0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (759 puan) tarafından

Selam kızlar Ben 18 yasinda evlendim ve 6 aylik oglusum var .Ve UNIYE giremedim Ailem evlendirdi ve esim bena okumamm icin izin veriyor Ama kaynanam vermiyor okuyan kizlara falan karsi Ama esim arkamda hayellerini gerceklestir .Ne yapmaliyim 1 yil hazirlanip gire bilirmiyin  

1Azer/dili

2 Rus dili

3Riyaziyyat

4Fizika

5Kimya  Bunar var 1ci qrupda Azerbaycanda boyle OKUMAK ISTIYORUM Zamaninda giremediyim icin alay eden insanlar cok oldu kendimi subut etmek istiyorum Kendime 

:'(Akil verin nolur Basarabilirmiyim Çocuk Ev 

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Sen kendine guvendikten sonra dağlar önünde eğilir, yapabilirim de kendjne guven ve yoluna devam et ,

Yapacaksın :))

(759 puan) tarafından
İmsallah kuzu çok istiyorum inan  Çok sag ol
-Reklam-
+1 oy
(119,153 puan) tarafından
Gercekten isteyince basaramiycan sey olamaz
(759 puan) tarafından
Allah senden razı olsun canım benim İnsallah
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla ben okuyorum, calisiyorum ve bebegim var.Basarmak senin elinde kaynananda karisamaz
(759 puan) tarafından
İnsallah herşeyime karışıyor .Helal olsun sana karakterin super Çok kararlı ve azimlisin iyiki varsın çok istiyorum insalalh
(6,203 puan) tarafından
Tesekkurler❤Sen onu dinleme ve sana mudahale etmesine izin verme
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Kadın isterse yapamayacağı şey yoktur canım :)
(759 puan) tarafından
Çok sag ol canımın içi insallah :)
0 oy
(468 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım ben yeni üniversiteyi kazanmıştım.O arada nişanlandım zaten gideceğim bölim o yıl önü kapandı bende onu okumadım evlendim ikametkahım geldiğim şehirde olmadığı için kaydımı yapamadım zaten kayıtlar bitti nasipse kaydımı yapıcam sağlık yönetimi okumayı düşünüyorum  inşallah  ve şuan hamileyim. 
(759 puan) tarafından
Ayy insallah canım o kadar istiyorumki İnsallah basarırız
(468 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Eşinde destekmis ne güzel
(759 puan) tarafından
evet destekliyor eşim .insallah kuzu
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Basarabilirsin tabiki kendine inan güven 

Esin arakandaysa kaynanan lafina bakma.

(759 puan) tarafından
İnsallah canım benim o kadar istiyorumki inan  Okumak istiyorum Çalışmak  .Neye kadir oldugum kendime ve etraflmdakilere sübut etnek istiyorum
0 oy
(88 puan) tarafından

Henüz 18 yaşındasın zihnin henüz yaşlanmamış sabrın tükenmemiş en önemli yaş 17 25 arası başarmak istiyorsan tam zamanındasın sen kendine güven eşin arkandaymış zaten. Emin ol kızların okumasına karşı olan kaynanan dahi sen güzel bir mevkiye geldiğin gün sana bakıp gurur duyacak, ve düşündüğü şeyden pişmanlık duyacak canım  sabret ve çalış bunu yapan binlerce insan var 
(759 puan) tarafından
İnsallah canım benim O kadar istiyorum ki insallah Uniye goeerim ve en büyük hayakim o benim
(759 puan) tarafından
çok sag ol yorumun imin iyiki varsin hayellerimin pesinden kosucam
(88 puan) tarafından
Ne demek canım elbette koş  üşenme erteleme vazgeçme demişler:)
0 oy
(287 puan) tarafından
Yaparsın canım ben evliyken üniversite okudum öğretmenim kızım var kpssye hazırlanıyorum ve çoğu konuyu şimdiden bitirdim istedikten sonra her şey olur :) 
(759 puan) tarafından
Ne güzel bende senin gibi olmak isterdim insallah çalışıcam  sag ol yorumun için kuzum iyiki varsın
(287 puan) tarafından
Olur canım merak etme çok sıkmadan yavaş yavaş başla sadece günde 1 saat 2 saat derken oturuyor rayına ben günde 8 saat ders çalışıyorum ilk başlarken zorlandım ama sanki normal rutin gibi oluyor sonradan. Peşini bırakma mutlaka oku :)
(759 puan) tarafından
isalaalh kuzum insalah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
27 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biranne19 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı