0 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Hemde 2 tane birden yapilmis gununu ve kadini tarif etti gorustugum hoca gercektende suphelendigim kisiyi tarif etti Allahim saka gibi bunu yapanin Allah belasini versin :'(

Bunu tek basima ogrendim esime desem insnmayacak cunku o yuzden tek basima halletmem lazim dua edin hersey guzel olsun

14 Cevaplar

+2 oy
(1,217 puan) tarafından
Hocadan medet umup dediğine inanıp ve sonrada Allaha dua etmemizi bekliyorsun ne ara bu kadar cahil olduk saçmalıklara inanıyosunuz ama Allaha teslim olmuyosunuz hoca ne bilsin oda senin gibi insan 
(1,217 puan) tarafından
Büyü yapıldığını söylemesine değil nerden bildiğine takıldım bende herkesin harcı değil
(1,148 puan) tarafından
Bence cevabınızı tekrar okuyun saçmalıklara inanaıp allaha dua etmemizi bekliyosunuz allah a teslim olmuyosunuz hoca nerdne bilsin o da insan falan denişsin. Tamamen inanmıyo gibi konuşmuşsun
(1,358 puan) tarafından
Peygamber efendimize bile buyu yapilmis sadece dua ile yenilecek bir illet degil bu isin erbabi bozabilir sadece
(1,217 puan) tarafından
Valla canım anlattıgınız gibi bir hoca tanımıyorum ondandır s
(1,217 puan) tarafından
Büyü sihir nazar bunlar vardır ama hani öyle iyi bi hoca
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız nasıl ögrendin neyden süphelendin 
(1,358 puan) tarafından
Hocadan ogrendim herseyi anlatti sok oldum resmen
tarafından
Hal ve hareketleri nasıldı ne icin büyü yapılmıs
(1,358 puan) tarafından
Birisi kendine baglamak icin buyu yaptirmis ikinci buyude benden sogmasi icinmis
tarafından
Cinci olmayan bir hoca bul ona bozdur bol bol namaz kıl esinde kılsın gunluk sirkeli su ile sil en cokta eşikleri ve köşeleri canım...evli adamdan ne istiyolarsa birde yakininız sanirim
tarafından
Bazı büyüler vardır bozulmasi cok zordur ve bazıları tutmaz ter tepki yapar ama insallah seninki bozulur
0 oy
tarafından
Ne büyüsü kız kim yapmış 
(1,358 puan) tarafından
Offf birinden supheleniyorum yazmayayim buraya ama bize cok yakin birisi ://
tarafından
Kız nasıl anladın onu de bari ne yapıyordu ki kocacin
(1,358 puan) tarafından
Soguktu bana karsi sebepsizce
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Eşinde ne gibi durumlar var ki büyü olduğunu dusundun
(1,358 puan) tarafından
Birden sogukluk oldu son 6 ay gibi bi surede
(4,290 puan) tarafından
Hadi ya bir insan neden böle bisey yapar ki evde biseyler var mi buldugun
(1,358 puan) tarafından
Hayir evde hicbirsey bulamadim
0 oy
tarafından
Ne buyusu cnm nasil aklina geldide ogrendin
(1,358 puan) tarafından
Bana karsi soguktu belliydi biseler yapildigi
0 oy
tarafından
Bizdede var dediler ama bilmiyorum kesin mi ne büyüsü olduğunu soyledimi .
(1,358 puan) tarafından
2 buyu yapilmiy birini kendine baglamak icin digeride benden sogmasi icinmis
tarafından
Tobe estafirullah ne kadar zit bı buyi hem bağla hem sogut .bizede kaşık büyüsü dedi ama araştırdım fln evlibolmayanlari kavusmasin die evli olanlarda  nebkadr tartışmalarda ayrilamasinlar diemis eğer varsa gerçekten bilmiyorum yapanın başına donsun
0 oy
(591 puan) tarafından
Ayyy ne insanlar var canım Allah kahretsın onları buyu yapanın yaptıranın yatacak yeri yok buyu diyince alçklıma geldi bende ruyamda gordum bana buyu yapılmıştı drlırmıs gıbıyım resmen ne demek acaba 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
eşinde ne gibi belirtiler vardı cnm nasıl farkettin peki büyü yapaninda yaptıranın da ne bu dünya da ne obur dünyada yeri yoktur Allah şifa versin
(1,358 puan) tarafından
Amin canim bana karsi cok soguktu
0 oy
tarafından
Ben nedense günümüz hocalarına ben inanmıyorum içinde iyileri vardır belki ama günümüzde hocayım diye geçinenler hep sapık
(1,358 puan) tarafından
Aynen bende en iyisini bulmaya calisiyorum
0 oy
tarafından
Peki esinde bi değişiklik varmıydı qranizda sorunlar falan 
(1,358 puan) tarafından
Sorun yoktu ama ciddi anlamda sogukluk oldu
0 oy
(725 puan) tarafından
Bize de yapılmıştı ama sevgiliydik o zaman bol bol dua okudum sürekli siz de evinizi falan sirkeli suyla silin her yeri kapıları falan da
(1,358 puan) tarafından
Ise yaradimi sen nasil anladin
(725 puan) tarafından
Evimize geldiler anında kavga ettik ayrıldık hocaya sorduk Biz de bu işlerden anlayan o söyledi sirkeyle silin duvarları kapıları diye bide dış kapının üst kısmından aradan muska çıkmıştı elim ayağım titredi hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi o zamanlar ben de eşime söylemiştim tabi sevgiliydik inanmadı bana konduramadı o kişiye çok yakınıydı çünkü baya bir süre ayrı kaldık ama sonradan etkisi geçti sanırım barıştık
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Büyü denen illet gerçekten var bunu bir kabul edelim. Peygamber efendimize de yapılmıştır. Tabi ki de bunu para için yapmayan bir hocadan yararlanmaktadır fayda var fakat bunun da tek çaresi duadır. Dua edip Allaha sıgın bacım evi sirkeye sil. Evde yuksek sesli dualar aç. Ayetel kürsi, bakara, nas, Felak bol bol oku. 
(1,358 puan) tarafından
Sildim.bacim yaptim ama esimi benden sogutmsk icin baglama yaptirmis birisi
(1,094 puan) tarafından
Yapanın da yaptıranında yatacak yeri yok. Rabbim ıslah etsin onları
0 oy
tarafından
Evinde kur-an okunan namaz kılınan eve dr kişilere fe büyü işlemez. Sürekli dua et felak  nas ayet-el kürsi ve kötü alışkanlıklardan uzak dur.....
0 oy
(27 puan) tarafından
Bu konuda çok tecrübeliyim başıma geldi çocuğum olmasın diye bi bez parçasını belinden iple bağlayıp evimizin çatısına atmışlardı ve daha bir sürü büyü muska 
(1,358 puan) tarafından
Nasil bozdurdun bildigin iyi bir hoca varmi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 641 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 110 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Esha (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 229 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu