0 oy
780 göst.
Aile kategorisinde (3,148 puan) tarafından
Ay 2 haftadir falan oyle kizlar bababsini yanima yanastirmiyor esim isten gelir oper baslar aglama ya oturuken kolunu omzuma atar birimki direk araya geliyo yere uazniriz sarilarak kizcem tepeme cikar direk ahah benim hosuma gidiyorda esim pek memnun degil :D bu gecicimi yoksa devam edermi sizde durumlar nasil

12 Cevaplar

0 oy
(50 puan) tarafından
Kaç aylık bebiş bence gecer
(3,148 puan) tarafından
14 sayilir canim
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm bnde post acmaya gelmistim aynisini bizde yasiyoruz babasini yanima yakastriyor
(3,148 puan) tarafından
Ay insanda yoruluyo demi ama hep oyle
(5,272 puan) tarafından
Evet gecicidir inşAllah bi ciglik basiyor babasi kaçıyor zavalli
0 oy
(54 puan) tarafından

Kizlar babaya aşık olurlar. Mesela eşim işten eve gelsin, kızım babasını görür de eşim kızımı almazsa evi ayaga kaldırır. O kadar düşkün babasına. Hem işime geliyor, hemde hoşuma gidiyor bu durum :)

(3,148 puan) tarafından
Hahah esimde oyle istoyor kendine duskun olsun diye her sebekligi yapiyor evin icinde atcilik oynuyolar deh dikidik dikidik diye :D
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Benim oğlumda 19 aylık kimseyle temas etmemi istemiyor  biri yanaştığı gibi hemen Kucagima çıkıp oturuyor eşimin hele yakınıma gelmesini bile istemiyor aramıza alip ona sarılıyoruz üçümüz el ele tutuşuyoruz falan Ama yok fsrk ettiği an koşup gelip ayırıyor :D

(3,148 puan) tarafından
Hahah kiskanc cocuklar ya :)
0 oy
(12,852 puan) tarafından

18 aylık oğlum aynısını bizde yaşıyoruz :)

El ele tutuşuyoruz hemen babasının elini çekip benim elimi tutuyor :D babasının tutmakta ısrar edince basıyor çığlığı:D

(3,148 puan) tarafından
Hahah ayyy kuzumaa
0 oy
tarafından
Hadi sizinki kız babaya aşık benim oğlana ne demeli adam yanına otursa oyuncakları bırakıp babasının tepesine cikiyo :)
(3,148 puan) tarafından
Hahaha sizinki babacai yani ;D
0 oy
tarafından

Benimki bırak babayı abisini dahi istemiyor yanımda:D eşimle aynı kanepeye oturamam gördüğü an basar çığlığı:D annemler geliyor kızıma inat gelir bana sarılır öper kızım ortalığı inletiyor oldukça kıskanç oğlumda bilmezdim böyle şeyler :D

(3,148 puan) tarafından
Kizlar cazgir hep desene
(3,148 puan) tarafından
Kizlar cazgir hep desene yaa benimde oyle
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benim büyük oglumda öyleydi uzanamazdm gün içi gelirdi yanıma hemen 
(3,148 puan) tarafından
Sonra gectimi peki
(6,360 puan) tarafından
Yoo daha küçük büyük oglum dedigime bakma 20 aylık :) babssı şehir dışında şuan babası sarılırdı anne benim diye çıglık çıglıga koşarak yanıma gelirdi ayırırdı
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Benimde oglan kiskaniyor 13 aylik canim adam yanima yaklassa oglan dibimizde bitiyor
(3,148 puan) tarafından
Benimkide ayniii
0 oy
(179 puan) tarafından
Bnm kız da 14 aylık babası askerden geldi bırakmıyo Du sarılalım sarılınca esime aglıyo Du yanına uzanınca araya giriyordu babasını Bi kıskanıyor ki bnden sormayın goruntulu arayınca bile telefonu bnden alıp götürüyor Bn konusim diye evin en kosesind gidip oturuyo Bn gidince kacıyo hemen
(3,148 puan) tarafından
Ay iste tuk cocuklar ayni demeki
0 oy
tarafından
Geçicidir benm oğlumda babası işten gelse yanından ayrılmaz kurtuluyorum ondan
(3,148 puan) tarafından
Aa insallah gecicidir
0 oy
tarafından
Benim oglum simdiden oyle. Babasini benden kiskaniyor. Ortamiza oturturuz babasi kolunu omzuma atsa hemen babasinin uzerine cikmaya calisir. 
(3,148 puan) tarafından
Iste baskalarindan kidkansa neysede babadan olujca zor oluyor
tarafından
Maalesef oyle oluyor. Ne yapalim ya buyuyunce bizi begenmezler artik :D kıcımdaki b.kumu kim atti demezler kici kirik kizlar yuzunden bizimle kqvga ederler :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 402 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...