0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Urfaya gitti demistim ilk postlaromda gorursunuz simdi neyse kadinin akarabalrinda cikmis esi bize oyle dedi akrabalarinda da cokinca bizde bu kadina yazdik sni salgin hasatkik var biliyosun gelmeden bi tets yaptir nolur nolmaz sonucta binada bebekler var diye . Gene bisey demicektik ama kocasi ben kendimi koricam siz kendi halinize bakin diyince acikcasi korktum yani ki bu kadin anasi ni babasini degil butun akrabalarini girmeye gitti gezmeye yani 15 gun orda kaldi biz oyle dedik diye suclu olduk benimle ve benim ustumle konusmuyo (ysni pek umrunda degil ams neyse), ustumun karsisinda oturuyo . Neyse bu kadin iki gün once hali yikadi catida simdi siyke dusunun 3 katta oturuyo evden yukari hortum cekiyo siz gidipte karsi dairenizin ustunde yikarmisiniz ki zaten hortumu uzat falan zor is ben dirak tepemde yikar gecerim hani yok bu kadin benim ustumde haliyi yikamis hadi ona eyvalah esim 1 gun once arabayi ic dis yikiyo arabainin kendisini curumesin diye gaz yagiyla falan siliyo nerdesye 3satt sıcağın barinda arabayla ugrasti neyse esim arabayi temizleyip binain hemen altina koydu biraz ice dorgu yani duvara yakin koydukki kuslar kirletmesin ne bilim islanmasin falan diye kadin bigun sonra haliyi yikiyo tam atakodasinin tepesinde haliyi seriyo ama gorucen camimim önü arabanin ustu knpile su arabanin ustune ortu ortuyle o bile nasil sarsmis kokmus arabayi surmeyi bilsem kenara cekcem sesleniyorum yukari ne cevp ne bisey yüzüme bile bakmiyo remsen bile bile inadimiza ustumuzde yikadi kirli suyundua arabain uzerine oencerime akitti ne bi haber ne bisey sinir oldum ys haksizmiyim kizlar siz soyleyin ys

2 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
İyrençliğin ötesi. Allah islah etsin
(200 puan) tarafından
Ya anlamiyorum neyin kafasi kendini de nasil yukseltiyo bi gorcen bunun esi pidecide calisiyo neymis efendim esi 3 ay evde yatmis slismamis benim kocam isi gitmis biz hic dikkat etmemisiz. Ya senin kocan cakismadi cunku herseyer kapandi ama benim kocam mobilyaci hergun testini seyini yaptılar evemi geldi benim carsafin ustunde onu soyundurup direk dusa gonderiyodum ne bi kapi koluna dokunurdu isten gelir gelmez ne bana gelir carsafin stunde soyunur direk dusa ki mikrop bisey sacmiyim diye benim kicam calistiysa mecburiyetten calisti ay sinir oldum vallahi ya
(913 puan) tarafından
Kime ne kardeşim. Benim eşim de inşaatçı zorlu karantin olmadığı sürece hep çalıştı. Komşum restoran sahibi çalışmadı ona ne ve ya bize ne. Gelip başıma mı dökücek pisliğini. Bi de kimse sokağı öyle pisletme hakkına sahip değildir.
(200 puan) tarafından
Yok ya anlamiyo anlatiyirum anlatiyorum yok yani allah akil fikir versin boyle bi durumda kusura bakmasin ben amnemi bile gormeye gitmiyoken ya onda vardir ya bende diye bsirf annem alisveris merkezinde calisyo diye ondan diyil kaynanamdan vuruyo kynanan gelip gidiyo diyo ya acikcasi ben 20 yasindayim ve arka arkaya cocugun oldu ister istemz yemiyorum ikisinde de biri bakima muhtac dieri desen anneci sagolsun kadin geliyo yardim ediyo ama ne disrda gezen biri ne bisey korona ciktigindan beri bizden baska biyere gitmedi onuda bana yardimci olmak icin geliyo allah razi olsun . Ben bu kadar sakiniyoken gelip bana laf yapmasi umursamamis zorima gidiyo ben esim yada binadan baska biri olsun zoruma gitmez ama cocuklarima bulsair sa iste ozmn olmaz ikiside kucuk ve savunmasız gelir gelemz cocuguna disari oyun oynamaya yolladi ya kadinin umrunda degil remsen
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah akil fikir versin yaa 
(200 puan) tarafından
Ya kendimi sorguluyorum benmi abartiyorum diye ama yok yani bunlari yapana ne diye bilirsin ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 290 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 262 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 913 göst.
6 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,039 göst.