0 oy
748 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından

Kızlar bugün eşimin doğum günü ve ben annemin evimdeyim temizlik için dün akşam ona bir yazı yazdım sabahta o uyanmadan ona attım oda bana bunları atmış sizinle de paylaşmak istedim nasıl yazmışım 

image

<3

7 Cevaplar

+2 oy
(4,889 puan) tarafından
Ahh bu kadinlarin herşeyi  herkesle paylaşma sevdası:)))
tarafından
Ayyynen :))
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Cok uzun sadece eşinin cevabini okudum)
0 oy
tarafından
Ayy hayatta okuyamam çok yorulurum kizzz bu neee ;)).
0 oy
(48,465 puan) tarafından
uzun geldi okumadim Allah sevginizi daim etsin canim
0 oy
tarafından
Valla bayıldım çok güzel çok özel seyleryazmissin kuzum Allah daim etsin inseallahbb .. 
(219 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin inşaallah ama post açtığımda pişman oldum admine hesabı kapattıracam bir daha da girmem
tarafından
Evet yorumları okudum boşver takma kuzum sen herkesi dertedersennnn ooooo ... Sana neden bunu paylaştım diyenler yarın senin benzerin bı post paulastigi zaman ayyyy ne güzel derler
0 oy
(43 puan) tarafından
Rabbim sana ve  eşine ailene huzur versin gerçekten adına çok mutlu oldum buradaki insanları takma Boş ver sen iyi ol yeter eşinin yeni yaşı sana ailene huzur ve mutluluk getirsin 
(219 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin inşaallah yani ne kadar tanımasamda kişileri kırılıyor insan sonuçta
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Huzurunuz eksik olmasın birlikte yaşlanın insalalh ☺
(219 puan) tarafından
Amin inşaallah canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 219 göst.
1 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 82 göst.
28 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elifalya (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 352 göst.
0 oy
9 cevap 955 göst.
28 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Ayşe gul (119 puan) tarafından soruldu

377,817 soru

11,308,457 cevap

34,740 kullanıcı

...