0 oy
1,123 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
1 aylık bebeğim var her gece ağlama krizi o ağlıyor ben ağlıyorum gaz damlası kullanıyoruz alttan üstten gaz çıkartıyor ama anne sütü olmadığı için mama veriyoruz mama da kabız yaptı ıkınıyor sürekli yapamıyor her gün aynı satta başlıyor taa sabah 6 ya kadar artık halsiz kaldım bebek ağlıyor kalkacak dermanım kalmadı annem var ona diyorum ***** gibi oldum ya mamasına zeytinyağı koyuyorum yine aynı annem zeytinyağı kağıda batırıp fitil gibi yaptı az çıkardı ama sert ne yapacağımı şaşırdım kaldım iki mama değiştirdik sabah ta aşısı var zaten huysuz canı acıyor birde iğneden sonra ne olur bilemem valla perişan oldum o minicik ayaklarını karnına çekince gözümün önünde eriyorum 

16 Cevaplar

0 oy
(9 puan) tarafından
Benim annem de kati beyaz sabunu fitil gibi yapardi. O rahatlatirdi kaka gelirdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu veriomusun peki bebeğe 2si kabız yaptıysa bi başka mama daha dene 
(26 puan) tarafından
veriyorum yarın başka mamaya başlayacağız ne yapalım
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Gaz damlani degstir maflor kullandim zinco kullandim ikiside fayda etti ama birsan bi arkadas dediki damlayi ac karnina verin daha etkili.oluyor dedi gercekten oyleydi zeytinyagiyla surekli karnina masaj yaptik ilik dus aldirdik o donemleri o sekilde atlattik Allah yardimciniz olsn insallah 
(26 puan) tarafından
sağolun bu bilmem kaçıncı damla artık vicol iyi geldi alttan sürekli gaz çıkartıyor bu damla sayesinde ama yine de ıkınıyor inleme sesi çıkartıyor
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Zeytinyagıni bikez sade  verseydn bi. Mamayı değiştir.  Hangi gaz damlasını kullanıyosun
(26 puan) tarafından
vicol gaz damlası
(6,360 puan) tarafından
İlk defa duydum vallahi. Nurse harveys kullanıyorum ben memnunum biogaia kullananlar da var memnunlar
0 oy
(165 puan) tarafından
Başka mama dene. Ben sana önerebilirim evolvia  kızımda kullandım hergün de düzenli yapardı tuvaletini. Doktora götür bence geçmezse. 
(26 puan) tarafından
önce sma veriyorduk şimdi evolvia oda kabız yaptı bebekten bebeğe değişiyor
0 oy
(377 puan) tarafından
Canim bazi bebekler kolik olabliyor bnm kzmda sabahlari 9 dedimmi aglamaya ikinmaya baslardi karnina masaj ayardm saat yonunde rahatlardi gaz ilaclarni gunde ayni saatlerde icirirsen ise yarayablr doktrmz oyle soylemsti. Bzm 2 bck ay snra gaz skntmz btti cok sukur ilik dus aldr rahatlatr onu. 
(26 puan) tarafından
o kadar uzun mu sürüyor ya :( dayanamıyorum onu bu halde görünce
(377 puan) tarafından
Malesef cnm benm kisa bile surdu bazilarinnki daha uzunda sureblyor
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sabah öğle akşam mamasina bir kaşık zeytinyağı koy canım gaz damlası ne kullanıyorsun ben nurse harveys kullandık sabah akşam veriyordum düzenli kullanımda çok işe yarıyor.
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Nurse harweys ve biogaia gaz damlalarını kullandın mı hiç, bebeğini sıcak tut günde 2 defa sıcak dusa sokabilirsiniz karnına sürekli masaj yap, belki burnu da tıkalı burnunu aç bebeğinin, bugün sağlık ocagına gitcekmişsin oradaki hemşireye söyle sana enjektörle açmayı öğretsin
(26 puan) tarafından
aşı yaptırdık bugun zaten garibim sancılanıyordu hepten kötü oldu üç mama değiştirdik tam uyuyacak sancı giriyor uyanıyor
(2,047 puan) tarafından
Canm koynunda uyutsana sıcak iyi gelir
(26 puan) tarafından
kucağıma alıyorum uyuyor ama benim kucağım çok sıcak çocuk mahfolıyor izi çıkıyor
(2,047 puan) tarafından
Bişi olmaz canım bende büyük kızımı 3 ay koynumda uyuttum cok gazlıydı sabah aksam ağlardı ağlamaktan emmezdi yorgunluktan aç aç uyur kalırdı
0 oy
tarafından
Ben hangi damlayı denediysem fayda etmedi en son bı tane aldım ama işte ismini hatırlamıyorum 80 TL yedi fiyati bı o rahatlattı bebeğimi .... Kuzum Bebelac fazla gaz yapmıyor Bebelac denedin mi 
(26 puan) tarafından
biogaia diyorsunuz onu kullanıyoruz bebelac nutrikonfor bugun başladık bu üçüncü mama bakalım
tarafından
İnseallah işe yarar ben Bebelac kullandım çok iyiydi inseallah şişede yarar ... Biogaila değildi dur ben internetten bakıp bulayım
(26 puan) tarafından
inşallah canm inşallah
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ah kuzum benim sağlık da sor doktora hemşire ye falan Allah yardm etsn gitsin skntı ları inşallah mama değiştir ne kullnıyodnz ki bu kadar rahatsız etti olmassa çocuk doktoru na Bi gdin
(26 puan) tarafından
Üç tane çocuk doktoruna gittik sma kullanıyorduk sonra evolvia şimdi de bebelac nutrikonfor yazdılar artık dayanamıyorum ya bebeğim orada ıkınıyor kızarıyor mahfoluyorum
(1,307 puan) tarafından
Ona yaramamış demekki ona iyi gelmiyo yavrum ya inşallah yeni alsğnz yapmaz ole Allahım yardım etsin
0 oy
tarafından

Buydu kuzum bizim doktor önermişti bütün damlaları kulandim ben en çok bu işe yaradı 

image

(26 puan) tarafından
Ah ahhhh bu kaçıncı damla birde bunu deneyelim ne yapalım
tarafından
Kuzum ben çok denedim en iyi buydu 8damla veriyordum sabah akşam kulkanim şekline bı bak sen gene gerçekten bu çok yaradı ise ... Gazdan kakasını bile yapamıyordu o kadar düşün
0 oy
(491 puan) tarafından
Kulaklığa zeytinyağı sür uyarın versin
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Mamayı değişmelisin canim bir de kimyon çayı dene büyüdükçe düzelir benimki de ayakları karninda top gibi olurdu kucağımda 
0 oy
(10,164 puan) tarafından
Canım d vitamini kullanıyo musun 
(26 puan) tarafından
evet d vitamini kullanıyoruz bebeğe
(10,164 puan) tarafından
Sağlık ocağının verdiği mi eğer o ise kes hemen ıkınma yapıyor o 3 gün kullandım ve kızım 10 gün kabız oldu ıkındı
(26 puan) tarafından
özelde ki çocuk doktoru verdi
(10,164 puan) tarafından
Bize devit3 yaramadı markaya bak ona göre değişiklik yap istersen ben ocean d3 e geçip rahatladım
0 oy
(591 puan) tarafından
Beyaz sabunu kucucuk bı sekılde kesip daha sonra zeytin yagına bandırıp fitil gıbı gonderıncede kakasını yapar 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Aptamil conformil deneyin gaz ve kabızlık için

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 128 göst.
0 oy
6 cevap 253 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 364 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 931 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu

377,374 soru

11,293,152 cevap

34,711 kullanıcı

...