0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (191 puan) tarafından
Ya kızlar taşınmayı düşünüyoruz memlekete memlekette eşimin dedesinin evi var eşyalarımı oraya koyacağım kaynanam da evi temizlemeye memlekete gidecek ama ben burada kalıp eşyalarımı toplamayı düşünüyorum ama daha taşımamıza da 2 ay var gidip temizleyip dönsem mi yoksa kalıp eşyalarımı toplamaya mı başlasam eşim Tek Başına toplayamaz evi biliyorum şimdi kaynanam tek başına temizlik yapacağı için vicdanım da rahat değil aslında ama çocukla git gel de çok zor olur Ne yapacağım ben ya Çok kararsızım sizce ne yapayım

4 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

Gönlünün rahatlığı önemli 

(191 puan) tarafından
Vicdanım rahat değil ama çocuğumu düşünüyorum gidip gelmek sıkıntı yakın değil ki
-Reklam-
0 oy
tarafından

İki ay önceden  toplamak biraz erken değil mi canm ya gidin beraber temizleyin  sonra da gelince toplanırsın 

(191 puan) tarafından
Öyle de canım 13 aylık oğlum var bir yandan da korkuyorum virüs var
0 oy
tarafından
Esinin yanında kal kaynanalara iyilik yaramaz
(191 puan) tarafından
Milletin kaynanasini bilemem ama benimkine yarıyor iyilik Allah razı olsun ondan
tarafından
E o zaman git cnm
(191 puan) tarafından
Kız oğlum 13 aylık virüs var korkuyorum yollarda git gel
tarafından
O zaman gitme :))
(191 puan) tarafından
Gitmim dimi..? İnsanın vicdanı ile evladı arasında kalması zor yavvv
0 oy
tarafından
Kaynananla birlik mi yaşayacaksın. ? Eğer öyleyse o evi temizlesin sende toplan ama senin evinse git yardim et ayıptır daha iki ay var toplanırsin rahat rahat 
(191 puan) tarafından
Yok birlik yasamayacagim canım
tarafından
O zaman sende git daha iki ay varmış toplanmak o kadar zor değil 4 kere taşınmış birisi olarak artik tecrübeliyim  :)
(191 puan) tarafından
Ooo bayağı tecrübelisin ben öyle değilim :((

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 193 göst.
0 oy
15 cevap 541 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 304 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 341 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,870 soru

11,310,171 cevap

34,744 kullanıcı

...