0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından

Bebek doktoruna sordm gaz skntımiz olursa diye bi ilac yazar msiniz dedim babyspasmyl diye bi damla yazdi acaba aranzda bunu kullanan var mi esimde hemen almis ins iyidir

2 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Valla kuzum biz bu amana kadar bio gaidan yurr disinda momy blisse kadar bicok damla kullandik zinco en etkilisi oldu icerigi yuzde yuz dogal yan etkisi yok banada doktor bilmedigim.bikac damla vermisti ama ben arastirdigimdan sasmadim gaz icinse ya metsil yada zinco kullan ama.hemen cozum bekleme duzenli kullanimda kendini gosterio
(301 puan) tarafından
Ins gaz skntmz olmaz ama dediklrn aklmda bulunsun tekrar tekrar sormaktan iyi olur sagol canim
(93 puan) tarafından
Zinco  iyi geldi bizeede metsil  hiç mi hiç fayda etmedi .
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım bizé de sap simplex iyi geldi hem tadida güzel diğerlerini kustu hep bizimki. 
(301 puan) tarafından
Ins gerek kalmaz dedigin markayi almak istedm bende ama doktor yazinca bi bikdigi var herhalde dedim
(581 puan) tarafından
Masaj yap devamli canım bebeğine. Kendi yediklerini dikkat et rezene iç devamli yemeklerine kimyon at.
(301 puan) tarafından
Cnm bn hamileykn son hafta humana still tee aldm rezene var icinde bu gaz yapmiyo diyolr ama sütüde etkiliyo mu artiriyor mu yani
(581 puan) tarafından
Evet canım süt yapar o
(301 puan) tarafından
Tesekkur ederm caniimm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 32 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,305 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 65 göst.
0 oy
1 cevap 29 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (186 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...