0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Kızlar mutfak dolabı yaptıracağım L mutfak olacak. Bu köşe dolabına kafam takıldı bi kaç model gördüm bu dönen tencerelik modelini herkes kullanışsız dedi istemedim çekmeceli modeli gördüm nasıl bilmiyorum biraz şekilsiz geldi. Bi bu kafama yattı.

image

Bide kiler dolabını telli istemiyorum. Raflı olsun dedim ama bide çekmecelileri var onlar nasıl olur acaba fikir verirmisiniz

10 Cevaplar

0 oy
(6,830 puan) tarafından
Nedemek istedigini pek anlamadim ama camin varsa lavaboyu camin onune koydur cok guzel duruyor
(1,169 puan) tarafından
Hangi kısmını anlamadın kuzum. Tezgahımda cam olmayacak bu arada
-Reklam-
0 oy
(27,489 puan) tarafından

Kiler dolabi cekmeceli cok guzel oluyor kuzenim yaptırdı 

Bu kosemin aynisini tencereler için kullanıyordu kullanisli dedi

(1,169 puan) tarafından
Evet bende yeni gördüm hoşuma gitti de kullanışı nasıldır bilemedim. Bende tencereler tost makinesi falan için kullanırım diye düşündüm aynen
(27,489 puan) tarafından
Guzel oluyor
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Güzel duruyo bence bu benimde l kısmı çok kullanışsız aşırı derin ve o noktalara ulasilmiyo
(1,169 puan) tarafından
Evet ne yapacağımı şaşırdım bu bi kullanışlı geldi banada
0 oy
tarafından
Bu sekilde begendim ben benimkide L icerden cok derin arkalara ulasamiyorum bu sekilde daha pratik
(1,169 puan) tarafından
Demi 2 kapaklı yapmışlar bu güzel geldi banada
0 oy
(21 puan) tarafından
Bu köşe dolabin aynisi bende var ve cokk kullanisli iyiki telli dönerli yaptırmamisim diyorum istedigim herseyi koyuyorum telli olsa bu kadar cok malzeme almazdi ici :) kiler gibi bende baharatlik var cekmece gibi dar uzum iki rafli telli :) memnunum :) 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
köse dolabın telli ben memnunum yani sorun yaşamadım. kilerim de telli :D onda da bi sorun yok. sadece yerden kaybediyorsun biraz modaya uyucam diye. 
0 oy
tarafından
Gorumcem cekmeceli kullaniyor biraz duzensiz oluyor ya ust uste bence raf daha kullanisli hem koseler daha genis oluyor daha kullanisli oluyor
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Önceki mutfağım böyleydi L ama tek kapaktı hiç sevmiyordum o kısmı 
0 oy
tarafından

Benim önceki mutfağımda l idi ama böyle değildi bitip tekrar başlıyordu biten yer cok kücüktü başlayan yer arkada kaliyordu bece bu killanışlı olur yani kiler icinde böyle bir sey yaptırabilirsin bence 

image

0 oy
tarafından
Kiler dolabını cekmeceli yaptirmaa sıgdiramazsin kapları raflı olsun  düzgün olmuyor cekmecede

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 278 göst.
15 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hg99 (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 119 göst.
13 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,039 soru

11,437,738 cevap

35,005 kullanıcı

...