0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugun esimin iş yerinde. Bı kız takip istegi atmış esimde kabul etmiş ama eşimin instgrami bende de açık benm insta hesabım yok esimnkinr bakarım eşime gelince söyledim niye ekliyosun felan diye oda kız abi abi dio bana görsen küçücuk boyu var dio ben boyunu yaşı onemli degl dedim ben istemiyorum dedim oda tuttrmus gizli bı iş cevsrsem sende açık olan hesaba niye istek attrym dio ordaki kizlar seni merak edyo hepsi resmini felan görmek istyo dio takip edym seni abi demks en tipi düzgün oydu ona at dedim bende dio üç beş gün dursun çıkar dio ama ben bekarken calstgm yerde yaşları oldukça büyük esleryle de samimi oldgmz abileer vardı dugnmde bile yardıma kosmus insanlardi benim onlrla görüşmemi istemedi sizce kim haklı bu durumda istememekte haklimiym   tartışma olmadi ama suratım düştü yani

24 Cevaplar

+2 oy
(8,082 puan) tarafından
Instagramimiz bir süredir yok.

Varken eşimin iş yerinde ki kadın arkadaşları ekliydi gününün yarısını işyerinde geçiriyor sürekli iletişim halindeler ve arkadaşlar bundan daha doğal ne olabilir. Benimde okuldan arkadaşlarım ekliydi. Bence duygular hareketler düşünceler bastırıldıkca ortaya ıstenmeyen durumlar çıkıyor.. eşinin isteği de çok saçma olmuş kadında erkekte eşittir keşke izin vermeseydin en başında müdehale etmesine sonuçta sen kendi niyetini biliyorsun. 
tarafından
Benim nişanmda silah sıktılar o abiler havaya ama benim haberim yoktu kendince erkek tarafına hakaret olarak aligilms görüşmemi istemedi
(8,082 puan) tarafından
Evet silah sıkarak hata yapmışlar ama hakaret olarak algılaması tuhaf.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Oyarım oyarr ben adamı ne benim nede eşimin sosyal medyası yok olmasına da izin vermem çünkü bende kullanmıyorum bence sizde kullanmayın olsun bitsin bence böyle sinir olmakdansa

tarafından
Çok haklısın eşimde aktif biri degl profili oglumla sadece ondan başka resim de yok ama yinede varmı var işte gerçekten sinrilerim bozulyo
tarafından
Valla konuş siliyoruz komple de dipten silin bence ne gerek varki durduk yere huzurun kaçsın
+1 oy
(2,020 puan) tarafından
Bana cok saçma geliyor boyle mevzular. Neden birbirinizin hayatını kisitliyorsunuz. Cok kotu bir durum bu bence yapmayın bunu kendinize :(
tarafından
Valla canım ben oldukça takan biriym sevmem öyle seyleri ayni şeyi kendiside bana yapiyo benmde ona yapmam gayet degl ve gelemm böyle şeylere de sevmem yani
(2,020 puan) tarafından
Yani tabiki bu bide yapıyla alakali kuzum birsey diyemiyorum ama takma kafana kendini bunaltma
+1 oy
(118,488 puan) tarafından
Yook ben o kadar modern degilim
tarafından
Bende degilim cano ama karindan mi korkuyon diolarms
+1 oy
tarafından

Eşimin tüm sosyal hesaplarında kendi gibi seviyeli ciddi öğretmen arkadaşları var bayanlar erkekler. Hemi de aşırı sıkıcı ciddi :D 

tarafından
Bizimkide gardiyan dolu:)
tarafından
Bence çok yanlış ... hata ediyor abartıyor o da gı
0 oy
(27,184 puan) tarafından

Hayır musade etmem gerek yok 

Bacilari yegenleri kuzenleri haric gerek yok

tarafından
Bende ayni Kafadyim ama neymiş karından mi korkuyon diolarms lafa bakkk
(27,184 puan) tarafından
Saçmalık..
0 oy
tarafından
Eşimin iş yerinden bir sürü takip ettigi insan var aynı şekilde bayan dahil amiri bayan hatta.eşimin hesabı bende hesapta eşimle çocuğumuzla fotolarımz var konu kapanmıştır ama sana yaptığı haksızlık karşılıkli ypsn herşeyi
0 oy
tarafından
Hayır tabiki katiyen
0 oy
tarafından

Ben evlenmeden önce hem rehberinden hem de insta hesabından tek tek sildirmiştim :D bizde de aynı hesabı bende de açık bi kaç kez istek atan oldu kabul etmiyor nasıl olsa ben silecem gördüğümü siliyorum

