0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (1,250 puan) tarafından
Kızlar Üç buçuk yaşındaki kızımın Dün oyun oynarken ayağı kaydı ve kapının kenarına çarptı kolu dirsek ve bilegin ortasında kalan iki kemiği kırıldı ben o kolu görür görmez zaten kendimden geçmişim Çığlik atmaya baslamisim çocuğu hastaneye götürdük bayağı bir koşusturduk o sırada fenalık geçirdim kolu Gözümün önünden hiç gitmedi 14 haftalık hamileyim kızımın kolunu alçıya aldılar ameliyatlık bir durum olmadığını her hafta kontrole gideceğimizi söyledi doktor oldum oldum dirildim resmen aglamaktan helak oldum kizimin yaninda cesur durdum ama rontgen falan cekilirken beni almadilar zaten o icerde ciglik atarken ben disarda fenalik gecirdim elimde degil nasil bir aci yasadigimin tarifi yok suan iyi uzaniyor bebegim ne yapayim kemik suyuna corba dediler ayran yogurt peynir dediler baska onerisi olqn varmi birde karnimdaki bebegimden korkuyorum ona bisey olmusmudur diye korona o kadar yayildiki dr gerekmedikce gelmeyin dedi hastane 1 saat uzakta gidemem su sira napicagimi sasirdim sisme morarma olurmu diye dikkat edin dedi diye gece hic uyumadim 8 aylik bi bebegim daha var napicagimi sasirdim yeminle aklim yerinde degil akil verin bana  

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım
(1,250 puan) tarafından
Sagol canimm
-Reklam-
0 oy
(118,989 puan) tarafından
Çok gecmis olsun
(1,250 puan) tarafından
Cok sagol canim
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım
(1,250 puan) tarafından
Cok sagoll canm
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 

Mutlaka kemik suyu yap çorbaya köy sulu yemekler e köy yedir 
(1,250 puan) tarafından
Esime aldirdim sabah simdi koydum kayniyo corba yapicam canim
(12,264 puan) tarafından
İlaçlarını düzenli ver eğer verdiyse doktor Allah a emanet yavrular ❤️❤️
(1,250 puan) tarafından
Hic ilac yazmadi canim sadece agri kesici ver nurofen calpol vs dedi ilqc vermelimiydi ki
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım gecmiş olsun allahın izniyle cabuk iyileşir körpecik o. Kemik suylu yemekler yedir canım. Bir de tavsiyem alçı cıkınca kokundan kırık yerine denk gelen yeri her gün yavas Yavas yumurta akı ile ov. 
(1,250 puan) tarafından
Tamm canim yspicam muakkak
0 oy
tarafından
Okurken bnm icim acidi cnm . Gecmis olsun 
(1,250 puan) tarafından
Çok sağ ol canım Hiç sorma evlat gerçekten bambaşka bir şeymiş hala soktayim surekli mizmizlaniyo basindan ayrilamiyorum
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun canim RABBIM şifa versin
(1,250 puan) tarafından
Aminn canim cok sagoll
0 oy
(2,047 puan) tarafından
3.5 yasında cocugun, 8 aylık bebeğin ve 3.5 aylık hamilesin  masallah bacım, cok da geçmiş olsun kızına cok üzüldüm tez zamanda iyileşsin, canım benımde biri 18 aylık biri 3 aylık 2 kızım var 3.için cok dıkkat edıyorum 2 bebek yeter dıyorum
(1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3.su buyuk surpriz oldu bize canim iki kizdqn sonra buda erkek bebis korkuyorum dun cok hirpaladim kendimi bilincsiz Insallah bisey olmamistir bebegime kafam cok karisik bi yandan kolu kirik kizim bi yandan diger bebegim ve karnimdaki ben oyle bagirip aglamisimki bugun bogazim agriyor resmen yirtilmis gibi agriyor
(2,047 puan) tarafından
Kendine ihlamur kaynat cok haklısın kim olsa o halde cocugunu öyle görse öyle olur, sen toparladın kendini çok şükür boşver gerisini düşünme
(1,250 puan) tarafından
Tamm sagol gulum bugun alirim ihlamur
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim Allah şifa versin.. 
(1,250 puan) tarafından
Aminnn canim cok sagolll
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Annesi benim de yeğenimin omzu kırıldı hem de saçma sapan bı sebepten herkesin gözü önünde oynarken oldu üç haftada iyileşti. O daha çocuk hemencecik kaynayiverir sen kendini helak etme yavruna yazık strese girmesin. Böyle şeyler olur eşime olmadık kalmamış küçükken çok yaramazmis kaynanam hep evden yalın ayak kosarmis şimdi masallahi var çocuk böyle büyür
(1,250 puan) tarafından
Bende yalinayak kosmusum canim kizima rontgen cekilirken hemsire galos getirdi o ana kadar ayagimds bisey olmadigini farketmemisim bile dr bize 4 6 hafta kalir dedi Insallah senin dedigin gibi 3 haftada iyilesir gulum Allahin izniyle cok zor onun kolu benim yuregim agriyo icim sizliyo yarin icin esime diycem ultrasona gotursun beni korkuyorum karnimdaki bebegime bisey olmamistir Insallah Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah amin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Z.ElaSevim (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 362 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

377,227 soru

11,289,172 cevap

34,698 kullanıcı

...