0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Ben işe dalinca misafr gelmesi peki sizin?

25 Cevaplar

+6 oy
tarafından
düzenlendi

Çocuğuma benden başka herkesin muhalefet olması :angry:

tarafından
Bnm dışımda herkes bilmiş herkes en iyisini yapıyor halbuki kendileri bir halta yaramaz nefret ederim öyle insanlardan hamile iken diyordum kimse müdahale etmesin çocuğuma bakmama yedirmeme giydirmeme kimse laf etmesin demiştim hala da aynı düşüncede iyim!
tarafından
Ben çok çırpındım o konuda saçma sapan şeyler alıştırıyor evimi ayırdım şimdide kafama göreyim sen kızı bir değişik yetiştiriyorsun diyolar benim kızım ağlamaz etmez sakin 8 aylık tutunup kalkıyor emekliyor kanepeden destek alarak yürüyor yemesi biraz sıkıntıydı düzene girdi sulu çorba yemez ekmek doğrarım sen ne değişik yetiştiriyin dediler benim kızım bir çoğunuzun çocuğundan gayet normal ve akıllı böyle çocuk görmediyseniz o sizin değişikliğiniz dedim aman biz öyle ne demedik ne dediler sonra da
tarafından
#Maşallah başka yoruma yazdın herhalde :)
(2,765 puan) tarafından
Aaa evet oyle olmus kurtce sarki o ya neyse obur arkadas yanlis anlaamaz insALLAH
tarafından
Ahaha yok oda azeri sanırım:D
-Reklam-
+2 oy
(1,597 puan) tarafından
Her şeyi bilib boş boş konusub 2 hafta sonra ben öyle demedim diyib iddalaşması
(2,765 puan) tarafından
Kurtce
+2 oy
(816 puan) tarafından
Mutfagı dıp kose temızledıkten sonra yemek yapmamk zorunda kalmam
+1 oy
(1,986 puan) tarafından

Oyuncakları toplamam ev işini bitirdiğimde salona geldiğimde  annemin oğlumla odayı oyuncak savaşına çevirmis olmaları ve yine toplamam :)

+1 oy
(492 puan) tarafından
Boş boş seslerden en ufak sesden nefret ediyorum gıcık oluyorum  unu yazarken bile sinirlendim ☺️☺️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Oooo hangisini yazsam sığar mi ki bilemedim ://
0 oy
(683 puan) tarafından
İnsanlarin benimle inatlasmasi
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben de ayni şeye kriz geçiririm 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bende valla bazen bi isim oluyor yere koyuyorum bas bas bagiriyor bagir bagir diyorum susuyor
0 oy
tarafından
Dünyada sinir olduğunuz dedin için adaletsizlik tabykisde insanların iyi niyeti kullanmasi kötülerin kazanmasi iyilerin kaybetmesi müslümanlara edilen zulüm dünyada sinir olduğun coook şey var canısı
0 oy
(6,053 puan) tarafından
O bebek aglayacak bazen benimkininde karni tok alti temiz uykusunu iyi almis oluyor ama hala agliyor bende o ne zaman rahatlastimi o zaman isimi yapiyorum gerekirse ewini *** gotursun onun akli ermiyor sinirlenmeye hic hakkin yok
0 oy
(920 puan) tarafından
Nankörlükkk....
0 oy
tarafından
Oğlum yatarken disaradaki çocukların bagirmasi nefret ederim
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aman yaparız olur hallorur bosveeeer gibi buna benzer kailesiz insanları hiç sevmiyorum 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Söz veripte sozunu tutmayanlar 
0 oy
tarafından

Salaaakk sanılıp salaaaakk yerine konulmak:angry: ama bilmiyorlarki sadece annemden aldığım saygıdan ötürü bu kadar susuyorum:angel:

0 oy
(879 puan) tarafından
Eltimin benle yarış halinde olması
0 oy
tarafından
Bir sürü şeye sinir oluom hangi birini diykm
0 oy
(12,993 puan) tarafından

Vücuttaki kılların hemen çıkmasından :D Şöyle 3 ay süre olsa öyle çıksa :D

0 oy
(119,282 puan) tarafından
Esimin ailesi    

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 227 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 496 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 645 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 291 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sumbul37 (128 puan) tarafından soruldu

379,532 soru

11,361,669 cevap

34,839 kullanıcı

...