0 oy
1,123 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından

Esimin ailesi bebegim doğmadan önce bebeğe biseyler aldık gönderdik dediler allah razı olsun dedim meğer benim evlilik yuzugumu satmışlar onlar almışlardı yuzugumuzu saklarizz demislerdi tamam benim bebegime almışlar ama bunu benim yuzugumu satarak oldugunu bana soylemediler biz kendimiz aldık dediler bende şaşırmıştım zaten vee kendilerine biseyler almışlar zenginler durumları gayet iyi bunu bana beni çok seven biri söyledi ben artık hicbisey diyemiyorum sizce bunu esime soylemelimiyim 

22 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Iyi de evlilik yüzüğünün onlarda ne işi var 
(4,134 puan) tarafından
Belki altin alyans taki tektaş eşinin ailesinde:)
(34 puan) tarafından
Bilmiyorum almışlardı verdim bende inandim
(456 puan) tarafından
Acaba cokmu pahalı bir yüzük mus ondan mı almışlar
(2,589 puan) tarafından
Aynen ya ne alaka bizde kalsın sen cocuk musun ki alıyorlar
tarafından
Biri istemiş biride vermiş ya ne saçma artik insanlara anlam veremiyorum
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Eşine de ki isteyelim mi artık ben yüzüklerimi takmak istiyorum dışarda insanlar evli olduğumu anlasınlar istiyorum de güzel güzel iste bahsetme bakalım ne diyecek eğer hayır derse sonradan söylersin bi iki gün sonra 
+1 oy
tarafından
Yüzüğün neden onlarda ki
0 oy
tarafından
Eşine söyle tabi ki bide yüzüğü neden saklıyorlar onu anlamadım takmanız gerekmiyor mu hadi takmadın sen sakla neden verdin ki 
(34 puan) tarafından
Soylicem aldılar bizden dahada vermediler
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Tabiki söylemelisin niye saklayasın ki

Hem evlilik yüzüğün ndn parmakda değilde onlarda ki 
0 oy
(323 puan) tarafından
Onlarda ne jsi var geri neden almadin şimdi iste yüzüğünü bakalım ne verecekler
(126 puan) tarafından
Bende aynisi diyecektim işte bakalım gerçekten satmışlar mi yüzüğünü ne cvp verecekler
0 oy
tarafından
Niye o saklıyor ki yüzük bu yani bilezik değil bişey değil
0 oy
(554 puan) tarafından
Eşine benim yüzüğümu getirir misin hatıra olarak bende kalsın de bak eğer geveliyorsa bilki eşinin de haberi var istiyorum getir böyle birşey duydum de
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Zengin oldukları halde kendi parasıyla değil de sizin yüzükle aliyorlarsa onlar değil siz almış oluyorsunuz
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yüzüğün onlarda olması ne saçmalık ya.. evlenen insanlar niye altinlaeini başkasına emanet bırakır ki ..hele geçtim büyük altınları da yüzük ya
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Yuzugun ne geziyo esinin ailesinde
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Altınlarınizi eşinizin ailesine vermenizi de cidden aklım almiyor.Onoar sizin sizin evde dursun.Calinan altın ordan da çalınır zaten
0 oy
(4,982 puan) tarafından
Hata altınlarınızı vermekte hangi akılla yapıyorsunuz anlamıyorum 
0 oy
(4,698 puan) tarafından

bazen içimizdekileri anlatmak bizi rahatlatır içimizde tutmak ise olgunlaştırır bunu anlatırken kelimelerini ve ses sonunu iyi ayarlamalı sın unutma yapılan bir yanlışı anlatırken karşındaki kişi senin eşin yapanlar onun ailesi

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Pes yanı ne diyim 

Söyle tabi eşine 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kafamda deli sorular yani..yüzügün neden onlarda..neden esime solemeli miyim diye hala soruyosun..tabi ki solemelisin..ki edin9de biliyosa hic şaşırmam..
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ne demek soylemelimiyim senin ailen olsaydı yerindee dünyayı ayağa kaldirirlarsi
0 oy
tarafından
Seninki de değişik bi durummuş cidden..

Ben aylardır yüzüğümü takamıyorum kilo aldım olmuyor hamileliğin ödemi filan derken takamadım Allahım sürekli bende bi boşluk bi eksiklik var hani evden çıkarken bişey unuttum hissi olur ya hah aynen öyle bi hiss Allahım dunamadım artık 10 gün önce filandı taktım yeter artık yani şubattan beri takamıyordum zorla taktım valla :) ödemler gitmiş ama kilo aldığımdan azcık dar geldi ama artık yüzüğüm parmağımda mecbur kalmadıkça da çıkarmam.. He bide çıkarıp kaynanama veya anama bırakacam mümkün değil..
0 oy
tarafından
Yüzüğü n onlarda ne işi var
0 oy
tarafından
Iyide yüzüğün onlarda ne işi var 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 361 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.