0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (859 puan) tarafından
Arkadaşımın kocası yok sevgilisi var diyoki tik toktan kızlara bakabilir yolda gözü kızlara takılabilir ben bunu sıkıntı etmem diyo. Bana aşırı saçma geldi. Çok genişsin dedim evet biraz öyleyim dedi. Bence hiç bi kıza bakamaz evlendikten sonra gözüde kayamaz. Hiç evlenmeseymiş o zaman. 

29 Cevaplar

+15 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben ona bir kayarım, yıldızları bile görmemiştir öyle kayarken
(9,651 puan) tarafından
Hshshdhdh:D :D
tarafından
Hay ağzına saglikkkkkkk
(5,721 puan) tarafından
Sağol esram :,))  fatosum ❤️❤️❤️
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah yürrüüü beee kimin dostu :D
(5,721 puan) tarafından
Selin'in dostu :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Müsade etmek mi :ermm: su kelime bile şok etti beni 

0 oy
tarafından
Ohooi seninkide ne benim bekar arkadaşım demisti ki sevgilime biri bakinca hoşuma gidiyo kendimi iyi hissediyorum kaptim yakışıklı vs diye dusunuyodu herhalde garibim
(859 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah ben olsam o kızı boğmak gelir içimden. Sevgi yok bence o kızda o yüzden öyle düşünüyo
0 oy
tarafından
Eşim bazen der görmekle bakmak ayrı şeyler ben kör değilim görüyorum ama bakmıyorum der bazen :D  
(859 puan) tarafından
Benim hayvanatt öyle bi bakıyoki ben bişey diyincede kavga çıkarıyo
tarafından
Ayıp valla onun yaptıgı sen varsn yanında oyuvercen iki parmak :D
(859 puan) tarafından
Kız aynen insan utanır yok kalmamış anam bacım ar damarları çatlamış
tarafından
Öyle ya kadının da kendini sakınması lazım adamın da kendini sakınması lazım .
0 oy
(699 puan) tarafından
2 çocuk annesym herseyin bi adabı var bakmanın da var yani. Ha şöyle açık seçik ben burda araniyorum diyen kızlar olursa bende ona kayarım ama bizde sosyal medya kullanyrz bizde yolda insan görüyoruz bakıyoruz göz göze geliyoruz. Bende eşimde tiktok kullanyrz ne kadar sıkarsan o kadar sen görmediğin yerde bakar yapar. Göz yumsun demiyorum ama hersey de de yapma bakma diye sıkılmaz çok yakın arkadasm var kız çok sıkıyor eşini adam onun olmadığı yerde bakıyor valla 
(859 puan) tarafından
Vlla ben sıkmayım diyorum ama çokk kıskancım olmuyo
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Senin arkadasın oyle devam etsin kendi yatagın da alt ust basar en son. 
(859 puan) tarafından
Ahshshss genişim diyo ona koymaz
0 oy
(119,228 puan) tarafından
oyarim deşerim o gozu ben
(859 puan) tarafından
Bende deştim sabah inşallah akıllanmıştır ama sanmam
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yok canim bile bile musade edilmez tabiki ama yolda yururken ben bile bir kiz yada erkek dikkatimi cekerse oyle kotu anlamda degil tabiki gozum kayiyorken  esimimde yolda giderken haliyle bakiyordur. Bir bakmasi birsey degil ama ikinciye donup uzun uzun bakmasi olay olur yani. Oyle bir insanda degil zaten.

