+1 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Asla namusla yargılanmıyor olmaları 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evleninceye kadar gö.tleri düşer evlenince telefondan pubg den baslarini kaldirmazlar. Asiri sinirlendim su an. 

13 subatta dogum icin hastaneye yattim. yanimda annem kaliyordu. Esim o gun calistigi icin gelmedi. Nasilsin diye ne aradi ne sordu. Ben tabi sancidan agliyorum. 14 subatta dogum yaptim. 

Beyimiz 13 subatta p.rno izlemis keyfine bakmis. 

Ben bunu ailesine soylesem ERKEKTIR YAPAR diyecekler hele ki babasi. 28 senedir evliler. Daha gecen yila kadar her gun aldatmistir kaynanami.  Bu yuzden ona cok **** oluyorum.  Kendi aileme soylesem bunu senin en zor ve en guzel gununde yapandan hayir gelmez diyecekler. Daha kac sefer sahit oldum izledigine
tarafından
Yani seni arayıp sormamasi kız nerden buldun bu davari
tarafından
Çok da aramadim ama. Ne bileyim ya yüzüne baktikca aklima geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her fırsatta kaçıp gitmelerini kıskanıyorum
tarafından
Nereye gidiyor seninki :D
tarafından
Benimki gitmez ama oyleler gotleri sıkışır gider akşam eğlence olur gider denize gider mangala gider . Kavgada çekip gider her türlü giderler yani:))
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Onlarin en büyük şansı erkek olarak dogmalari anam askere git ıse git başka dertleri yok 
(2,575 puan) tarafından
Bide sünnetleri var kız unutma onu :D
(3,701 puan) tarafından
Allahtan o var başka acıları yok
tarafından
Ay aynen sunnet amannn oda bir kere oluyor bitiyor
0 oy
(759 puan) tarafından

Burdaki insanlar kalbimden geçenkeri söylemiş Lafım yok çunki esim çok mükemmel biri karakterimiz her seyimiz bir birine uyuyor:D

tarafından
Ayy balamm harika çok sevindim
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Allah erkeklerin tesettürü göz kapakları buyurmuştur namus bu dunyda sadece kadına özgü bir algı diye düşünce olsada boş çünkü Allah kadına tesettürü korumak amaçlı ve bize olan sevgisi dir 

İnsanlar dini ve kadını kendi vijdanlarina göre şekillendirme yapsalar da hepsi boş

Allah'ın ADALETİ şaşmaz NE ERKEK NE KADİN AYIRT EDİLMEZ 

CENNET ANNELERİN AYAKLARİNDA DİR BUYURMUŞ RABBİM BİZ OKDR KIYMETLİ YİZ ELHAMDÜLİLLAH ❤️❤️❤️

tarafından
Çok haklısın onlarında göz kapaklarinda
0 oy
(79 puan) tarafından
Hamile kalip cocuk dogurup kilo almama sorunlari olmamasi
tarafından
Erkeklerden olmazdı zateb
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hicbir sey cunku herkes esit.Es aldatinca kimse elinin kiri diyemez kadin evlenmeden birisiyle iliskiye girerse namussuz,o.rospu olmaz oyle muamele yapanda kendi oyledir
tarafından
İyide sözde eşit ondan bahsediyoruz. Soruyumu anlamadık acaba :)
(6,203 puan) tarafından
Sozde esit degil iste esitler :D Kiskandigim bir seyleri yok cunku onlarin yaptigini ben ya da baska bir kadin da yapar.
tarafından
Ama söylenen yargıları kendin söylüyorsun işte gerçek Hayatda olan şeyleri diyoruz. Kendin diyorsun kadına namussuz diyorlar  bzde namussuz oluyorlar demiyoruz.  Ama erkek bu şekilde yargılanmıyor bundan bahsediyorz. Bizde yapılamaz yada kadın böyle demiyoruz
0 oy
(119,225 puan) tarafından
Gamsiz olusu    
tarafından
Cogu öyle evet
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yiyip içip yatmaları :D 
tarafından
Vallaaaaahhh
0 oy
(468 puan) tarafından