0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şu an askerde beni asla dışarıya yollamiyor markete gidicem diyorum hangi markete diyor aslında hep böyleydi kendim çarşıya gittigimi falan bilmem ama onun gelmesine daha 16 gün var evde patlıcam diyorum patla bensiz bir yere gitmek yok diyor güven sorunu yaşadığımızı düşünmüyorum sevgiliyken de böyleydi yandan omuz çantası asla astırmazdı kalcalarim gözüküyor diye hep sırt çantası kapanınca takmaya başladım kırmızı ruj falan asla bir tane rujum  var o da onunla aldık kaynanam iki çocuklu olunca bu kadar sıkmaz dedi adam 6 senedir aynı 

16 Cevaplar

+4 oy
(140 puan) tarafından
Yani kusura bakmaa da esim gidip markete gitmeme karışamaz ne saçmalık bu kadar erkeklerin eline ipi vermeyin çok saçma gerçekten.
(140 puan) tarafından
Çok cahilce yorum yapıyorsunuz hepimizin eşleri kıskanç hepimizin eşleri bizi sahipleniyor ama bakkalla gitmeme dışarı çıkıp bir ihtiyacımı almama karisamaz siz cok farklı şeylerle kiyasliyorsunuz bu özgürlüğe girmektir evet biraz ufkunuzu genişletin yok eşi çok kiskaniyormusta bilmem ne bu kıskançlık değil de psikopatlik
tarafından
Artiliyorum seni şuan :)
(140 puan) tarafından
Canım sen beni hep artiliyorsun düşüncelerimiz aynı demekki :))
tarafından
Öyle mıymış farketmedim ama aynı olabilir :)
(140 puan) tarafından
Aynen :)
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Kocan acilen psikolaga gotur bence cok fazla nedemekki yandan canta takanlarin kalcssi belli oluyor o zaman esin yandan canta takan kisilerin  kalcasina bakiyor e yada kocasiz gezenlere bakiyor ?kayanan dinleyip 2 cocugu yaoma daha da eve baglama cabalari bunlar 
tarafından
Öyle bir insan olduğunu asla düşünmüyorum yani baktığını zaten iki çocuğum var kaynanam dedi diye ya da beni sıkmayı biraksin diye yapmadım kayınpederim boyleymis çocuklar olunca kaynanami böyle sıkmamıs ondan demişti
(12,777 puan) tarafından
Sen bilirsin insan karsindaki nasil gorurse bence kendisi de oyledir ben cikarim canta  da takarım  kocam boyle dusunup bi laf demez bana çok sacma geliyor k bakma allah sabir  versin
+1 oy
(110 puan) tarafından
Biz köle miyiz hapis hayatı yaşıyoruz senin bedenine özgürlüğüne kimse karışamaz annen baban bile ne münasebet ya  bir birey olduğunuzun farkına varın ne bu başkaları için yaşamak afedersiniz bir tasma takmadığı kalmış biz evcil ****** değiliz birer bireyiz istediğimiz saat de istediğimiz yere gide biliriz erkek egemenliği diye birşey yok yüz vere vere bu hale getirdiniz erkekleri sonra kadına eşya gibi kısıtlama yapıyorlar 
(18 puan) tarafından
Çok doğru
tarafından
Artı verebilio olsam seni artilardim kesinlikle ..
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Güven sorunu değil zaten bu. Kendine olan özgüvensizliği
(18 puan) tarafından
Bence de
+1 oy
tarafından
Yemin ediyorum okurken nefesim daraldi,bunaldim. Ben anlamıyorum bu zihniyette erkekler herkes karilarinin yollarini gözlüyor falan mi zannediyor acaba. Allah yardimcin olsun cok zor
0 oy
tarafından

Seni kıskanıyor, ve akli sizde olduğu için bence izin vermiyor

tarafından
Delirmek üzereyim çok bunaldım kendi varken hep gezerdik şimdi böyle durmak yoruyor bi de yüzünü görmüyorum kaç gündür azıcık nefes alayım diyorum
(468 puan) tarafından
6 yıldır böyle diyor bence kıskançlıkla alkası yok adamm zaten takınıtlı baksana
0 oy
(48,531 puan) tarafından
sanirim kafayi yerdim oyle olsam canim
0 oy
(10,461 puan) tarafından
Canım 6 senedir böyle.ise değiştirmek zor biraz 

Bide asker kafası farklı.oluyor 
0 oy
(468 puan) tarafından
Caanım eşin çok abartıyor çantaya bile takmış madem kalçaların görünmüşse uzun bir şey giy de sırt çantası tak ne demek. Sen bir insansın dışarı çıkma demek seninde bir psikolajin var çok düşüncesizce davranıyor. 
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benimki de ilk zamanlar acayip sıkardı güneşlikleri açtırtmazdı azcık ilerleme var 3. Senemiz dolacak
0 oy
(879 puan) tarafından
Aynı benim eşimde oyleydi bizde 6 yıldır evliyiz ve oncesi de var şuan daha dizginlemiş bulunuyor kendini başlardaki gibi değiliz her yere gidiyor geliyorum

Askerlik pskolojısıne de baglayablriz durumu abartı halini
0 oy
(817 puan) tarafından
Yani kusura bakma güvensizlik ve psikolojik sorunları var sanırım eşinin buna izin veren de sen olmuşsun başlarda hoşuna gidiyordu sanırım kıskanıldığını sevildiğini düşünüyordun ama bu çok fazla. Eşim bana karışmaz istediğim yere haber verir giderim gitme derse de bu virüsle alakalı Allah korusun birşey olur der hep ama bensiz biyere gidemezsin demedi hiçbir zaman çok şaşkınım anlattıklarına. Eşim bana bensiz bakkala gidemezsin dese hakaret olarak algılarım hayırdır sen nedemek istiyorsun tek gidince ne olduğunu düşünüyorsun derdim
0 oy
(1,403 puan) tarafından
K.bakma ama esin bence tedavi olsun bu kıskanmak falan degil bu şuursuzluk bu resmen hapis hayati yasatmak markete bile gondermemek ne demek e yok artik ya! Bu adamların her dedigine he demeyin ama ya :/
0 oy
(964 puan) tarafından
Cocuk sana baska amaçla yaptırılmış bence bi insan 7snde neyse 70ndede odur değişmesini bekleme bacım 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Niye tek gitsen seni yiyecekler mi? Ay ben eşime kıskanç diyordum kızı emzirince gidip alnından öpecem yaa. 
0 oy
tarafından
Benim eşimde asker de üstelik bunu meslek olarak yapıyor gelme gibi bı luksude yok her istediğinde yeni evlendik bıraktı gitti bir hafta sonra ha yeri gelir kıskanır bende kıskanırım ama sizinki ayrı bı boyut 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 450 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,057 göst.
0 oy
19 cevap 985 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,090 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...