0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (246 puan) tarafından

Bana kötülük yapılsa bile iyilik yapmaktan hiçbir zaman vazgecmeyişim,huysuz olmam, bilgi patlaması yaşadığım konularda çok konuşmam, hak hukuk davalarında kavga edip haklı olan tarafı savunmam :ermm: tamam bazıları güzel şeyler ama abartiyorum yani fren yok bende:D sonu hep hüsran oluyor:D

23 Cevaplar

0 oy
(477 puan) tarafından

Her zaman kocamdan sevgi beklemek 4 yildir sevgi gormemek birde asirinderece cabuk affetmek ..

(246 puan) tarafından
Bende 4 yıldır evliyim kuzum. Evlilik zaten sevgi, saygı, güvenden oluşur. Bunlardan biri olmazsa evlilik yürümez zaten, ve biz kadınlar çok takıntılı bireymisiz gibiyiz. Belkide sen farketmiyor olabilirsin. Kötü düşünmemek lazım kuzum. Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin
(477 puan) tarafından
Onda sadece saygi guven var sevgi yok onun ici evlilik ne demek biliyormusun ise gitmesi eve gelmedi ekmek yemesi cocukla 5 dk ilgilenmesi tlf oynamasi uyumasine ben nerdeim diyorum adam 4 yildir sevgingostermeyi ogrenemedi demin daha kavga etik bu cenene dedi sende kimse durmazdi dedi bir sevgi istedik die ne laf duyduk oyle malesef
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Inatci ve kinciyim bu huylarimi sevmiyorum
(246 puan) tarafından
İşte beklediğim huy :D dediğim dediksin o zaman kesin :D
(4,666 puan) tarafından
Aynen canim dedigim dedik
0 oy
(198 puan) tarafından
Çok duygusalim sevdiğim biriyle tartisinca hemen ağlarım bu huyundan nefret ediyorum sevmediğim oluncada çok fenayım orası ayrı :D
(198 puan) tarafından
Amin canim benim nerde varsa inşallah ❤️ zaman çabuk geçiyor valla inşallah sanada öyle geçer yarısı bitmiss :))
(246 puan) tarafından
Aynen canım :) cumartesi ikili tarama testim var hayırlısıyla onuda bi atlatayim da benden mutlusu yok :)
(198 puan) tarafından
İkili gereksiz kuzu ya bebek çok küçük sonuç doğru çıkmıyor model bozukluğu oluyor çoğu kişide 3luyu yapsaydinn direk
(246 puan) tarafından
Ben ikiliyle ayrıntılı yaptircam kuzum o yüzden
(198 puan) tarafından
Anladım canım hayırlsi olsun bende 3lu ile ayrıntılı yapmıştım inşallah sağlığında sıkıntı yoktur Allah'ım evlatlarımızı sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sinirlenince haksizliga ugramissam ağlıyorum tartisirken
(246 puan) tarafından
Sevdiğin insana karşımı genel olarak herkesdemi oluyor duygusallığın kuzum
(6,978 puan) tarafından
Sevdigim kisilerse kesin agliyorum, yediremiyorim onlardan boyle bir hareket gormeyi galiba. Yabancilarla tartisirsam.sinirden ellerim sesim titrer
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sana benzer huylarım var kazıkları yerim yerim akıllanmam maddi manevi her türlü iyilik yapar tekmeyi yer otururum çok iyi bi dinleyiciyimdir ama asla kendi derdimi sıkıntımı anlatmam daha doğrusu henüz böyle birini bulamadım ve en enn nefret ettigim bise olunca sinirden oturur ağlarım bi tartışma falan oluyosa önce oturur zırıl zırıl ağlarım kendime gelince hesap sorarım ama keşke bunu ağlamadan yapabilsem 
(246 puan) tarafından
O sıkıntı bendede var malesef kriz gibi vuruyor insana
(9,626 puan) tarafından
Hemde nasıl yani herseyde böyleyim sadece tartışma içindeyken değil içimi sıkıntı bassın aklima üzücü bi durum gelsin ağlarım aşırı duygusalım ama bazen insanlara karşı gerçekten gamsız olmak lazım yoksa yıpranıyoruz
(246 puan) tarafından
İşte o gamsizlik bizde yok kuzum. Ben çok denedim olmuyo yani. Bir insan neyse o olmalı. Elbet üzülcez,sevinicez ama herseydede bir hayır vardır. Allah kimseyi yolundan şaşırtmasın.
(9,626 puan) tarafından
Amin canım benim Allah içimi biliyo hiç bi zaman hoc bi insana karşı kötülük düşünmedim elimden geldiği sürece her şekilde yardım etmisimdir cogusunda da kaybetmisimdir ama çok şükür ben böyle oldukça öteki tarafı kazanıyorum aslında öyle insanlar bize ödül biz onlara sabrettikce ahiretimizi kazanıyoruz kötülük yapayım derken aslında iyilik yapiyolar farkında değiller Allah herkesin kalbine göre versin insallah..herkes kalbinin ekmeğini yesin
(246 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kendimi savunamayışım... 
(246 puan) tarafından
Ozguvenlemi alakalli bir sıkıntın var. Canim
(3,701 puan) tarafından
Evet fazla
0 oy
(739 puan) tarafından

