0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (6,364 puan) tarafından
Sabah 1 cay bardagı süt 2 tane bebebisküvi yedi 1.5 2 saat sonra 1 yemek kaşığı pekmez 2 tane orta haslanms yumurta 1 dilim peynir yedi ekmek yemedi bi türlü. Normalde cay ekmek yapar verirdm içine ya tereyag ya yumurta dıgrar verirdim ilk defa böyle yedi sizce tok tutar mı 20 aylık

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız o 2 yumurta zaten tok tutmuştur 
(6,364 puan) tarafından
Yaa ekmek yemedi ya aklım kaldı
tarafından
1 2 saat snra yine bi ara öğün verirsin bisey olmaz yumurta zaten tek başına tok tutar birde 2 tane yemiş
(6,364 puan) tarafından
Meyve vericem zaten birazdan elma ve üzüm hastası :D
-Reklam-
+1 oy
(335 puan) tarafından
Canım yumurta tok tutar bence.. Çay bardağı sütü ılıtip mi iciriyorsun bardakla ? Benim oğlum 15 aylık da indirmedim hiç öyle daha cicibebe süt veriyorum bazen kaşıkla ama sütü sulandiriyorum biraz ne zaman beri normal süt veriyorsun acaba ?
(6,819 puan) tarafından
Geceleri sütle cicibebe veriyom 14 aylık benimde.
(6,364 puan) tarafından
Yoo dolaptan çıkarıp veriyom valla çok da seviyo 12 aylık falandı emzirmeyi kestim hamile oldugum için çocuk devam sütleri var ona zor alıştırdım gece açıktıgı zaman verdim 1 ay sonra normal süte geçtim ilk bi kaç cici bebe atıp verdim öyle içti şimdi sade de içiyo dolapta en arkalara saklıyorum artık. Her gördüğünde istiyo çünkü
(335 puan) tarafından
Anladım canım ben hiç devam sütü vermedin günlük cam şişe süt veriyorum içim veya sütaş ama sulandiriyorum biraz
(6,364 puan) tarafından
Bence sulandırmana gerek yok artık ben pınar paket süt veriyorum
(335 puan) tarafından
Anladım canim teşekkür ederim
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Daha ne istiyosun masallah benim oglan 1 zeytin yedi kahvaltida baskada bisey yok yediremiyorum
(6,364 puan) tarafından
Kız oğlumu gören bişey yemiyo mu diyo zayıf:( ne yapıyosam kilo alamıyo pekmez ceviz falan cok sever meyvesi sürekli elinde ama asırı hareketli 2 dk oturmaz herkes bu çocuk niye bu kadar zayıf diyo bende dert ediniyorum 2 aylık bebegimde var bu defa iyi bakamıyo muyum diye soruyorum kendime
(6,830 puan) tarafından
Millet sasirmis zaten sen onlara bakma yemesi cok iyi geldi benim oglan agzinda ne varsa eliyle yere atiyor
(6,364 puan) tarafından
Yaa kaç aylık canm? Kendi kendine yemesini dene bi belki sever
(6,830 puan) tarafından
13 aylik hic birsey yemiyor hep ya tukuruyor ya cikariyor eliyle onuda yere atiyor
(6,364 puan) tarafından
Benimkide 14 aylıkken bi ara öyleydi çıldırtıyodu oturup ağlayacak hale geliyodum iyice acıkmasını bekle canm 2 saatte bir veriyosan 3 saat bekle o zaman yer belki:) diş çıkarıyo olmasn iştahsızlıgı ondandır belki
0 oy
(7,214 puan) tarafından
Ekmek çokta sağlıklı bir şey değil zaten iki yumurta kırk yaşında ki adamı bile tok tutar üzülme :) 
(6,364 puan) tarafından
Kız yumurtalar köy yumurtası fazla  büyük değil ilk defa böyle verince emin olamadm
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Oglum 4yasinda hala 2yumurta yemiyor bence cok iyi yemiş masallah boyle paylasma ister istemez nazar deyiyo canim
(6,364 puan) tarafından
Yumurtalar çok büyük değildi ilk defa normal kahvaltı yapınca aklım kaldı ister istemez emin olamadm
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Kizz zaten yumurta baslica tok tutuyo
0 oy
(16,142 puan) tarafından
Sütün de tok tutma özelliği var. Mesela bende kahvaltıdan önce 2 bardak süt icince fazla kahvaltı yapamam. 2 yumurta da gayet iyi bence 
0 oy
tarafından
Valla benim oglum 2 yaşında bugüne kadar doğru düzgün ekmek yediğini gormedim yemesin de zaten çok faydalı bise değil 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 226 göst.
28 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Smyra17777 (495 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 559 göst.
0 oy
6 cevap 170 göst.
17 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ankakusuu (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...