tarafından
Bende engelliyordim ama bugün bekledim niye silmedysem ya
tarafından
Gördüğün an sil canım o zaman kabul etmesi için iş işten geçmiş olur neyse bi kaç güne silersin
0 oy
(5,201 puan) tarafından
Çok haklısın ilk evlendmde eşim baya kız takıp ve takıpçısı vardo hepsini tek tek çıkardım onada syledım tabı bdaha ekleme dye evli sin dyorum ne gerek var 
tarafından
Bende diorum ama bı bunu ekledi üç beş gün sonra çıkar dio bide hiç eklemeseydn madem cikarcan dedim
(5,201 puan) tarafından
Kız sende drwk çıkar yaa ben bşta tepkimi gostrrdım vala korkuyr bnden
tarafından
Yok bacım surat astım umrumda deglsn ne halin vars gor dedim açıklamaya calsti bayada odayi terketimm kapiyi kapattım oğlusla yatyoz kusum ona şu an
(5,201 puan) tarafından
İyi yptn vala kız gorursen hemn çıkar takıpten ben oyle yaptm vala artık istek ble kabul etmıyor o
0 oy
(7,127 puan) tarafından
Valla ben bırak.takip olayını indirdikten hemen sonra  ekranina düşen gotu başı açık tiktok olsun ünlü olsun hepsini ilgilenmiyorum yaptım .  Ara sıra aklıma gelirse bakarım kesfetin hepsi maç siyaset ve sohbet :) 
tarafından
En temizini yapmssn bacim
0 oy
tarafından
Eşimin bayan arkadaşı yok olamaz da zaten orası ayrı ama ben bazı kuzenlerini bile takip ettirmiyorum çünkü aşırı rahatlar saçma sapan fotoğraflar paylaşıyorlar bunları eşimin gormesini istemiyorum bu yüzden izin vermezdim 
tarafından
Eşim infaz koruma canım ziyaret kabul de malesf orda kadinlari aramak için bayan gardiyanlar varda imkansiz yani olmamasi ama eklems dedim sen konusmassan oda bu firsati bulmaz ne alaka dio
tarafından
Haklisin sen iş için mecburi konuşmak ayrıdır ama elin karısını niye sosyal medyada goriyim foto atar durum atar gereksiz şeyler ister abi desin ister amca farketmez
tarafından
Valla kuzum esimin hiç hoslanmadigi ve suclu hissettiği laf umrunda deglsn demem onada öyle dedim umrumda deglsn ne halin varsa gör dedim  bakalım silcekmi
0 oy
(418 puan) tarafından

Tabiki de takip edemez ne abisiymiş :angel:

tarafından
Bide diyo ya görsen kucucuk  boyu var hiç ilgilendirmiyor beni dedim dursun da iç beş gün sonra sil diyo enterasan bı adam ya
(418 puan) tarafından
Kayserili misin bu arada :)
tarafından
Evet canim ailem evim orda su an iş geregi malesf marastayim
0 oy
tarafından
Benim esimin de instagrami var benim de ikimiz de su zamana kadar sifrelerimizi istemedik ama telefonlarimiz hep ortadadir saklamayiz yani istedigim zaman alip bakabilirim o da benimkini ayni zamanda. Instagraminda abuk sabuk kizlar ekli degil ama genelde evli cocugu olanlar ekli bekar da olsalar ben asla kimseyi sil demem cunku beni suphelendirecek bisey yapmadi yersiz kiskanclik yapmadim hic o yuzden rahatim yani ki bide esegin aklina karpuz kabugu sokmanin alemi yok 
0 oy
tarafından

Tabiki hayır :angel: eşimi gözümden bile sakınırım ona her ne kadar guvensemde elin kızına güvenemem o yüzden öyle şeyleri sevmediğimi bildiği için kendisi isteği kabul etmeden siler ❤️ 

0 oy
(7,441 puan) tarafından
İnstagramimiz yok face de yok ama birbirimizi kiskandigimiz kisitladigimiz için değil eşim sevmiyor sosyal medya ortamlarını bende birinin hayatını takip etmeyi ve takip edilmeyi hoşlanmam beni bilen canlı görüyor zaten.a işimiz gereği o öğretmen ben sağlıkçı arkadaş ortamimizda kadın erkek karışık sonuçta numaralarımız var ailecek te görüşürüz genelde herkesle ben kisitlamam yapacak eğer birşey yapacak olan sadece orda yapmaz kısıtlamak bana saçma geliyor birşeyler kisitlandikca arzu artar 
tarafından
Benimki beni kısıtlayıp kendinin yapmasi aslinda yoksa bana anlatsa soykese işyerinde kizlr seni merak edyo felan demiyorda bı anda pat diye istek geliyo ve Kabil edilms kendisi direk benim görüşmmi istemedi karşılıklı olursa kısıtlamada olmaz bence tek taraf haksizlik olyo
(7,441 puan) tarafından
Canım bende zaten ikiniz için genel konustum
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Tabiki de HAYIR 
tarafından
Bendensin:)
0 oy
tarafından

Ben bekarken hepsini sildirmiştim oda benimkileri

Ama sonra iş yerinde bir kız vardı odada sadece ikisi çalışıyordu nasıl taktım anlatamam. Ama düşünsene yapacak olan her türlü yapar sonuçta iş yerinde akşama kadar zaman geçiriyorlar 

Bence boşuna takma hatta gir bak inst sürekli 

Birde ben şuna inanıyorum öyle durumlar olsa kadın eş mutlaka anlar sezer içine doğar

En kötü yakalar :)

Demem o kardeşim hiç takma önemli hale bile getirme konuyu 

tarafından
Haklısın aslında kuzum yok sadexe ne halin varsa gör dedim kapadim konuyu
0 oy
(38 puan) tarafından
yani biz liseden beri birlikte olduğumuz için çoğu arkadaşımız ortak. İnstagram hesaplarımız ayrı ayrı. Benim hesabımda erkek arkadaşlarım da var çoğunu tanır. Onun hesabında iş yerindeki arkadaşları ve okul arkadaşlarımız var. Kıskanıyorum diye kısıtlamam eşimi. Yapacak olan her türlü yapar. Ben arkadaş eklettirmesem ne olacak sanki. Adam bütün gün dışarda yapsa ruhum duymaz. Bana bu konularda kısıtlamak saçma geliyor açıkçası
0 oy
(4,853 puan) tarafından
No nooo nooooo kabul etmem oyarım oyarrrr

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 277 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Abc123 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 986 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 658 göst.