0 oy
377 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar geçende post açmıştım nerden alsam diye en çok burayı uygun gördüm kendime fiyatlar normal ama kalitelisi renk felan veriyomu site güvenilirli mi siz kendiniz aldıysanız yorumlarımızı bekliyorum;)

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Post yukari ciksin

(52 puan) tarafından
Bende bekliyeyim insanlah alıpta beğenen vardır gayet uygun fiyatlar
-Reklam-
0 oy
(552 puan) tarafından
Daha inve bununla.ilgili alanlar resimde atmisti kalitesi guzel demislerdi bende sectim ayin 15 ini bekliyorum ekledim sepetime ayni marka hastane cikislari baska sitelerde cok pahaliylen oradan uyguna buldum 
(52 puan) tarafından
Bende hemen çok almiycam bir tane hastene çıkışı alıp denemeyi düşünüyorum baya ucuz çokta güzel duruyor fotoda
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Ben bir arkadas tavsiyesi uzerine aldim fakat hic memnun kalmadım.. fiyatından değil de o kadar övdüki bana gelenle arkadaşın anlattığı arasında epey fark vardi :D

(52 puan) tarafından
Ama bende sizin tavsiye üstünüze alicam benim kaynana biraz dilli kötü gelirse beni bitirir çoğu kızlar övüyor
(2,211 puan) tarafından
Yani dediğim gibi belki benim şansıma:)) 12-18 istedim mesela gelen 3 yas  :))) ve bir takım
Eksik geldi bide renkli alırsanız cok boya döküyor  sitede whatsapp numarasi var yazdim hemen bakip dönüyoruz dediler kac ay oldu :)) ben kendi adima tekrar oradan alışveriş yapmam fakat bir kac arkadaşım komsum onlarda aşırı memnun bende bir sıkıntı var sanırım   :)))
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Ben çokez aldım renkte solma yapmadı kaliteside fiyatlarına göre iyi yani ben memnun kaldım 
(52 puan) tarafından
Googleden mi bakıyorsunuz ben ordan baktım watsapla iletişime geçiliyor galiba
(1,887 puan) tarafından
Direk sepete ekleyip şipariş  verebilirsin watsaptan pek cevap gelmiyo
0 oy
(120 puan) tarafından
Ben aldım dün geldi kalitesi güzel renk atmıyor yıkadım bugün 
(52 puan) tarafından
Tesekur ederim cnm cevabladinzi için bende deniycem insannlah
0 oy
tarafından
aldım canım güzel ürünleri gerçekten
(52 puan) tarafından
Insanlah cnm kötü gelirse uzulurum
0 oy
(13 puan) tarafından

Çantasına kadar o siteden aldım çok ucuz olduğu için benmde bı beklentim yoktu iki üç oarca al deneyim diye begnnce gerisini hep o siteden aldım yıkadım utuledim rengi atmadı verilen paranın üstünde kalite

image

0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ben daha yeni aldım harika gerçekten 
(52 puan) tarafından
Vallahi bende alicam galiba denemek amaclı bir hastane çıkışı alayım bir hayırlısıyla nasıl gelicek
(2,264 puan) tarafından
Ben 4 takım aldım bir tane de cibinlik aldım tereddütte kalmıştım çok güzel geldi ama
0 oy
tarafından
Modelleri falan güzel ama fazla kaliteli olmasını bekleme.Ben almıştım.Kiyafetlerde tüylenme oldu malesef.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben de aldım iki defa. Fiyatına göre gayet iyi bence hem bebekler çabuk büyüyor 2 3ay giydiriyosun aldıklarını o yüzden çokta gerek yok pahalı Almaya.  
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben aldım çok uyguna yeni doğan 5li zıbın takımı falan aldım 2 günde elime ulaştı ama kalitesi fiyatıyla uyumlu yani Öyle çok güzel bisy beklemeyin başka yerde 50 lira olan takımlar orda 20 25 lira e tabikide kalitesi de ona göre ben değişiklik olsun elimin altında çeşit oldun diye 100 liralık kıyafet aldım bebege
0 oy
(367 puan) tarafından
Ben şimdi buradan okuyunca baktım aşdığım takımların aynısı 30 lira daha ucuz neredeyse. Hatta bi tane kundak almıştım trendyoldan 90 liraya almıştım. Sitede gördüm 50 lira. Çok içerledim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
8 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Şahmeran❤ (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 282 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 714 göst.
15 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatmastl (661 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...