0 oy
1,206 göst.
Diğer kategorisinde (3,107 puan) tarafından
Kızlar ya kaç saattir uyumuyor karnı da tok gazını da aldım hatta gaz damlası bile verdim memede uyusun diye emzirdim ama emerken bana vuruyor hem memeyi bırakmıyor emiyor hem de bana vuruyor anlamdım. Kucağıma alınca bluzumu emiyor yani tuhaf ya. Gözünden uyku akıyor ama uyumuyor. Ara sıra emerken resmen dövüyor beni. Sebebi ne olabilir sizce? 67 günlük bu arada

3 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Huzursuz olmuş hani çok yorulunca insan uyuyamaz huzursuz olur ya öyle bir durum düşmesini bekleyeceksin biraz çekeceksin benim kardeşim de uyku bastırıp huzursuz olunca anneme vurmaya başlatmış saçını falan yolarmis. Bebeğin şuan biraz stresli ve sınırlı sen de sakinliginle onu anladığını ve yanında oldgunu göster
(3,107 puan) tarafından
Yani tüm gün aslında oyun oynadım onunla ayaklarıyla elleriyle yorulur dedim yok müzik açtım kucağıma aldım sağa sola dolandım kucağımda uyudu yerine bıraktığım an uyandı
(4,040 puan) tarafından
Bazen öyle olabiliyor ya fazla fazla yorulmuş oluyor anlayamiyorsun zaten bı huysuzlandi mi tüm gün öyle devam eder benim bebe de bu hafta çok yoruldu parkta falan yürüdü bayağı. Hep bı yorgun huzursuz
(3,107 puan) tarafından
Nasıl geçecek ki
(4,040 puan) tarafından
Dediğim gibi kendi düşmesini bekleyeceksin yani kendini düşün o haldeyken kimse sana fayda edebilir mi. Biraz büyük olsaydı dikkatini çeken biseyler yapardın biraz unuturdu ama küçük de bebegin istersen karanlık odada tavana doğru flaş ac ışığa baksın ben öyle yapınca bakar sakinlerdi
(3,107 puan) tarafından
Şimdi pış pış sesi açtım evde gezdiriyorum uyudu gibi ama yatırnca uyanır diye bırakamıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Huysuzlaniyor için yapıyor kesin
(3,107 puan) tarafından
Galiba. Zaten en sonunda pış pış sesi açtım evde gezdirdim öyle uyudu
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Canm sakinlestirici muzik falan aç dinlet beyaz gürültü aç belli huzursuz olmuş 
(3,107 puan) tarafından
Yan flütle çalınan parçalar açtiim once rahatlar diye ama durmadı pış pış sesi açtım evde gezdirdim öyle uyudu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 214 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
0 oy
8 cevap 328 göst.
18 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Amazon (10 puan) tarafından soruldu

374,703 soru

11,208,173 cevap

34,512 kullanıcı

...