0 oy
1,001 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Bu gün bebeyime hem bir şeyler almaya gidicekdim hemde parka goturcekdim hava alsın diye ablamla. Kaynanama söyledim biz parka gidiyoruz. Esimide aradım hem parka hemde bebeğe kıyafet alicakdim. Kaynanama desem kıyafet alicam diyecekki bebeyi götürme. Bende ona sadece parkı söyledim. He birde birlik oturuyoruz. Eve geldiğimde eşim önce gelmisdi bana dediki anname soylemedinmi kıyafet almaya gidiceyini dedim hiç farkında diyilim. Kaynanam geldiğimden beri bana surat asdi konusmuyor. Benim onceliyim eşim o bildiyse yeter bana. Hem ben cikdigimda söyledim ben gidiyorum. Eşimle kavqa etdik annesinin sürat asdigini gördü bana kızdı. Kaynanam her seyime karışır yani bebek bakmak konusunda bebeyime çok çok iyi bakarim hiç bir şeyi eksik olmaz. Ama hep bir şey arar bulmasa bile mesela goruruki bebeyi giydirip dışarı çıkartıyorum derki giydir bebeyi. Ama ben giydirdiyimi görür. Çok sinir eder beni. Şimdi ben özür diliyimmi ya üstünden geciyimmi? Ben konusturdum ama konuşmadı benimle

12 Cevaplar

+1 oy
(295 puan) tarafından
Asla özür dileme aslaa
(211 puan) tarafından
Bende hiç istemem özür  dilemek. Onun yüzünden esimlede kavqa ettik.
-Reklam-
0 oy
(258 puan) tarafından
Ya özür dileyecek napmissin ki sanki ne var parka giderken bir dükkan gördün belki ve de girdin alışveriş yaptın ne karışır neyin suratını asıyor bebek senin hayat senin istediğin yere de götürürsün karışamaz..
(258 puan) tarafından
Bebeği düşünmesinler mümkünse ya 2020 doneminde hiç bir kadın cahil değildir bana göre bebeğine annesinden başka kim daha iyi bakabilir veya da kim daha çok düşünebilir kaynanama kayınpederime bu konuda asla taviz vermem. Hamileyim ufak tefek şeylere şimdiden karışmaya başladılar izin vermedim kimse sesini çıkaramıyor bebek olunca hiç çekemem zatem
(211 puan) tarafından
Hiç kucaginada vermek istemem bebeyi. Sadece aynı evde kaldığımdan. Hiç bir şekilde ayrı ev dusunemem. Evde 3oda var güya biri bebeyimindi. Annesi oturuyor. Hiç bir şey yapamıyorum kendi evimde. Kendim ressamim duvara resim bile cizemedim eşim diyorki anname sor. Nasıl yaa anneme sor ben kimimki. Öyle olduğunda hevesde kalmiyor
(258 puan) tarafından
Aay mesleğinde ne güzelmiş ressamlık evden ayrılma durumunuz neden yok yani neden kaynananla oturuyorsun birlik canım esin istedigi içinmi
(211 puan) tarafından
Evin küçük oğlu eşim. Kayinbabam rahmetlik oldu. Yalnız kalmasın kadin
(258 puan) tarafından
Allah razı olsun tamam iyi düşünmüşsün de oda biraz deger bilsin sanada günah kocanla aranın bozulucagıni az çok biliyordur
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Allah aşkına özür diliyimmi nedir ya ne hata ettinki 

