0 oy
1,144 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
❤️❣️️☺️☹️☠️❤️♥️♥️❣️❣️⚡✨✨⭐️️️✌️✋️️☝️✍️‍‍⛹️️‍⛷️️️‍✈️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍⚕️‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍️‍‍‍‍️️️☘️☘️️️️️️️️️⛅⛅️☀️☀️⛱️️️️☃️⛄❄️️️☔️️⛈️️☁️️️✨‍️️️️️☕️

42 Cevaplar

+1 oy
(12,264 puan) tarafından

En İyi Cevap
⚓️️️️⛵⛴️⛴️️✈️️️⛪⛲⛩️️⛩️️️️️️⛺⛺️️️⛰️️️⛱️⛱️️️️️️️️⚽⚽⚽⛸️⛳⛳⛳♟️️️️️️️️️☎️☎️️️️⌨️️️⚖️⚖️️️️⛑️☂️☂️☂️⚗️⚗️️️️️️️⛓️⛓️⚙️⛏️⛏️️️️️️️️️️️✒️✏️️️️️️️✉️✉️✉️✉️️️⌛⌛️️️⏱️⏱️️⌚⏰⏲️️️⚔️⚱️⚰️⚰️️️️❤️❤️⚪⚫⬜⬛♐♈♏♈♎♉♎♉♍♉♌♊♋♋❕♑♒♂️♒♂️♒♓♀️⛎❗❔❌❔❔⭕⭕❓‼️❔⁉️⁉️‼️❓⭕❓❌⁉️❌⁉️❌⁉️️️♨️⛔️⛔️️㊙️㊗️✴️️◀️⏯️⏭️⏩▶️◀️⏹️⏪⏸️⏮️⏬⏮️⏮️⏫⏏️⚜️⚠️☣️☢️〽️〽️♻️❇️⬇️❎↘️❎➡️✅↗️✅⬆️✔️⬆️☑️⤵️↙️⤴️↙️↪️⬅️↪️⬅️↩️↖️↔️↖️↔️↕️⬅️️3️⃣2️⃣1️⃣0️⃣*️⃣#️⃣4️⃣5️⃣9️⃣5️⃣8️⃣5️⃣7️⃣6️⃣️ℹ️Ⓜ️♿️‍️✡️☦️✝️️☪️️☯️️☮️➕✖️™️®️♾️©️♠️➖♠️➖♦️➗♥️➗〰️➗➿◼️◾◾▪️◻️◽▫️️️‍☠️️‍️️
tarafından
Supersiinnn
-Reklam-
+1 oy
(1,072 puan) tarafından

Ama haksızlık bu. Benim emojilerim görünmüyor niden:D

(1,072 puan) tarafından
Benim telefonda yeniydi ama artık gözümde eskidi :))) emoji ne zaman gelir o zaman yeni derim hahha
(12,264 puan) tarafından
Tlfn yeni tatlım ondan olabilir ben bukadar bile beklemiyordum;))
(1,072 puan) tarafından
Yanlış yere yazmışım :)) ne güzel kıskandım seni
(12,264 puan) tarafından
❣️❣️❤️❤️
+1 oy
tarafından

Benim hic emojim yoog iki 3 tane ver ordan kadiş payi:D

(12,264 puan) tarafından
Yazık kıyamam kız sana;))
tarafından
Kiyma bene
(3,617 puan) tarafından
Banada kuş başı :D
tarafından
Guloo gulooo  :-))
+1 oy
(7,189 puan) tarafından

image

☺️☺️☹️☠️❤️♥️⭐⭐⚡✨️️️✊️✋✌️☝️✍️️⛹️️⛷️‍‍‍️‍‍✈️‍‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍‍⚖️‍‍‍‍‍‍‍‍‍️‍❤️‍‍❤️‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍️️☘️️️️️☃️️☃️❄️️⛅️️⛱️️☔️☁️️️️️️️️️️️️️⛽️️️⛵️⛩️️️️⛺️️⛰️⛱️️️️️⚾⛳♟️♟️♟️️️️️️☂️☂️️⚙️️️⛓️⚙️️️⏳⏲️️⚪❤️♎⛎♏♑⁉️♊⛎♎♀️⛔️❌〽️↘️☑️☑️⚠️⬅️↘️☑️⬇️️⤴️6️⃣2️⃣️♿️Ⓜ️☦️️✡️️‍️☮️➰▫️➿♥️〰️♠️™️➿‍☠️

(2,589 puan) tarafından
Hahajahshshhshshs sindi emoji ler
(12,264 puan) tarafından
Aynen bende de boyel çıktı basmaktan yoruldum ama çıkanlar belli keşke hepsi gözükse emoji oyunu oynarız admine duyurulur;))
(2,589 puan) tarafından
Emoji oyunu nasıl oluyo kız :))
(12,264 puan) tarafından
Play storeri ya bak canım
(2,589 puan) tarafından
Tamam canım
+1 oy
tarafından

