0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (3,740 puan) tarafından
Ya diyor parka götüreyim vs ama korkuyorum çünkü ablasına götürür diye korkuyorum onun çocuğumu görmesini bir gram istemiyorum nedeni ise benim oğlum onun yüzünden az daha ölebilirdi ve buna rağmen üste çıkmaya çalıştı eşimde ben oğlumla bir yere tek gidemicek miyim diyo ama ister istemez düşünüyorum 

15 Cevaplar

+2 oy
(4,889 puan) tarafından
Çok evhamlısınz ve yaptığın herkesten çok size zarar veriyor. Imtihan edilirsiniz yapmayın bence 
(4,889 puan) tarafından
Sorun sizde başkasında aramayın. Affetmeyi deneyin mesafe olsun ama çocuğunuzu görmesine engel olacak kadar değil
tarafından
Ne yaptığını bilemezsin ama kadın çocuğum onun yüzünden ölecekti yazmış .benim kayınvalidemde geçenlerde bebeğimin poposuna serçe parmaginin ucunu zeytinyağlayip sokmaya çalıştı çocuğun cigliklarjna koştum kakasını rahat yapsın diye yapmış kötü niyeti yokmuş güya ya benim kızımın vajinasına denk gelseydi şimdi ben bu kadını nasıl affediyim nasıl çocuğumu yolliyim yanına senin başına gelse neyse affediyim neticede babaannesi görsün dermisin ? Ben o yüzden post sahibine hak veriyorum öyle bir şüphesi varsa asla yollamasin
tarafından
Ben o kayınvalideyi gerçekten evime sokmam asla sokmam. Ne ayıp şey ya yaptıgının akla mantığa sığar yani yok.
tarafından
Bende öyle yapıyorum canım eşimle ikimiz aşırı gard aldık ona karşı ne götürüyoruz bebeği nede onu kabul ediyoruz
tarafından
Eşin aklı basındaymıs buna çok sevindim. Eşim benden baskası altını açsın istemez. Hata kaza birşey olur der. Bende mecbur kalmadıkça annem dısında asla müsade etmem. Hele benim basıma o olay gelecek eşim ne görüşür ne eve sokardı annesini. Çok iyi yapmıssınız çok.
-Reklam-
+1 oy
(1,309 puan) tarafından
Eşin de çok haklı yani bilemedim
(3,740 puan) tarafından
Parka vs gitsin ama içimde şüphe oluşuyor sürekli panik halinde oluyorum ister istemez
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Babasıyla vakit geçirmesini engelliyorsun ama bırak çıksınlar gözünden sakınırsan başına gelir gerçekten 
(3,740 puan) tarafından
Götürsün her yere ama içimi sürekli ablasına goturcek diye korku sariyo
(7,377 puan) tarafından
Bence izin ver Ablası da ne yaptıysa bilerek yapmamıştır ki eşin varken izinde vermez zaten bir şey olmasına
0 oy
(48,083 puan) tarafından
Ee konus acik acik orays goturme diye
0 oy
tarafından
Babası sonuçta 
0 oy
tarafından
Vallah haklısın bende şimdi düşündüm oğlumu babasıyla göndersem dedesine götürür mü diye hiç bir şekilde görmesini istemiyorum 
0 oy
tarafından
Eşin sonuna kadar haklı. Sonuçta yaşanan kötü bir olay varsa eşin de bilip hak veriyorsa bence sorun eşine güvenmemen. Eşine güveniyor olsan senden habersiz iş yapacağını düşünmezsin. Ben olsam çok tepki veririm açıkçası. 
0 oy
(118,484 puan) tarafından
eninde sonunda karsilasacak ama halasi esinde hakli
0 oy
tarafından
Ömür boyu bu şekilde devam etmez  ki ...hamileyken olmuş olay ama şükür bisiy olmamış..eşin konuşuyorsa engelleyemez sin ki..zarar vereceğini sanmıyorum çocuğuna..eninde sonunda gorusecektir halası soncta bnce biras daha bu konuda rahat olmaya çalış..yuvan da bozulcak böyle. 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bende kaynanama gitmesini. İstemiyorum sürekli saçma sapan şeyler yesiriyo bi kere sadece 5 dakka buraktım hiç istemeyerek eve çıktım geldimki kendisi mutfakda kızım tv ünitesine tırmanmış benki 2 saniye gozumn onunde ayırmam dünde çay bardağını azına tuttu dudağını yaktı yaoma dedim istiyo diıo 11 aylık çoçuk ne anlasın çaydan da istesin  sani çok iyi anlıyorum beraber gidin parka falanda 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ay herkes iğreti edici. Şekilde eee halası mecbur görecek demiş. Canıma kasdeden bir insana nasıl evladımı yollarım. Halası olmasa da olur

Gelip özür. Dileyip gönül almadığı sürece bende göstermem.. Eee halasıymış olmaz olsun. Olmasa da olur... Gönderme! Eşin çocugu parka götürmek isterse beraber gidin. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşin ablası yüzünden ölümden çocuğunun ölümden döndüğünü düşünmüyormu neden götürmek istesin ki.Karşına al konuş, götüreceksen parka götür , ablana götürmeni istemiyorum de
0 oy
tarafından
Öyle kötü şeyler dusunme cnm. Babasıyla da vakit geçirsin
0 oy
tarafından
Biraz rahat bırakmayı denesen mi acaba 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 397 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 620 göst.