Her insana çabuk güvenmek onu dost beklemek anasını satıyım halada aynıyım :))

(246 puan) tarafından
Hahah en azından kötü insan degilsin kuzum :D
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kinci biriyim galiba ve insanlardan cabuk vazgeçerim cabuk silerim. birde hak ettiğine hak ettiğini söylemem söyleyemem. em çok nından biktim. elime fırsat geçtiğinde bile yapamıyorum bunu. 
(246 puan) tarafından
Benim elime fırsat gecse vallahi gomerim :D
(3,836 puan) tarafından
bende öyle diyorum ama yapamıyorum niye böyleyim bilmiyorum. artık dua ederken inşallah elime düşersin de bende hak ettiğini yaparım diyorum o kadar yani
(246 puan) tarafından
Onuda yapamiyon olsun sen Allah'a havale ediyorsun :)
0 oy
tarafından
Çok takintiliyim ve bu takıntı beni bitirecek ya o nie öyle dedi bu nie böyle dedi nie şöyle demedim ona sürekli böyle konuşuyorum kendi kendime 
(246 puan) tarafından
Kendi yiyio bitirmekten başka birsey degil kuzum takıntı
tarafından
Vazgecemiorum canım ya çok uğraştım da o nie öyle dedi bu nie böyle yaptı keşke şöyle deseydom
(246 puan) tarafından
Sonradan pişmanlık duyuyor insan işte
0 oy
(971 puan) tarafından
Asla kin tutmuyorum herşeyi hemen affediyorum bide çok cabuk sinirleniyorum 
(246 puan) tarafından
Kinci olmaman güzel ama bazen bu huyun icin kendine kizabilirsin
0 oy
(1,331 puan) tarafından
herkesi kendim gibi sanıyorum iyü niyetli yaklaşıyorum bana aleni kötü davrananlara bile
(246 puan) tarafından
Sende benim gibisin sanki kazık yiyen ben değilim gibi
(1,331 puan) tarafından
Aynen vallahi canımı yaksa da gelsin iki gülsün falan kim olduhu farketmez yumuşuyorum değiştiremedim şu huyumu
0 oy
tarafından
Icime kötü kötü hisler getiriyorum yani onu yapmasam cok güzel olur bidr cok cabuk sinirleniyorum sakin olmak istiyorum
(246 puan) tarafından
Alışkanlık haline getirmis olduğumuz kötü huylarimiz :/
0 oy
(476 puan) tarafından

