0 oy
590 göst.
Aile kategorisinde (1,278 puan) tarafından
Günlerdir burda paylaşıyorum yeğenim komada 10gündür uyanmadı halen motor kazası geçirdi halam evde iki yerde muska buldum diyor biri yeğenimin yatağının üstünde çıkmış bu ne anlama geliyor neden koyuyorlar böyle şeyleri anlam vermiyorum bilen bilgisi olan wada başına gelen varmı. Bu arada hayrın ve şerrin Allahtan geldiğine inanırım.böyle şeylere itimat etmiyorum ama canımı sıktı duyunca 

12 Cevaplar

0 oy
(179 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aaay Allah korusun büyü mü acaba ? Allah büyü yapanlardan korusun hepimizi
(1,278 puan) tarafından
Amin canım inşallah değildir
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sirkeli suda beklet sonrada denize yada akarsuya at 

Allah yardımcınız olsun inşallah 
+1 oy
tarafından
Hadi iyilik icin yapildi annesinin nasil haberi yok bunun iyiligi olmaz 
(1,278 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(119,071 puan) tarafından
Peygamber efendimize bile büyu yapilmis büyu   var eve o odaya girip cikan kim var 
(1,278 puan) tarafından
Kimler girip çıktı bilmiyorum da ölüm büyüsü varmı merak ettiim o
(116 puan) tarafından
Belki büyü değildir muskaya hemen büyü demek olmaz. Benim ablama gelip kadınlar muska yazmasını istiyorlardı dertten sıkıntıdan kurtulmak için ablamda kırmamak adına Ayetel Kürsi yazıyordu belki öyle bir şeydir içini açıp bakmak lazım ne yazdığına
0 oy
tarafından
Hayir da ser de elbette allahtandir ama buyu diye bisey de kesinlikle var ve hafife alinmamali . Evde muska bi kac igne birbirine bagli  bozuk para tarzi seyler bulursaniz suphelenin derim . Annemlere yapildi o aralar evde herkes birbirine girmisti . Bilinen birine goturduler evde kargasa ciksin diye ve babamin islerinin yolunda gitmemesi icin buyu yaoildigini soyledi gercektende oyle oldu
(1,278 puan) tarafından
Allahım kötü insanların şerrinden korusun bizleri bilmiyorum ne amaçla yaptılar yeğenim de komada uyanamadı ondan korktum acaba kötü niyetli biri mi yaptı getirdi koydu diye rabbim şifa versin ona da
tarafından
Allah yardimcilari olsun tez zamanda sifasini versin
(1,278 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(165 puan) tarafından
Tabiki herşey Allahtan fakat büyü de ne yazıkki var Allah yapana da yaptırana da lanet etmiş. Muskaları bir hocaya danışarak okutabilirsiniz ne olduğunu anlamak için
(1,278 puan) tarafından
Akan suya atmışlar başlarında büyük sıkıntıları var gidememişler hocaya bu nedir diye sormaya
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Benim bir tanidigima erime büyüsü yapılmıştı kız günden güne ediyordu ve erzurumda bir hocaya götürdüler hoca mezar dibine sabun koyulmuş gidin bulun yoksa ölcek buldular kız ölümden dön du ama hala yüzü tam olarak düzelmedi yani kesınlıkle büyü var yapana yaptirana lanet olsun 
(1,278 puan) tarafından
Allah kahr, u perişan etsin yaptıranları
0 oy
tarafından
Muskalari okutsun
(1,278 puan) tarafından
Suya atmışlar canım akan suya
0 oy
(70 puan) tarafından
Kuzum şimdi nazardan korusun diye muska yazıyorlar ya artık muskalara büyü yazıyorlar anlaşılmasın diye onu hemen hocaya götürün hoca açsın eğer büyü ise o size anlatıcak yaparsınız büyü bozulur sakın siz açmayın sakın atmayın doğru hocaya. Kardeşimde var muska hastalığı için şifa bulsun diye boynunda takılıydı biri onu çıkarmış büyülü muskayla değiştirmiş hoca açtı türkçe yazıyordu şok olduk hayra yorun ama mutlaka hocaya götürün sakın açmayın atmayın
(1,278 puan) tarafından
Suya atmışlar kuzum ya büyü ise tutmasın diye
(70 puan) tarafından
Kuzum tutmasın diye tam hatırlamıyorum ama 7 kere bişey okuyarak parmaklarından geçire geçire suya attı inşallah yoktur varsa bozulmuştur Rabbim şifa versin çok geçmiş olsun
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Biri büyü yaptırmış olabilir mi..hayir ve şer Allah'tan ama Kur'anda büyü de geciyo yani öyle bisey var..bizim bi tanidigimza biri yaptırmıştı..kadin tuvalete ciksmiyodj catlicakti resmen..sonra bi hocaya gittiler hoca sana büyü yapıldı demis..tanidigimzn babasinin mezarinin üstüne dışkı koymuş yapan..git al at onu ordan demis..onlar da mezara gitmisler gercktn öle..attilar sonra kendine geldi tuvalete cikti rahatladı..
(1,278 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o yaptıranları
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Cnım muskanın resmıni çekmişseniz. At bana ne yazdığını söylim sana   eğer anlaşılıyorsa
(1,278 puan) tarafından
Ölüm büyüsü varmı yaptırıyorlarm ı merak ediyorum
(16,489 puan) tarafından
Hiç duymadım cnm ya
tarafından
Bana yapıldı bi kere Allah bildiği gibi yapsın onları sürünsünler inşallah
(1,278 puan) tarafından
Nasıl yapıldı sana etkisi ne oldu peki canım
tarafından
Acıktığımı hiç hissetmiyodum sadece su içiyodum onu da unuttum o zamanlar
Hocaya götürdüler hoca dedi
0 oy
tarafından
Muskayı açıp içinde yazanı okutun bırıne belkı de nazar ıcım dua fln dır bnde de cok muska var nazar ıcın yazılmıştı
(1,278 puan) tarafından
Suya atmışlar canım ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 165 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hediye (4,906 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 302 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vuslat_vuslat (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,288 puan) tarafından soruldu

378,011 soru

11,314,350 cevap

34,754 kullanıcı

...