0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben çöp kovamı kapıya bırakıyorum agzı kapalı sekilde neyse biraz önce çaprazımda oturan komşu geldi diyor çöp kovanı burdan kaldır kokuyor biz rahatsız oluyoruz dedi bende kokmuyor agzı kapalı çöpün içindede sadece karpuz kabuğu var bide hergün kapıcı atıyor öyle birikmiyorda sinir oldum agzıma geleni diyecektim ama benden büyüktü tuttum kendimi sanki nereye koyuyım çöpü barkonumu mutfaga katmışım ee bir bucuk yasında çocuğum var bıraksam mutfaga gider gelie eller agzımın içinemi koyıyım ya haksızmıyım kızlar ya

24 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Komşun haklı bence kimse senin çöpünü çekmek zorunda deil binanın içinde aynı şeyi benim komsum yapsa bende uyaririm
tarafından
Ee ama koyacak yerim yok nereye koyıyım ya bide kokmuyorda agzı sıkı kapalı
-Reklam-
+1 oy
(58 puan) tarafından
Komşunuz haklı kusura bakmayın ortak alana çöp kovası koymuşsunuz istediği kadar ağzı kapalı olsun koku yapar.
0 oy
(3,741 puan) tarafından
apartman icinde,kapinin onunde devamli duran cop kovasi bence de uygun degil :( 
0 oy
(170 puan) tarafından
Dolap içi çöp kovalarından alabilirsiniz. Bina içinde çöp kovasi hoş olmuyor gerçekten. Akşam bıraktığınız çöpün bile kokusu kalıyor bazen.
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Brn olsam bende derdim çöpünü kaldır mutfağa lavabonun altına koy görüntü olarajta hiç hoş değil
0 oy
(13,264 puan) tarafından
Eski binamda 4 daire uzeriydi ve kat genişti 

Herkes çöp saatnden 1 saat önce koyuyordu kapıya.

Ama suanki bina 2 daire üzeri ve ayakkabıdan başka bişey koymuyoruz  dar alan
0 oy
(580 puan) tarafından
ben giriste otuyorum 4 kattaki cahil komsum surekli asagi atiyir kac kes soyledim de nafile bi catida gvercin besliyor oleni atmis asagiya antalya sacaginda sinek koku gercekte boyle cahil insanlar var ki insani evinden sagutur bide temizlemiyirlar surekli bn temizlerim 
0 oy
(48,086 puan) tarafından
bende çöpü toplayıp ayri torbaya koyup kapiya koyuyorum kim once çıkarsa evden atiyor çöpe ama surekli orda durmuyor genelde esimin ise gidia saatine göre ayarlıyorum
0 oy
(191 puan) tarafından
Kesinlikle komşun haklıı
0 oy
tarafından

Ayni sorun bendede var bi gün ters bi anima denk gelecek patlicam artik:ermm:

tarafından
Daha önce o hep koyuyordu biz hiçbişey demiyorduk ama bana gelince kaldır diyor
tarafından
Aynen bizim usttekilerde oyle kendileri koyuyo sıkıntı yok ben birakinca hemen sorun oluyo
Bide her seyi silkeliyolar yukardan butun pisliklerini ben cekiyorum balkonu hergun siliyorum yine bo k gibi hicbisey diyemezler o kadar temizlerse once kendileri yapmasin net!
0 oy
tarafından
Haksızsın canım. Hem kotu goruntu hem de bekadar agzını da kapasan kokar çöp. Bugub kokmazsa yarın kokar.kapı onunde ayakkabı bıle hos degıl aslnda ki cop kovası hıc hos degl
0 oy
tarafından
Haksızsın ne kadar kokmuyor desen de kapalı alan ister istemez kokar kokmasa bile apartmanın içind e çöp kovası hiç hoş değil 
0 oy
tarafından
Haksızsın benim oturduğum yerdede yapıyorşar ve çok kızıyorum evinde balkonda tutabilirsin veya tezgah üzerinde 
tarafından
Barkonum yok canım tokide oturduğum için mutfak dolapları vs küçük yerim yok olsa koymazmıyım
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Mutfağına koyabilirsin tezgaha ağzını bağlarsın geceden sabah eşin atar. 
0 oy
tarafından
Komsun hakli tabikide bizimkiler hep mutfakta duruyo dolabin onjnde yerde bi sure sonra ellemiyo bile cocuk ne kadar cop olmasada kokar o
tarafından
Canım benim toki oldugu için dolap içi cok dar dezgah altı zaten bır göz geri kalan cekmece o gözdede tencere var koyamıyorum bide asla cöpüm birikmez ve kimseden de duymadım bir şikayet ama o kadın biraz sorunlu
0 oy
(776 puan) tarafından
Kabahatler kanununda dahi suc olarak geçer komşunuz hakli benimde oglum var 11 aylik her yeri gezer tezgah üstüne cop yaptım cocuk bezlerini de günlük banyoda cope koyuyorum çözüm uretmeniz gerek herkes cocuk buyutuyor ama kapinin onune kova koymuyor agzi kapali olsa bile gene de akan su kokar 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bizde de yasak koymak copu dısarı. Camdan birsey silkelemek, gece 8 den sonra makine acmak ayakkabıları bile oyle cıkarıp giremiyoruz hemen şikayet. Ust katımdaki cok ses yapıyordu camlardan silkeliyordu dayanamadı şikayete kactı
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Binada herkez nereye koyuyo 
tarafından
Barkonu olmayan kapıya barkonu olanlar barkona koyuyor
0 oy
tarafından
Bina kuralları vardır yazılı olmasada yapılması uygun olmayan. Çöpte böyle komşun haklı canım koku önemli değil çöp bocek fare sinek herşeyi çeker. Evinde ağzı kapali dursa da olur herkesin çocuğu var üstüne bişey köy görmesin hatta bazı binalarda ayakkabi olmasini bile istemezler daire kapısında 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Eltim de kapıya koyuyor kapağı açıp çöp açınca koku sarıyor merdivenleri burnumuzu ağzımızı kapatıp çıkıp geliyoruz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 80 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,180 göst.
0 oy
23 cevap 882 göst.
21 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 298 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu