0 oy
344 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar bebeğim 5 aylık cik fena ter kokuo hergun banyo ettiririm ama yatıp kalkimva terlio vede kokulu baya fena 

11 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Şimdi biri çıkıp tuzlamadın mı der diye yorumları okumaya geldim :D benimki de kokuyo terliyo ama güzel kokuyo yerim onun terini :D bilemedim nedendir cnm 
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :D
(4,875 puan) tarafından
İyiyim kurgucum senden naber ☺️❤️❤️❤️
(9,651 puan) tarafından
Bende iyiyim balım:) ozletiyosunuz kendinizi... fehime semos hıc uğramaz oldular
(4,875 puan) tarafından
WhatsApp daha yoğun bu aralar ☺️☺️ :))
(9,651 puan) tarafından
Çok trip attığımi söyle hepsine :/
-Reklam-
0 oy
(586 puan) tarafından
Bebek kolonyası sur yapcak bişy yok hava çok sıcak olunca mecbur terliyo 
tarafından
Sagol kuzum
0 oy
(15,744 puan) tarafından
Bebek eksi kokar o kokuda mis gibidir çok severim valla gider oğlumun elbiselerini bile bile kokladım oh derdim bebek teri ne pis kokacak kız bırak bişey de sürme 
(48,713 puan) tarafından
çiş kokulari ter kokulari bile güzel demi☺️
(15,744 puan) tarafından
Valla çiş kokusu değilde ter kokusu parfüm olsa kullanırım o derece
(25,224 puan) tarafından
Hahaha benim oğlum 8 gün kaka yapmamıştı bş ara yapınca sevincimden ooyyy kakanı yerim senin mis gibi kokuyo dedim eşim iğrençleşme istersen dedi :D ahahah ay cok komikti :D
(48,713 puan) tarafından
☺️☺️☺️ sabah uyaninca bezi doluyo ya cisi kokuyo isterseniz igrencsin deyin ama o kokuyu özlüyorum ☺️☺️☺️
0 oy
(162 puan) tarafından
Benimkide ter kokuyor canım sıcak hava yapıcak birşey yok 
0 oy
(1,720 puan) tarafından

haha ben o koku için ölürüm be ne güzelde kokuyor :D

0 oy
tarafından
Ekşi ekşi ne güzel kokar kız o ben çok seviom :)
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Ayy koksunlar yaaa ben oglumun o kokusunada aşığim<3

0 oy
tarafından
Bebek yağı sür canım duştan sonra 
0 oy
tarafından
Benim oğlandq kokuyor ama bilerek cikardiktan sonra kokuyorum dünyanın en güzel kokusu bence
0 oy
tarafından
Ya Rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın Ben oğlumu tuvalete alıştırma ya Çalışıyordum Kızımı da bütün içerisinde aynı şeyleri yapıyordun hani mesela büyük tuvaletinde zorlanıyorlar ya alışmaya başladığında hep karşısında ödüllendirerek şarkı söyleyerek alkışlayarak çocuğu tuvalete yapmaya teşvik ediyordum sonra işime döndüm dedim ki annelik ne güzel bir şey bekarken birinin çocuğunun altına yaptığında koktuğunu yer ter kokusu insanın midesini bulandırıyor mesela hiç aklıma gelmezdi bir gün çocuğun büyük tuvaletini yapacak da alkış tutacağım veya tel koptuğunda mis gibi koklayıp yerinde banyo ettireceğim ben bunu söylemeden önce isim annesine şey demişti oturuyorduk akşam anne biliyor musun bu Hilal var ya ne yapıyor biliyor musun Anne siz ne yapıyor ki dedi ki çocuğun altını değiştirdikten sonra diyor büyük pisliğini temizledikten sonra sonra kalkıyor öpüyor kurban olurum falan diyor git midesi bulanmaya helal kaynanam diyor ya ne yapacaktı ya :))))
0 oy
(9,651 puan) tarafından
En sevdiğim koku :) yıkamadan önce koklar koklar dururum ekşi ekşi:)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 289 göst.
16 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 1kiz1erkekannesi (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde hadisee (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 196 göst.
24 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 286 göst.
12 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Errkekannesi (45 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...