0 oy
353 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (975 puan) tarafından

Saçlarım küçüklüğümden beri ince telli ve kırılgandır zaten. Hamilelikte aslan yelesi gibi olur ama geçici. Doğumdan bu yana 16 ay geçti ve saçlarım hem koparak hem kökten baya döküldü, zayıfladı, yıprandı. düzleştireyim derken bir de yakmışım saçımı. :( 

şu an keçe gibi. Hiç hoş durmuyor ne yapsam. O kadar bakım yağları, şampuanlar vs aldım. Kesmek de istemiyorum. 

Saçları parlak, canlı ve gür olanlara çok özeniyorum. İnsanı güzel gösteren şey saçtır. Aynı zamanda kötü bi saç da insanı vasat gösteriyor. Ne yapacağım ben? Çok üzülüyorum saçlarıma. Aynaya baktıkça kötü oluyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(179 puan) tarafından
Len sen hangi pıtırciksin
(975 puan) tarafından
En yaşlısı :-D sen kimsin kız adın gözükmüyor?
-Reklam-
0 oy
(115 puan) tarafından
Ya aynen bende çok özeniyorum saçları böyle parlak duranlara burdan bende sesleneyim hanımefendiler saçlarınıza neler sürüyorsunuz benim hiç aram yoktur da böyle şeylerle bilmiyorum yani pıtırcıkla öğrenmiş oluruz :)
(25,225 puan) tarafından
Head&shoulsers kadınlar için koparak dökülmeye karşı olan şampuanı kullan bana dua et
(115 puan) tarafından
Teşekkürler canım
(975 puan) tarafından
Dur bi kenara yazayım ben de :-)
0 oy
(100 puan) tarafından
Saça dışardan bakım pek faydalı değil. Biotin kullanabilirsiniz evzanelerde var. Bol çiğ badem hurma ve yeşillik saçları çok iyi besliyor. 
(975 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :-)
0 oy
(739 puan) tarafından

AY KIZ BENİMDE ÖYLE UZAMIYORDA BENDE BEKŞEYİM ŞURADA

(975 puan) tarafından
Bekle canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben yapmıyorum ama kuzenim yapıyor. Aleoveranin içindeki jel gibi olan kısmını bı kaseye koy üstüne biraz zeytinyağı koy karıştır saçına sür sonra biraz kalsın saçında sonra yikan
(975 puan) tarafından
Bu dökülme için mi, yanık için mi?
(3,107 puan) tarafından
Saçı besliyor
(975 puan) tarafından
Tamam canım sağol ❤️
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Head&shoulsers kadınlar için koparak dökülmeye karşı olan şampuanı kullan bana dua et
(975 puan) tarafından
Peki canım, yazdım bi kenara :-) nasıl yapıyor bu saçları? Yani dökülmeyi mi durduruyor, yoksa canlandırıyor mu?
(25,225 puan) tarafından
Valla benim hem canlandırdı hem yumuşacık yaptı hemde dökülmesi azaldı cokta güzel kokuyo.
(975 puan) tarafından
Evet bi ara kullanmıştım iyiydi ama saçlarım şu an yanık. Görsen her bi tel başka yöne bakıyor. Elektrik çarpmış gibi :-/

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
13 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Asellinab (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
25 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 512 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu

374,551 soru

11,201,875 cevap

34,498 kullanıcı

...