oldu hala bir umut ararim evin her köşesini. Istiareye bile yattim. Burdan biri dua söylemişti 3 gun ust iste okuyun bulursunuz falan diye onuda yaptim yok hala
0 oy
tarafından
Ben bı ara yaşadım evin icinde kaybetmistim ama aramadigim  yer kalmamıştı iki gün boyunca aradım durdum kafayı yiyecektim nisan yuzüğü .bide elimde altın olan tek yüzüğüm ...... Sonra kirli sepetinde buldum:)))sutyenime koymustum orda unutmuşum kıyafetlerimi çıkartınca o da içine düşmüş nasıl sevindim anlatamam .... Nasibinse bı yerden dönüyor kuzum sağlık olsun
(48 puan) tarafından
Insalah kuzum benimdr tek yuzugumdu
0 oy
(119,569 puan) tarafından

Altinmiydi :ermm:         

(48 puan) tarafından
Ewet cnm
(119,569 puan) tarafından
Gecmis olsun
(48 puan) tarafından
Sagol cnm
0 oy
(5,014 puan) tarafından
Duha süresini okuyarak ara yakınlardaysa bulursun insaallah
0 oy
tarafından
Arabada düşürdüğüne eminsen arabayı süpürge makinesiyle temizle istersen en ufak ayrıntısına kdr belki içine kaçar öyle bulursun bn küpemi kaybetmiştim öyle buldum
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Canım bnd kaybetmiştim Cook üzülmüştüm sonrasında annem gilin evinin orada düşmüş komşu almis içinde tarih falan vardı oturduğumuz semptin evlenme dairesini aramışlar bu tarihte evlenen varmı diye sonrasında adamlarda bakmış isim tutunca biiz aradılar böyle böyle diye nasip işte bulduk yuzugumuzu ama aradan 1 hafta 10 gün geçmişti yüzüğe basılmış yamulmustu  nasibinse döner bulur seni

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 138 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,711 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 451 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Gulseren coskun (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 490 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,129 göst.