Sosyal medya olarak hicbirseyde kullanmadigimiz icin sıkıntı yok cok sukur
(859 puan) tarafından
Keşke hiç olmasaydı bu tik tok instagram evlilikleri bitiren vallahda bunlar
(1,238 puan) tarafından
Kullanmayin canım  9 yıl olcak evleneli sevgili donemimizden itibaren kapattik hepsini yani
(859 puan) tarafından
Ahh keşke o kafada biri olsa kocam denen
(1,238 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun o zaman canim
0 oy
tarafından
Valla o gözlerini oyarım. Net zaten çok kıskanç biriyim. Bugün bacım, yarın ihtiyacım olur bu durum
(859 puan) tarafından
Kız bende aşırı kıskancım eşimin yanından bi kız geçsin istemiyorum sanki yiyecek mi yoo ama güven meselesi işte
0 oy
tarafından
Benim gözüm dışarıdaki erkeklere nasıl kaymiyorsa  20 yasımda  2. Evladı ona vermek  için kendimden vazgeçiyorsam  o da bana sadık olacak 
(859 puan) tarafından
Kız 2. Mi 1. Ne zmn oldu kaç yaşında evlendin
tarafından
17 de evlendim kuzumm 1. Si 21 aylık olacak ikinci de 29 haftalık karnimda  ben çocukluğumu verdim eşime başkasına bakarsa mahvederim  onu☺
(859 puan) tarafından
Haklısın valla çocukluğunu vermişsin adamsa bakmazda aldatmazda.
tarafından
Şimdilik adama benziyor ilerde patlak vermezse☺
0 oy
tarafından
Bakmak var bakmak var derler dimi yolda yürürken gözleri kapalı değil sonuçta ben eşimin yanında iken açık saçık biri geçerse direk bana bakıyor o kişi gidene kadar mesela 
(859 puan) tarafından
İşte feraset işte cesaret işte adam gibi adamlıkk .d
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Arkadaşının ki rahatlık değil adı başka bir şey de yazamıyorum anladınız sizzz pislik kadın 
(859 puan) tarafından
Ahahshs bilmiyorum artıkk
0 oy
tarafından
Benim gözler radar gibi yolda giderken kız ararım, açık seçik birini gördüğüm an dönüp kocama bakarım ki göz bebeklerine odaklanırım ne yönde diye hahahahah, ha anlık bakar insanlık halidir bizde bakıyoruz önemli olan tekrar bakmaması. Gördüğü an kafasını çevirmesi gerekir. Evet yeri geliyor bende bakıyorum yolda giderken göz göze geliyorum istemeden de olsa, görmüyor muyum yakışıklı birilerini, ama gördükten sonra hay.van gibi bakmaya devam etmiyorum. Önemli olan o.
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Vallaha psikolojikmen de bakmasn diye dişi sinek geçse yanımızdan sen ona baktn diye kavga çıkarırım. Adam korkudan nereye bakacağını şaşırır. Nereye baksam da kavga etmesek diye. Ama ben her türlü ederim dnjdmsmsös
0 oy
(10,310 puan) tarafından
Adamın aklını taksit taksit alırım :) 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ben musade etmm ve sevmm oyle seyleri ama emin ol etsende etmesende kani bozuk olan her turlu yapar
0 oy
(928 puan) tarafından
Ayy o zaman onlara iyi genişlikler canım adam da böyledir o zaman karşılıklıdır. Sadakat diye biseyden haberleri yok galiba sadece sevdiğine bakacaksın başkalarına değil sadece onu gözün görecek ona karşı hissedeceksin herşeyi ilişkileri oyuncağa çevirdiler gerçekten artık bazıları
0 oy
(7,791 puan) tarafından
O arkadaşın evlenince konuşalım bunlari :D 
0 oy
(561 puan) tarafından
Böyle genişlik don lastiğinde bile yok ☺️☺️☺️
(561 puan) tarafından
Bu arada asla izin vermem tepesinde bi tane saç kalmaz o nedemekmis öyle. Kadinlar avret yerlerini örtmekle sorumlu erkeklerde gözlerinden sorumludur goreblirsin ama birdaha bakmak hele ki sevgili olmak valla allah uzak etsin. O adamda firsat blip gününü gün ediyordur belki sevglilkten ötesi de vardir
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Deyil müsade gözünü oyarim onu bi daha bakacak göz kalmaz onda ama çok şükür eşim öyle bakan biri deyil o kendisi allahtan korkar benimde bir kızim var der ben birine haram gözle bakim yarin bir gün biride benim kızıma eşime bakar de o allhtan korkar yani kendi imanı için bakmiyor  çok şükür
(859 puan) tarafından
İnşallah hep böyle gider

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 628 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 285 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 768 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dünyalarım (121 puan) tarafından soruldu

379,054 soru

11,345,691 cevap

34,812 kullanıcı

...