0 oy
163 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (345 puan) tarafından
Kızlar sabahları çocuklarınıza neler yediriyorsunuz benim ki genelde patates ve yumurta yiyor ama bana değişik lezzetli biseyler önerir misiniz 

Yoksa yakında ben yumurtadan tiksincem 

6 Cevaplar

0 oy
(17,720 puan) tarafından
Tost menemen yesillikli omlet pişi simit sucuklu yumurta hepsini yerler
-Reklam-
0 oy
(728 puan) tarafından
Yumurta peynir zeytin labne çikolata yer yemek seçmez hiçbi zaman acı olunca acı der yemez ama 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Kahvaltılık pizza yapabilirsin. Tost ekmeğine peynir, zeytin vs koyup. Tost veya pankek olabilir. Sebzeli omlet olabilir. 
0 oy
(244 puan) tarafından
Açık tost var tost ekmeğine malzemeleri koyup üzerine pişirme kağıdı seriyorsun tost makinesinde çok hızlı oluyor pizza gibi de yapabilirsin veya yumurtalı sucuklu gibi de yapabilirsin ben pizza gibi olanı yapıyorum altına kahvaltılik sos üzerine sucuk kaşar mısır mantar ne varsa koyuyorum hızlı oluyor ve çok lezzetli YouTube da tarifi var 
0 oy
(938 puan) tarafından

image

Bugün böyleydi kahvaltısı . Yarın pankek günü . Diğer günlerdede menemen patates kızartması krep yumurtalı ekmek omlet mantarlı yumurta biberli yumurta gözleme tava böreği döndürerek yapıyorm sürekli. Her sabah tahin pekmez yediriyorm özelliklede pankek varken daha çok yiyo . Bugüne cevizim kalmamıştı koyamadık birazdan eşimle markete alışverişe gidicez alıcam inşallah 
(938 puan) tarafından
Bide canım belki yapıyosndur akıl vermek değil amacım yalnış anlama bebeğine ne yedirceksen seçenek sun mesela peynirli yumurtamı istersin kaşarlı yumurtamı veya ballı krepmi istersin fındık ezmelimi tahin pekmezlimi die sürekli seçenek sun onun istediğini beraber yapın o zaman hem kendi hazırladığı için hemde kendi istediğini seçtiği için  yiyo kuzum
(9,205 puan) tarafından
Estafurullah kuzum hiç yanlış anlamam hatta memnun olurum☺️❤️ bizim ki o kadar iştahsız ve yemek yemeyi sevmeyen bi çocuk ki patates kızartmasnı bile doğru düzgun yemez :) 4buçuk yaşinda ve hala benim yedirmemi istiyor, kendin yemelisin dediğm zaman iki üç alıp bırakıyor yada oyuna çeviriyor yemeği.. önceden daha iştahsızdı aç aç gezerdi şimdi ben yedirince en azından aç gezmiyor :) 1buçuk aylık oğlum var bide inşallah diyorum o iştahlı olur :D
(938 puan) tarafından
Benm kızımda yemiyodu canm valla ben eski kullanıcıyım burada 4 senedir vardım hesabımı sildirdim hep post açıyodm yemesiyle alakalı. Bu durumu yaşayan yakın çevremde biri var pedagoga danışmışlar ama onun çocuğu hiçbişe yemiyodu sadece su içiyodu canm bende uzmaan  ne dedi vs die sorduğumda seçenek sun demiş kahvaltısını kendisi hazırlqsın gerekirse senin tabağınıda o hazırlasın demiş mesela deninene uymasına rağmen onlarda etkili olmadı ama benm kızımda etkili oldu canm bi dene belki sendede etkili olur . İnşallah büyüdükçe akıllanırlar büyüdükçe yerler :) büyüncede çok yeme kilo alıyosn die kavga ederiz artk :) allah hepsine uzun ömürler versin inşallah
(9,205 puan) tarafından
Amin canım❤️
Bende bi deneyeyim bakalm inşallah etkili olur
Yemeyen çocuk çok zor ya :/
(938 puan) tarafından
Evet canm çok haklısın . Yiyecek inşallah etkili olıcak bak görüceksin ❤️
0 oy
(811 puan) tarafından
Valla benim oğlum da ketçaplı patates kızartmasına bayılıyor yumurtanın da sadece beyazını yiyor. Hamur kızartması yapıyorum arada bazen çikolatalı pankek bazen akıtma falan yapıyorum. Arada simit yiyor çok sever. Reçel yer. Fıstık ezmesi falan. Bu şekilde. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,182 göst.
+1 oy
6 cevap 179 göst.
9 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 435 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...