Çok dobra olmakdan nefret ediyorum kalp kircakmisim korkusu olmadan çok ağır laflar söylüyorum özellikle kaynanama bu huyunu hiç sevmiyorum ama kendimi de tutamıyorum :(bide çabuk affediyorum herkesi o huyumu sevmiyorum

(246 puan) tarafından
Kaynanandan ne istiyon kız:D
(476 puan) tarafından
Bilmiyorum ki iyi de davransa bana kotu geliyor çünkü herkesin arkasından konusuyo en yakın arkadaşının eve gelen misafirlerin felan en nefret ettiğim sey arkadan konusmasi
0 oy
(6,946 puan) tarafından
Çok inatçı ve kinciyim bir de insanları  kıramıyorum en çokta bu huyumdan nefret ediyorum 
(246 puan) tarafından
İnat ve kine yapacak birşey yok işte
0 oy
tarafından
Aşırı soğuk olmam en sevmediğim huyum.
(246 puan) tarafından
Oooo en kıyak huy çok kinlenmem lazım soğuk olmam için
tarafından
Yok canim ya ben boyle socak kanli hareketli olmak isterdim
0 oy
tarafından
Bazen fazla alınganlık yapıyorum dinlemeden konuşuyorum söz vermiyorum bazen eşim çok şikayetçi bu konuda beni konusturmuyorsun dinlemeyi bilmiyorsun kavga anında diyor
(246 puan) tarafından
Benim eşimde alışkanlık haline getirdi susuyor mecbur çünkü konuşursa hayatta susamam bi Allah'ın kulu susturamaz beni :D
0 oy
(614 puan) tarafından
Dan diye lafı söylerim. Hiç aman alttan alayım kocamdır kaynanamdır demem. O insansa bende öyleyim yani. Eşimle bu konuda sorun yaşıyoruz. Mesela tartışırken ağır konuşuyorsun erkeklik gururum kalmıyor diyor. Ama elimde değil birden çıkıyor ağzımdan 
(246 puan) tarafından
Hahaha sinirlendiğinde bir tek o an yapılana yada söylenene değil daha önceki birikmislerde aklına geliyorsa ver yansın yaparsın:D
(614 puan) tarafından
Ya bir de benim ağzım çok bozuk. Af buyrun herifle bir tartışsak hemen belden aşağı vuruyorum
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hahahah dün eşime sordum bunu bnde sevmediğin özellik var mı diye yok dedi ama bnm var kendimden dedim ne dedi swnni ve, ailenin yanında konuşkanm başkasının yanında sessizm bu huyumu sevmem dedim, güldü 

Bide Bi huyum daha var her konuda pimpirikliyim 
(246 puan) tarafından
Eşe de sorulur mu be sorsan bir sürü şey diyorlar :D ben sorsam kesin kavga ederiz hahaha
(3,750 puan) tarafından
Kocişim kıyamaz bana varsa da demez yoktur der
0 oy
(27 puan) tarafından
Hakkımda kötü düşünenleri arkamdan konuşanları sonra pişman olanları bile affetmem herkesi kendim gibi bilmem
(246 puan) tarafından
En güzeli canım
0 oy
(2,241 puan) tarafından
inatciyim ya eger eger bir konuda hakliysam karsimdaki ne derse desin kabul ettirmeye calisirim .ve tez canliyim birsey yapmak aklimda mi o an olacak yoksa uyuyamam ne bileyim bir is geldi aklima esim haftasonu yapariz desin yok ya o gün yapilcak ya da haftasonuna kadar uyumam 
(246 puan) tarafından
Aynı ben asla iş birakmam bi odayi bugun bi odayo yarın tuvalet öbür gün asla yapmam hepsini bir anda yapar işin içinden çıkarım :D hatalı olsamda kabul ettirmem hahaha

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 380 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,257 göst.
0 oy
30 cevap 683 göst.
0 oy
51 cevap 471 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu

378,336 soru