0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Beni delirticek bu kadar medeniyetsiz bir insan görmedim üstüm boş onun üstü bu saatten saat 2 ye kadar gecenin yarısı tak tak tadilat mı yapıyor ne zıkım yapıyorsa gündüz çıt yok yeni taşındık dün gece 2ye kadar tak tak eşim olmasaydı çıkıp evi başına yıkasım geldi terbiyesiz ya kızım ha bire uyanıp duruyor rahatladı artik dedim bunlar çıktı ya cinnet geçircem artık 

6 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından
şikayet et canm
tarafından
Eşimle uğraşmayacağımı bilsem arıcamda
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Yukarıya vur yukarısı bos olduğundan o vurduğun gider onlara baya şiddetli vur anlarlar
tarafından
Onların tak tak sesinden duymazlar canım
0 oy
tarafından

Bence uğraşma direk polisi ara 

tarafından
Yakında öyle yapcam çıkarsam da ayni olur zaten :)
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Uyardın mı hıc uyarmana rağmen böyle yapıyorlarsa şikayet et son çare 
tarafından
Yok canım yeni taşındıgımızda gece yarısı birbseyler yapip durdu sürüdü itti bir sey demedim dün basladı
(2,091 puan) tarafından
Canm o zaman önce uyar bi daha olursa şikayet edersin
tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Valla polisi ara dun ben evde oglumu uyuttum tv kapali polis gonderdiler kapima yuksek sesle muzik dinliyormusum gece 11 bucukta ☺sabah gelip ozur dilediler asagidan geliyorms ses 
tarafından
Bende ondan korkuyorum asaği yapiyorsa diye ama yukardan geliyor ses ya cıldırcam artik esime çikayım diyorum ne yapcan bosver şöyle böyle iyice sinirleniyorim
(4,247 puan) tarafından
Yukari cikip bi sesi dinlesin ordan geliyorsa sikayet edin normal gurultu olsa neyse ama tadilatta yapilmaz ayip bidi gece gece
tarafından
Eşim şuan yok canım olsa çıkardım dicem göndermez o huyumu bildiği icin
0 oy
(916 puan) tarafından
Benim ön komşumda demir kapısını öyle bi vuruyor ki sanki kafama vuruyorlar. Görmemiş gibi giriyolar çıkıyolar. Kapıyı kapatmıyolar atıyolar bina çökecek sanki. Her o kapıyı vurduklarında kızlm zıplıyo. Sinirimden bigün inşAllah başınıza düşsün o kapı diyorum
tarafından
Bende sinirden bazen ağzımdan çıkıyor sonra estağfurtövbe diyorum şöyle görmemiş höd.ük insanlar oturmasın

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,202 göst.
+1 oy
34 cevap 706 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 861 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 722 göst.

396,816 soru