Tepene çıkarma  esinle arani duzelt kaynanayi bos ver

(211 puan) tarafından
Bende bir şey yapmadigimi düşünüyorum zaten. Esimde isterse kizzsin zaten. Anlayissiz biri . İyiki bebeyim var ya yoksa cikdiririm qaliba
0 oy
(1,597 puan) tarafından
xeyir uzr fln isteme yoksa daha cok tepene cıkar
(211 puan) tarafından
He bilirem... Bütün eseblerimi korlayir. Sudum kesilir artiq. Gelib gorurki usagin qabagina balis qoymusam gözü ile görür aaa deyirki balis qoy yixilar. Her yerdede deyirki men başa saliram onu. Harasa gedende her şeyini yigiram usagin görür elimde deyir flan şeyi qoy deyirem qoymusam deyir onda meselen edyalini qoy deyirem qoymusam
(1,597 puan) tarafından
Üzülme canım görmezden  gel qoy ne deyirse desin vecve alma
(211 puan) tarafından
Yavaş yavaş deyesen görmezden gelmeyi oyrenirem.
0 oy
tarafından
Özür dileyip birde simartcan mi boşver küssün daha iyi
0 oy
tarafından
Benim kaynanada bana kussede benimle aylarca konuşmasa ne güzel olurdu 
(211 puan) tarafından
Esim hep sürat asicak her şeye bağırıp çağıracak. Bencede kusmeyi daha iyi. Kafamı dinlerim
0 oy
tarafından
Var ya bı sinir oluyorum ki nereye diye soruyorlar hep karisiyorlar sanane eşim benden sorumlu sadece sen ne soruyorsun insanı sinir ederle kendine sorsan benimkinde biseu demez sormam da gerçi ben ne yaparsa yapsın banane bende ona söylemem 
(211 puan) tarafından
İki eltim var aynı evde oturmuyoruz ama çok yakınız. Biri ile alt üst oturuyoruz. Bir kere gelipde kaynanama söylemez nereye gitib geldiğini. Anlamıyorum bana neden karışıyordu. Her halde esimden yüz bulur
tarafından
Söyleme sende soylettirme müdür mu sanki evin ne gereefi var
(211 puan) tarafından
Kocam dün dediki nereye gidiceyini benden önce anneme soyle hemde çok ofkeliydi beni annesi için getirmiş qaliba... Zaten kendi çokça ilgisiz. Sadece bebeyi sever beni hiç takmaz. Bosanicakdik hemen boşanma anında bebeyim oldugunu öğrendim 3yil beklemisdik. Her şey çokça güzel gidiyordu. Bebek oldugundan 2_3ay sonra ilgisiz oldu yine... Bir şey konuşmak istesem hemen bagirir
tarafından
Allah ıslah eylesin o kocani
0 oy
tarafından
Ay ne münasebet ya ona neymiş senin dışarı çıkman parka gitmen kıyafet alman onu ne ilgilendirir koca gibi hesap mı vercen bide. Sakın taviz verme yoksa iyice avucunun içine alır seni. Kocan biliyorsa gerisi tırt
tarafından
Kocan isteği kadar versin sen verme canım. Benim kocama bıraksan oda sürkeli anneme sor anneme söyle falan derdi naptım ne ettim asla boyun eğmedim. ben seninle evliyim annenle değilim dedim sen hiç oralı olma zamanla onlarda vazgeçecek biraz cevabını vermeyi bil bu saygısızlık olmaz hakkını korumak olur
(211 puan) tarafından
Her şeye bağırıp çağıran bir kocam var maalesef. Keski zamanında bosansaydimda şimdi böyle olmazdı. Ama anne olduktan sonra iyikide bebeğim oldu. Şimdi oglumdan başka hiç bir şey istemem. Zaten kendiside sadece bebeyi seviyor. Artık ben yokmuşum gibi davranır
tarafından
Zamanla düzeliyor canım merak etme sabır göster erkekler biraz geç idrak ediyo yuvayı maalesef. 5 6 yılda evlilik anca oturur o zaman kocalar biraz daha kıymet bilip sahip çıkıyorlar
(211 puan) tarafından
5inci yilimiza gecdik. Düzelen hiç bir şey yok. Her şey kötüye gidiyor. Benim sevgimi öldürdü artık geri gelirmi bilmem. Sevgim sadece oğluma ve anneme
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım bi an önce düzelir aranız inşallah
0 oy
(396 puan) tarafından
Ne diye özür dileyeceksin hayret bsy ya şu kaynanalarda yer arıyor surat aşmak için her şeye muhalefet olunmasından aşırı rahatsız olurum ya
(396 puan) tarafından
