0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından

Kızlar evleneli 4 yıl olucak birkaç aya piskolojikmen sorunlar yaşıyorum hic çocuğum yok olsun istiyorum ameliyat dediler olmuyor ameliyat da olamıyorum pandemiden herkes hersey insanların sözleri deliricem artık ben duvarlara çarpıyorum duvarlar bana herşeyden herkesten kaçar oldum sırf cocuk konusunu açacaklar die kendimi harap e diyorum bin tane hastalık çıktı ne olur bisey deyin ben eski halimi özlüyorum nasil düzelirim ilaç iğne ne varsa kullanırım yalvarırım beni anlayın linç etmeyin :'(

8 Cevaplar

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Özele mi gidiyosun canim devlete mi Rabbim tez zamnda evlat nasip eder insallah
(588 puan) tarafından
Devlete gidiyorum canm
(4,666 puan) tarafından
Özele gitmek istersen bnm doktorumu önerebilirim canim
(588 puan) tarafından
Canm özele gittim birsürü baska şehirdeki doktorlara da gösterdim sonucları hepsi ameliyat diyor
(4,666 puan) tarafından
Sen birde bnm doktoruma git canim ankara da misin
(588 puan) tarafından
Ankaradayım canm hangi doktor
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm Rabbim tez zamanda Bi evlat nasip etsin öncelikle aklına taktığın herşeyi unut stres yapma stres en büyük düşmanın kimseyi takma kim ne derse cevabını ver alta kalma elbet Rabbim nasip edecek ve bilipin iyi Bi doktorla tedaviye başlayabilirsin 
(588 puan) tarafından
Ya yolda bile ceviriyorlar aa bunun daha çocuğu olmadimi die bıktım o da allahtan isyan etmedim etmem de ama canım yanio artık
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Rabbim biran önce içinde ki yangınını söndürsun seni çok iyi anlıyorum bende az ağlamadım rabbm biran önce güzel haberler almanı nasip etsin inşallah
(588 puan) tarafından
Amin inşallah canım beni az cok aliosunuz kızmayın bana isyan etmiyorum ama insanların sözleri ya kısırmışım gibi dalga geçmeleri canimi yakio
0 oy
(211 puan) tarafından
Canım benim üzülme ALLAH büyük kimseyi kafana takma klomen ilaç bide yumurta çatlatma iğnesi kullandın mi eğer kullandiysan hamile kalamadiysan internetten çocuk olması için dualar inan ben uyguladım hamile kaldım darısı sana insallh canım
(588 puan) tarafından
Kurban olduğum herseyi denedim 41 keremden tut meryem ana eli otuna kadar allahtan biliyorum ama zaman geçtikçe insanların sözleri de büyüyo acizmisim gibi bitmiolar
(211 puan) tarafından
Bak canım RABBİM Büyük onları dinleyip isyan etme bibdua var 7 gün oruç tutuyorsun suyun üstüne üfleyerek okuyorsun sonra o suyla iftarını açıyorsun inan bana çok etkili bidua tâbi ALLAHA kalmış yetrki dua et sabret ibadet et ve her zmn hayırlısını işte inan bana bnmde senin gibiydim çok üzülüyordum her ay test alırdım negatif çıkınca dünyam başıma yıkıldı taki bı gün bu duayi uyguladım test yaptım RABBİMe binlerce şükürler olsun hamile olduğumu öğrendim ve şuan 25 günlük olduk şükür darısı inşaallah sana canım
0 oy
(468 puan) tarafından
Niye linç edelim canım seni kötü bir şey demiyorsunki allah yardımcın olsun bence ilaç falan kullanma bi psikiyatrise git.eşin sana destekçi olursa hemen atlatırsın inşallah. Allah tez zamandada çocuk nasip etsin inşallah.
(588 puan) tarafından
Bilmem insanlar bazen kızıyor tek uzun süte çocuğu olmayan senmisin bu ne die defalarca basima geldi ondan dedim allah büyük olmadi piskiyatristen yardim isticem
0 oy
(390 puan) tarafından

Canm uzulme bak benim 8 sene cocugum olmadi neler denedim neler bi bilsen ama rabbim 8 senenin sonunda bana bi evlat nasip etti simdi 19 aylik ve hamileyim 7 aylik . Dua et ve sabret sadce sakin isyan etme buda bizim sinavimiz.. kimseyi dinleme kim ne derse desin olacagina inan. Tabi bunula beraber hastaneye gitmeyide ihmal etme. :)

(588 puan) tarafından
Ameliyat dediler canm baska çözüm yok onu da pandemiden olamıyorum isyan etmedim bin şükür hic bi zaman bundan sonra da etmem de olmuyo insanlar bencilce gezio bu pandemi bitmio bitmesin sabrederim ama sözleri de bitmio
(390 puan) tarafından
Ozel.degise sorun ne ameloyat olacak kadar?
(588 puan) tarafından
Sağ tüpüm tıkalı orayi açacaklar rahim ici kontrol edilecek iki tüpte de polikistik var daha önceki kullandigim ilaçlar yanlış tedaviler yüzünden normal yolla hamile kalamıyorum tek çarem ameliyat
(390 puan) tarafından
Allh sifa versin.
(588 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim Allah razı olsun
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Canim herşeyin hayırlısı inşallah bziim için demek kolay ama kendini öncelikle Allah'a teslim et insanlar sorar bunu yadirgama merk ederler sorarlar kimisi meraktan kimisi gerçekten seni düşündüğünden benim halam 12 yılık evli 250 bin TL para harcadılar bu uğurda olmayınca olmuyor rabbim ne yazdıysa o dur ondan oteyze gidemiyor insan sen istemekten vazgeçme , ben bı hikaye anlatayım kayınvalidem anlatmıştı , bir gün bir aile hazreti Ömer'e mi hazreti Ali'ye miydi tam hatirlamiyirum gidiyolar ve kendileri için dua istiyorlar bizim için dua et rabbim bize bir evlat versin diye dua ediyor o veli de Allah karsilik veriyor hayır bu onların sınavı diyor aileye iletiyor , sonra yıllar sonra aile denk geliyor ve soruyor Allah'ım bunun hikmeti nedir diye Allah okadar çok istedikleri yılmadan bıkmadan dayanamadım bı evlat verdim der ...
(588 puan) tarafından
Rabbim zekeriyya peygamber bile onca yaşından sonra bi evlat bahşetti meryem annemize de babasız evlat verdi rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ben 4 yıllık evliyim 3 cü kez bıçak altina yaticam paranın pulun önemi yok güzümde  canimi da hice saydım rabbim duyar sesimi ama insanlar anlamı be canm kirdiklarini üzüdüklerinin farkinda değiller
0 oy
(588 puan) tarafından
Kızlar yardımcı olurmusunuz nasıl düzelirim eski halime dönerim piskiyatrise mi gitsem ona da pandemiden nasil gidicem bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zenan (705 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 584 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
4 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 983 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (613 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,601 cevap

34,775 kullanıcı

...