0 oy
183 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kızlar dolaşmış bir saça ne yapılabilir, nasıl açılır?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

8 Cevaplar

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Saç kremi kullan dusta
-Reklam-
0 oy
(119,027 puan) tarafından
Sac cremi aciyo benimkini kuzey gunluk yoldugu icin cok dolasiyo
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sac kremi ☺☺☺
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Sac acici spreyler var
0 oy
tarafından

Saç kremi kullan canım.  Mümkün olduğunca da saçını ör. Ben öyle sonuç buldum. Çarşıya giderken. Açıyorum ave geldiğim gibi ilk işim örüyorum

0 oy
tarafından
Duştan sonra saç kremi kullan 
0 oy
tarafından

Dolaşmıs saçtan kastin ne yani dugum mu oldu birbirine mi girdi topak halinde yoksa banyodan cikarsin ufak tefek dolasiklar olur oyle mi

tarafından
Tek çaren kuafore gitmek. Emin olabilirsin. Sac kremi hic bir halta yaramiyo kuaforlerin fon suyu var onlarla acabilirler ve gercektten con dugumse ufak kesimler yapabilirler fakat duzeltilemez degil kuafore gidersen tek kurtulus o
tarafından
Ay ya. Tam da dibinde olmuş. Kesilirse çok kötü olurum ya. Deniyorum açmayı olmuyor :(
tarafından
Canim hangi sehirdesin annem ankarada saclarin mahvolmadan ufak kesimlerle hallederdi ya cunki ayni seyi yasadik anneme minettarimmm
tarafından
Ankara'da yaşamıyorum canım ya :( buradaki kuaförlere sorayım bir ara. Evde bir şeyler deneyeceğim bakalım. Çok teşekkür ederim cevapların için
tarafından
Rica ederim ama dikkatli davran dert davranma yipranip kopmasin
0 oy
tarafından

Kes gitsin kökten çözüm:D şaka şaka kremsiz açılmaz 

tarafından
En doğalı :) ay çok kötü bir durumdayım zaten bir de çok uzun ve gür. Ne yapacağımı bilmiyorum :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
13 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Asellinab (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 356 göst.
10 Eylül 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Pıtırcık (975 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 513 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
25 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu

377,390 soru

11,293,654 cevap

34,711 kullanıcı

...