Aman boşver canım bnm kaynanamda aramızda hicnir sorun bsy yokken diğer evlatlarını eşimden daha çok kayirir eşimin de o kadar emeği vardır ki üstünde diğer evlatlarından öyle bsy görmemiştir köyde oturur bahçesi ineği falan var görümcelerime falan olsun poşet poşet taşır her şeyden bize hic yani hadi bn el kızıyım oğlu içinde hic bsy yaptığı yok evlendik evleneli ne evimde bsyini bilirim şimdi hamileyim 34 haftalık torununa hic bsy bile almadı odasını vs kurduk tek kurusu yok ama bn ne aldım ettim merak ediyor gelip bakacam yapıyor bana bnde hic o yüzü vermedim ona gel bile demedim bi kötülüğüm bsyim olsa anlayacam ama yok kendini ne kadar ezdirirsen o kadar tepene çıkar sal gitsin eşinle aran iyi olsun yeterki
(211 puan) tarafından
Aslinda ona dedimki babaaneside versin para sizinde adinizdan alayim hem çocuğun hiç birşeyi yokdu giyicek. Başladı bilmem kredi veriyorum falan filan yok dedim. Bende bişey demedim. Ertesi gün gitdim ve ona demedim gidiceyimi. Benim oğlum oldu bizim para ile sadece 40manatliq alış veriş etdi onuda ben israr etdimki annem her şeyi aldı sizde bir şey alın. Ama diyer torunlarına 100_200manatliq alış veriş elemisdi. Ben Azerbaycanliyam bu arada. Güya el blenderi alicakdi anlarız dedi oğlum ek qidaya başladı bana diyorki blenderle verme parça şeklinde ver alışsın. 5aylik bebek nasıl parça parça yesin. Bende gördüm almıyor kendim mecbur aldim
(396 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeş evler bir olunca zorluğu da çok oluyor dilerim en kısa zamanda ayrı eve çıkarsın ev üstüne ev olmuyor cidden her şeye karışıyorlar
(211 puan) tarafından
Hiç bir zaman olmaz ama yinede sabr Allahdan
(396 puan) tarafından
Umutsuz olma canım.rabbim büyük
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Allah affetsin cok korkuyorum soyle kaynana olurum diye. Senin bir hatan var sadece o da birlik oturmayı kabul etmek canım
(211 puan) tarafından
Yaa hiç söyleme. Önce çok iyiydik. Kızı gibi olurdum ona her seyine ben koşarım. Kanserdi hep ben bakdim her şeyi ile ben ilgilendim bir teşekkür bile etmediler. Yani kocam için yapmisdim. Ama kocamdanda ilgisizlik gorunce çok gücüme gidiyor. Zaten kaynanam ne annemi ne ablami nede ablamın ikizlerini sevmez. Hiç bir şey yapmadılar ona. Annem ayda 2defa gelir ya gelmez o ve ablam  geldiğinde surat asar.
(1,094 puan) tarafından
İşte bundan korkuyorum boyle olmaktan oglum olacak allahın izniyle kucuklukten anlatmaya baslayacagım sevgiyi saygıyı ben karısını doven söven bir erkek evlat istemiyorum.
(211 puan) tarafından
Artık bebeğim 5aylik şimdiden beni onun yanında azarlamak istyorlar. Güya şaka yapıyor. Bu çocuk buyunce nasıl benim sözümü dinleyecek anlamiyorum
0 oy
(85 puan) tarafından
Valla ozur dileme birde laf vur  huysuz oglunla kavga ettik evde  asik surat istemiyormus de al cocugunu gir odana sende az tavir al bu ne ya anasi oglundan ayrilmaz kaynana gelinin torunun herseyine karismak ister arkadas buyuttugun cocuk ortada sevesin varsa onu sev birak cocugumu evimi 
(211 puan) tarafından
Yaa şimdi torununu bile sevmiyorki. Bundan önce her gördüğünde severdi alib oynardı. Şimdi bebeyin yüzüne bakmıyor. Bebek napsinki.. bende konusucam kendime bir şey lazım olduğu zaman.
0 oy
(2,194 puan) tarafından
dileme tabiki alışır hep aynı yapar 
(211 puan) tarafından
Zaten alışmış. Çok pis kadın. Her dediyinin üstünden gecdim cevap vermedim alisdi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 935 göst.
0 oy
1 cevap 107 göst.
0 oy
62 cevap 1,786 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Dolunay selen (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 326 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu

374,668 soru