0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar kaynanam eltimin kizina cumhuryet altini takmis ama bana hic bsey takmadi 5 krş vermediler hamileyken takcam diyodu dogurdum ses seda yok

7 Cevaplar

+1 oy
(27,307 puan) tarafından

Takmak yada yapmak zorunda degiller bu kadar ihtiyaç duyup gerek görmeyin birakin kendi hallerine ya

Uzak olmaları size getirecekleri altinlardan iyi emin olun

(79 puan) tarafından
Haklsn canmda hakkim ama eltime takmş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Profil fotoğrafı ndaki gibi cemkir şov say ondan anlarlar yoksa laftan anlamiyorlar canım 
(79 puan) tarafından
Ahah sorma kiz ben o kadinin hayraniyim ondan koydum yoksa cok sakin biriyimdir
tarafından
Ondan olmayınca insanlar kıymet bilmiyor bacım malesef
(79 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum annen ne alcak diye soruyo sen ne alcan dedim zırıl zırıl ağladi
tarafından
Hahah :) aglasin hep biz mi aglayacax
(79 puan) tarafından
Eşimde bana kizdi hemen
0 oy
tarafından
Valla direk dümdüz yüzüne söylerdim niye bişey takmadın da eltime taktın 
(79 puan) tarafından
4 bucuk ay oldu
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Yediğim kazıkların bana verdiği tecrübe ile söylüyorum eltinin lafına güvenip iş yapma. Yarın öbür gün bak beni kıskandı istedi der. Yapmak isteyen şimdiye yapardı 4 ay oldu demissin ki ismini altın için koymadığına göre, onlarda bişey yapmak zorunda değiller. Yapsalardi dediğim gibi şimdiye yaparlardi demekki niyetleri yok. 
(79 puan) tarafından
Haklsin ama hakkim helal degl
(7,165 puan) tarafından
İyi de bunda hak gudemezsin ki kimse ona taktı diye sana da takma mucburiytnde degil keşke taksaymis güzel olan eşit davranmaktır ama hak değildir
(2,575 puan) tarafından
Kuzum hakkın değil ki? Bu zamanda evlat evleniyor bı çeyrek takmıyor anne baba. Ben evlendigimde benim bütün düğün masrafimi eşim yaptı ailesi abartısız söylüyorum bir TL vermediler. Kına alacaklardi 60 tlye onu bile eşimden istedi gitti aldi annesi. Hak değil bu yani.  Sen alınganlik yapıyorsun şuan haklı olarak benimde ortanca eltimin oğluna taktı benim oğluma takmadı eşimin annesi. Umrumda olmadı. Taksaydi cerceveletirdi ben taktım diye boşver takmamasi daha iyi:))
0 oy
tarafından
Kaynanam aynısını bana yaptı niye laf sokayım ki açık açık souledim .... Arada bir annemlere giderim mesela eve donduhumd ehani torununa bişey almamismi diye laf vurdu kaç defa bend ekizdim ben oğlumun adini senin kocanın adını verdim hangimiz altın taktınız sen bide sesini mi cikariyon dedim iki çocuğum oldu hmagisine kıyafet aldın bı takım.aldin dedim e aldık ya işte onu eşimin parasiyla aldık sen almadın dedim ... Önemli olan sen düşünüp.sen alacaktım bide annemin alıp.almadiklarina mi laf ediyorsun dedim .. senin oğlun damatlık yapsaydı iyi biri olsaydı annem.altinda takardı torununa bileklikte alırdı kupesinide takardı ama siz iyi olan hiçbir şeyi Haketmiyorsunuz dedim bidahada annem ne almış ne takmış lafini etme  dedim aldıkları bile çok  size dedim 
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Eltine takmis olabilir ona takinca sana talacak diye bi kural yokki belki o zaman parasi vardi altin ucuzdu takti suan takamiyo isteme bile alacak durumu yoksa ezilir kadin
(79 puan) tarafından
Annen ne alcak diye sorup duruyodu
(119,001 puan) tarafından
Merak iste insanlik hali dunurler ne alcak biz napcaz diye dusunmek icin sormustur hic isteme yuzunede vurma parasi olunca alir
(79 puan) tarafından
Almaz kiz cimrilikten gözlerk firliyo
0 oy
tarafından
Kiz sen bugun ne cokk posstt actinn,

Birak kimseden biseu isteme vermiyorlarsa vermesinler onlarin ayibi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 387 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Prenses BEYZA'M (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 534 göst.
16 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 537 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gülnurknd (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (12,881 puan) tarafından soruldu

377,299 soru

11,291,213 cevap

34,706 kullanıcı

...