Bende nide  olmuyor:ermm: ha bu şaş adam var bi elimde:ermm:

(286 puan) tarafından
Yaaaa
+1 oy
tarafından

Bende nide  olmuyor:ermm:

0 oy
(13,681 puan) tarafından
Ohaaaaa nasıl oldu ya buuu
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Dünyanın emojjisinj yaptım bunlar tek.mi.hala devam edicem biraz daha emoji.kaldi fikir olma açısından deneme yaptım
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ahhah dur bende dolduram merak ettim.ahah⚘☹️☺❣☺‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍⚕️‍‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍‍⚽️⚾️⛳️‍♀️⛷⛷⛸☎️☎️✂️⚒⚗⚰⛓⚗⛓⚖☎️☎️⌨☘⚘☹☻‍‍⚕️‍⚖‍⚖‍⚕️‍‍‍‍‍‍✈️‍️‍♂️‍‍‍‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍‍‍‍☝️‍‍☝️‍‍✍‍♀️‍♂️‍♀️✌

Hepsini yaptim.gorunen bunlar sadece

0 oy
(2,589 puan) tarafından
❤️♥️❣️☺️‍♀️️✉️️️✏️❤️❣️️️
0 oy
tarafından
‍‍‍❤️☕‍☠️✍️‍‍‍⚖️
tarafından
20 tnae ekledim bende sadece bunlar göründü
0 oy
tarafından
❣️❤️☺️☺️️☝️☝️☝️️✊✊️️️️️☃️️️⛄☃️️️️️️️☃️️⛄️️️⛄️⛄
0 oy
(4,853 puan) tarafından
☘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘‍‍‍‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️⛷‍♂️‍♀️️‍♂️️‍♀️‍♀️‍♂️⛽⚽️⛽♥️
0 oy
(2,091 puan) tarafından
❤☺️❣✋☺️☹☻☠‍⚕️‍⚕️‍‍⚖‍⚖‍⚖‍‍‍‍
(2,091 puan) tarafından
Terazi ne alaka be onu yapmamıştım ☺️☺️
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bakım bende neler var ❤✋☹☝️☺⭐⚘☘❌✅☺☻☠‍⚕️‍⚕️‍⚕️‍‍‍‍‍‍⚖‍⚖‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍♂️‍‍‍✈️‍✈️‍‍‍♀️️‍♂️️‍♀️‍♂️‍♂️‍♀️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍✌☝️☝️✋✊❤❣⛑yaptım bunlar çıktı bende ilk kez görücem:D 

0 oy
(12,264 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
❤️✖️️✊☺️️️️‍♀️‍♂️‍‍‍‍‍♂️‍‍‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍⚕️‍⚕️‍⚕️‍⚖️‍⚖️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍♀️‍♀️️⛹️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍‍‍♂️‍♀️️️‍‍‍‍‍‍‍️️☕️️️⛰️️️️️️️️⛽⛵⛴️✈️️️️⌛⏲️⏱️⌚⏳☀️️⭐️⛈️☁️️️️️⛱️☔☂️❄️☃️☄️✨️️⚽⚾♦️♦️♦️♠️♟️️️‍♿☢️⬆️↗️⤴️↩️↔️⚛️⚛️✡️☯️✝️☦️☪️♈☮️♈♊♋▶️⛎♓◀️⏫➖✖️♾️‼️✳️✔️❎☑️➿➿❇️©️️️Ⓜ️ℹ️7️⃣4️⃣#️⃣8️⃣◾⚪ 
tarafından
Ben hepsini attım parmaklarıma yazık yaaaa
0 oy
(119,254 puan) tarafından
Yuuuh hep işe yaramayanlar var
(12,264 puan) tarafından
Hahahha;))
0 oy
(2,860 puan) tarafından
☹️☠️❤️♥️❣️⭐✨⚡️️️✊️✋☝️✍️️⛹️️⛷️‍️‍✈️‍‍‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍⚖️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍️‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍❤️‍‍❤️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍️️☘️️️️️☃️⛄⛄❄️️️️️⛱️☀️️⛅️️☁️️⛈️️️☔⚡⭐️️️️️☕️
0 oy
tarafından
☺☹☠❣❤✋✌☝️✍‍‍♀️‍♀️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♂️‍♀️‍‍‍♀️‍♂️‍♀️ kac tane si goruncek acaba bissuru attim. Acicik kaldiya la

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 494 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 3,320 göst.
13 Nisan 2020 Kültür-Sanat kategorisinde ceycey (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 510 göst.
14 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,344 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 491 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu

379,356 soru

11,355,023 cevap

34,829 kullanıcı

...