0 oy
414 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (290 puan) tarafından
Canlar ben sezaryanla doğum yapdim simdi bana didilerki senden 40 gun adet gibi gelicek tamam 23 gun geldi ama simdi 1 haftadirki gelmiyor boyle normalmi yoksa bi problemmi var baya aklima takildi lutfen cevaplayin

12 Cevaplar

0 oy
(290 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim benim kanamam 10 gün anca sürdü ama kırkım çıkar çıkmaz adet oldum. Adetim öyle böyle değil çok geldi, ped yerine hasta bezi kullandım hatta. Sezeryanda olabiliyormuş doktorum öyle dedi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
normal canim benim bi gun geldi iki gun gelmedi as geldi zaten erkendede bitti herkesin yogun kirk gun surecek diye bisey yok
(290 puan) tarafından
Ha o zaman tamam canm cook sağol cevabladin icin
tarafından
bişey canim sonra kizim dort aylıkken oldum iki ay olmadim adet 6. ayda oldum
0 oy
(44 puan) tarafından
Normal bnmde gelmedigi gunler oldu herzaman gelmiyor 
(290 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm benim
(404 puan) tarafından
Tahanin annesi her senin ismini gormemde Allah allah ben buna ne zaman ne yorum yapmisim diyorum sonra yorumu okuyorum ha ben degilmisim diyorum :D
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım bende 29 gün oldu sezeryan olalı halen kanamam var ama çok değil normal galiba
(290 puan) tarafından
Bende 23 gün geldi dahada gelmedi
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Benimde 32 gün sürdü canım sıkıntı yok herkesin aynı olacak diye bisey yok
(290 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm benim bilgilendirdiyin icin
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Valla canim benim gelmiyodu doktora gittigimde icerde birikmis dedi onu temizledi simdi geliyor cok sukur gelmemesi bi sorun bnce sen bi kontrole git derim saglik bu sonucta
(290 puan) tarafından
Hic gelmedimi canm benim ?
(2,849 puan) tarafından
Geliyordu ama bi anda kesildi bende onemsemedm doktora gittim icerde birikmis malesef
0 oy
(822 puan) tarafından
Benimde 10 15 gün kanama oldu ama lekenme tam 52 gün sürdü sezeryanda çok kanama olmazmış zaten ama ilk adetim çok yoğun geçti 15 gün filan sürdü mesela annem 4 ay adet olmamış beni doğurunca yani herkesin vücudu başka endişe etme derim ama istersen bi doktora görün 
(290 puan) tarafından
40 gun sora 4 ay adet olmadi annen canm?
(822 puan) tarafından
Hyr olmamış arkadaşım ekimde doğum yaptı hala adet olmadı
(822 puan) tarafından
Bende kız kardeşimde lohusalıktan sonra 15 gün içinde adet olduk
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim herkesin 40gun sürecek diye bise yok. Belki senin devami gelmicek 15gun hic gelmezse temiz kalirsan ozaman lohusaligin 23 gun olur senin canim.
0 oy
(200 puan) tarafından
Bende 25 gündür dogum yaptm sürekli kanama olmuyo zaten ara ara kesik kesik oluyo
0 oy
(41 puan) tarafından
Canım benim tam 40 gün sürdü ama kardeşimin 1 ay bile değildi o da endişenmişti doktoru normal herkesin bünyesi aynı değil demiş. İçin rahat etmezse sen de sor doktoruna
(41 puan) tarafından
Hatta başlarda hiç gelmemişti
0 oy
(222 puan) tarafından
Cok normal herkesin 40 gun kanamasi olacak diye birsey yok benimde 21 gun surmustu kanamam sonra 40.gunumde adet olmustum
(290 puan) tarafından
Coook tesekkur ederim canm benim
0 oy
(32 puan) tarafından
Gayet normal canım biz sezeryanla doğum yaptığımız için içimiz temizleniyor zaten. O yüzden kanamamızda az oluyor sürede daha az oluyor normal doğum yapanların gibi değil. Ama harika birşey. Benimde az sürdü
(290 puan) tarafından
23 gun duzenli geldi sora kesildi 8 gundurku gelmiyor annemler  40 gun gelicek dediklerinde aklima takildi canm ondan sordum ama tesekkur ederim bilgilendirdiyin icin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
0 oy
32 cevap 581 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ❤TONTIŞIM❤ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
27 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sido (403 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...