0 oy
287 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kizlar ablam tutturdu illa al al diye, ben anne yani besik almistim ama chicconun zaten tasinabilen titresimli olanlardan. Bir de bundan ihtiyac olur mu sizce, az para da degiller yani

image

8 Cevaplar

+1 oy
(27,353 puan) tarafından

O paraya bu cok gereksiz masraf.

tarafından
Cok pahali cidden dimi ya
(27,353 puan) tarafından
Bence alma bosa masraf vallaha
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Taşınabiliyosa kolaylıkla gerek yok bence ben sepet beşik kullandım salona da buna benzer bi sey koymustum gunduzleri yatiriyodum ama tasiniyosa ordan oraya itersin zaten gerek yok bence
tarafından
Tekerlekleri var beşiğinin esim memur olduyu icin tayinimiz cikicak diye agir besik almadik yerimizde yoktu ama tabi bundan daha buyuk genisce o
(1,572 puan) tarafından
Bence yeter ya zaten bunlar donem donem indirime giriyo baktin olmuyo o zaman alırsın ama dediğim gibi ben sepet beşik kullandim onu bile saga sola cekip aliyodum senin aldigin daha kullanışlı bi şey
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Titresimli besigi varms zaten buda ayni saylr gerek yokbnce
tarafından
Bencede cok pahali bide ya besigi 750ye almistik zaten kucuck sey dunyanin parasi
(4,237 puan) tarafından
Civilden 100 tl ye aldim ben aylarca icinde durdu her isimi yaptm onun icine koyup bebegimi
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Benzeri var hic bi ise yaramadi benim baby boy icinde durmayi sevmedi 3 kez bile binmedi
tarafından
Yaa bide aliriz kullanmaz esim varya 1 sene susmaz artik :D
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Boşa masraf bu canım bu paraya taşınabilir beşiğin varmış nasıl olsa 

deseydin ablana sen al çok istiyorsan bize hediye 
tarafından
Ya abla dedigim e babamin 2. Esi bu arada, durumlari gayet iyi en son bana diyor bak sen almıyorsan ben alcam artik yeter diyo.  Dicektim al o zaman hergun ariyor bide ya. Dogumdu masrafti zaten cok harcadik sanki biz cimriymisiz gibi muamele yapiyor simdi
(3,823 puan) tarafından
Bu kadar almak istiyor canım bırak alsın sen dersin benim durumum şuan ona müsait değil diye
tarafından
Canim denmiyor ki, hastanede fotograf çekimi yaptırıcaz normal paket sectik ona bile diyorlar neden 3un 5in lafini yapiyosunuz, lux paketi secin. Surekli esime cimri imasinda bulunuyor babamla birlikte. Kendi durumlari iyi tabi.
(3,823 puan) tarafından
Açık açık söyle sen de canım paramız yok biz bu kadarını yapabiliyoruz diye
0 oy
tarafından

O cok pahali ama BİM  e falan geliyo arada 89 tl 

Hemde nasil ise yariyo her yere tasiyorum mutfaga büyük kizimi yikarken banyoya yanimizda dursun diye 

tarafından
Bimdekini adam alcakti ben istemedim simdi de diyemiyorum al diyee
tarafından
Bidaha gelirse aldir her yerde yanında oluyo valla
tarafından
Ona demeden kendim gideyim alayim bari :D hic dusunemedim ise yarar diye sagol canim
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Bence gereksiz birşey ona vericegin parayla daha önemli bir eksiğini kapatabilirsin

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 500 göst.
26 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Laremm (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 126 göst.
0 oy
1 cevap 324 göst.
14 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...