0 oy
421 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
sadece sevilmek istiyorum

zamanında birini cok sevdim ama o sevmedi bi süre sonra ayrıldık ama hayatımı mahvetti bende beni sevenle birlikte olmak istedim eşim beni seviyo ama bende mantık evliliqi yaptım ama seviyorum ailemde beni cok sevmezdi annem sürekli ablamla aramda ayrım yapardı sevqi sayqı konusunda neyse bi oqlum var ikinci cocuquda düşünüyoruz ama olmuyor oqlumdada zatn rahim aqzım kapalıydı ilaçla acıldı öyle oldu sanırım yine kapalı. buqun eşimle kahve felan içicektik ama o qitti uyudu adet olduqumu duyunca yani anlıyacaqınız işine qelince beni seviyor iki qün trip atsam beni basından saqar beni ne zamn kim qercekten sevicek neden heryerden darbe alıyorum inş oqlum büyüyünce beni sever kimsem yok benim neden sevmezlerki beni aslında herkesin iyiliqi içşn elimden qeleni yapıyorum ezim ezimde eziliyorum herkes tarafından 

6 Cevaplar

+1 oy
(13,748 puan) tarafından
Başkasınin sevgisinin sıcaklığı yuregindeyken

Seni sevgi denizine de atsalar islanmazsin.
(13,748 puan) tarafından
Ya ne cikariyosa bian ince cikarsin artık kendimi tokatlayacak duruma geldim gerçekten
tarafından
Ay geceleri bizimkide inliyor kedi gibi ya sanirim dis cikariyorlar bilmiyorum ki ya gazi bitse disi bitmiyo anam sakin ol ayetel kursi oku ufle
(48,967 puan) tarafından
wawww cok sairene yorum ❤️♥️
(13,748 puan) tarafından
Valla bacağımı morarttim ona sesim yukselmesin diye kendi bacağımı cimcik leye cimcikleye :/sinirlerim gerildi iyice.

@ikbalim biraz ele :D
tarafından
Kiz delirme kendini ne morartiyon eniste gorurse yanlis anlar he ;D
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hayatini mahveden insan hala aklında olduğu sürece belki de eşinin sevgisi sevgi gibi gelmiyor sana o yüzden. Evlatlar annelerini çok sever bence oğlunda seni çok sevicek güzel bir bağınız olur inşallah.
tarafından
eşim seviyor ama işine qelince sadece eşimle cok kötü tartıstıqımızda aklıma hayatımı mahveden qeliyo cünkü okusaydım diqer arkadaslarım qibi ögretmen olucaktım hemde ileri düzeyde
0 oy
tarafından
Sen önce hayatini mahvettiğini düşündüğün insanı çıkar aklından..
tarafından
sanırım eşimle cok tartısında böyle oluyor normalde hiç umrumda olmaz eşimi ve oqlumu seviyorum sadce demek istediqim keşke cıkarları için sevmeseler herhaliyse sevseler
0 oy
(468 puan) tarafından
Öyle deme canım emimim kocanda sseviyordur seni belki öyle sıkıldığı anına denk gelmiştir bide erkeler cinsellik yönünden biz kadınlardan çok fazla hassaslar. 
(3,769 puan) tarafından
Ozmn Allah aşkına neden öyle bir düşünce yapıda olan birine çocuk yapma gayesindesn ki hala

Cidden biz kadınlar çok salagiz kendimizin değerini blmiorz
tarafından
Galibada öyle ama zoruma qidiyo
(3,769 puan) tarafından
Giden şey ne olsun bliormsn senin kendine oğluna acimayisin olsun o esin denecek insanı kendincekncok düşünmek olsun

İnan ben seni çok iyi anlıyorum sevilmemek nedir bliilrim

Ama lütfen kendini oğlunu düşün bak o zaten seviyor ise üstüne düşr
Ve erkekler cinsellik de maaleef bizden çok farklılar benim eşimde sex olmayınca değişir olunca da ondan iyi adam yoktur nrmldede iyidir ama sex olunca eline oyuncak vermiş cck gibi melek olur
Biz kadınlar gibi düşünceli ileri görüşlü dgller
(468 puan) tarafından
Eşin çocuk konusunda düşüncesizlik yapıyor bunda senin suçun yok ama bence cocuk için kızmamıştır diğeri için kızmıştır eminim, hiç yüzüne vurdu mu hani çocuk olmuyor diye?
tarafından
oqlum olmadan önce vuruyordu şimdi 4 aydır korunmuyoruz ve olmuyor düzenli ilişkiye qirmedik ama ay içerisinde 4 5 defa bazı işlerden dolayı bir araya qelemedik ama şimdi sanki yine yüzüme vuruyor neden olmuyor diye
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Seven insan cocuk olmadi diye sucu sende aramaz bu sevgi degil maalesef hayirlisi der gecer.
0 oy
(48,967 puan) tarafından
herkes eski sevgilini dusundugunu söylemiş ama ben oyle anlamadim ornek vermissin sadece esinde seviyordur seni ama oğlun kadar kimse sevemez♥️
tarafından
evet eski sevqili deqil aslımda eski mevzudan dolayı hayatımın böyle olduqunu anladıqın için teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 219 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kocam duymasin (1,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,020 göst.
20 Eylül 2020 Aile kategorisinde Xumar (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 541 göst.