0 oy
534 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar bundan 1 yil once kadar eltim supurgm bozuldu diyip duruyodu bnde dedim bnm el supurgesini al dedim tmm dedi neyse bi kac ay gecti dedim el supugemi verir misin oda kardesimgile verdim dedi kbma bn onu tamamen bana verdin zannettim kbma alir veririm dedi bnde tmm dedim aradan bikac ay gecti hala vermedi apacaik soylemk istemiyom aradn cok zamn gectigi icin bi bahane bulup istemk istiyom supurgem bozuldu desem geldiginde baksa neresi bozuk diye anlasa utanirim ne bahane edipte istesem tekrardan 

14 Cevaplar

+4 oy
(90 puan) tarafından
İnsanlar ne kadar kolay ve rahat yalan söylüyor birde teşvik ediyorlar. Yalan söylemek münafıklık alametidir  çocuklarınızı nasıl yetiştireceksiniz ben daha çocuğuma 1 kere doktora gidiyorum yada polis gelir yalanını bile  söylemedim. Sen millete bakma kardeşim süpürge senin malın ihtiyacım var de eğer ufak çocuğun varsa çocuk kırık yapıyor onları süpürmek için ihtiyaç duyuyorum de ki gerçekten öyle oluyor özellikle mutfakta masanın altı ne kadar dikkat etsen kırık oluyor her gün süpürmek istiyor bu gibi durumların varsa onları dile getirip isteyebilirsin. Ayrıca emanete hıyanette münafıklık alametidir üzüldüm eltinize 
(1,234 puan) tarafından
Yaa severimde aslinda kendine kendininde bana yardimi cok dokundu ama bnmde durumum yok yani bide alms baskasina verms kndi kullansa neyse
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Bi bahane uydurma bence canım süpürgeyi hala vermedin verir misin de senin malın sonuçta ☺️
(1,234 puan) tarafından
Evet ama diyemiyom kndimi bahane uretmk zorunda gbi hissediyom
0 oy
(1,113 puan) tarafından
1 sene gecmis canim kac kisi kullanmis evden eve gezmis benim icime sinmezdi artik helal et kalsin sadakan olsun alsan da rahat is yapamazsin onla gelir görür icinde kalir
(1,234 puan) tarafından
Canm bnmde durumum yok kendilerin durumu bnden iyi bnm ablamin anneminde durumu yok onlar o varlik icinde bnm supurgemi kullanrken bnm kullanamam canimi skiyo
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Madem bahane uyduracaksın makinemin torba kısmı çekmiyor de ve tamire verdim de o geldiğinde de motor bölümünü çıkar sakla :) al canım benim süpürgeni 
(1,234 puan) tarafından
Offf allahim bn emaneti hmn vermk isterim sapasaglam ndn boyle seyler bni bulur anlamam
0 oy
(583 puan) tarafından
O emanet mali baskasina verirken utanmamis da sen mi kendi malını isterken utanacaksin yapma lütfen ne bahanesi ne utanması 
(179 puan) tarafından
Ayy içimi okuyup yazmıssın resmen aynı yorumu yapacaktım insanlar tuhaf yaa
(1,234 puan) tarafından
Aslinda bnde kndime cok kiziyom ndn yani utanilacak bsy mi yapiyom sonucta ama engel olamiyom kndime
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bosver napcan eski süpürgeyi başımın gözümün sadakası olsun de
(1,234 puan) tarafından
Canm daha 10 defa ya calstrmistim yaa calstrmamstm bnm durumum yok onlarinda durumlari iyi yani bnm supurgeme kalmadilar durumlari kotu olsa icim acimz ama bnm annemin yok ablamn yok durumlarida yok onlara vermedigimi ndn el kullansin ki
(3,617 puan) tarafından
Ozaman acık acik iste anneme vercem de
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla benim de çok sevdiğim hirkam öyle gitti gelmedi

İstedim de gelemedi bide.. üzerine yatmayi seven insan grubuda çok senin olanı iste
(1,234 puan) tarafından
Evet canm maalesef
0 oy
tarafından
Benimde annemin aldigi pike eltimde iki sene oldu nerdeyse daha ortada yok bizde. Giderken cocuk uyyodu usumesin arabaya kadar diye ustune verdim gidiş o gidiş daha da görmedim o deglde annem aldi ondn ama isteyemiyorum
(1,234 puan) tarafından
Oyle iste nasl rahat ediyolar anlamiyom
0 oy
(549 puan) tarafından
Senin olan bırseyı niye ckeıne buzule ısteyesın kı

Iste bence direk o bu tavrından utanmıosa sen hc utanma

Ayrıca sn ona verdin madem o nıe baskasına veriyor 

Belkide bozuldu bsy oldu yalandan yapıyor sana yenisini almak zorunda kalıcagı ıcn
(1,234 puan) tarafından
Oyle canm bnde kndime kiziyom boyle oldugum icin ama elimde dgl
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Senin olan mala niye bahane gerekiuomus. Hani benim.supurge hala gelmedi de o utansin verilen mali baskasina vermek te neymis. Alsin yenisini versin o zman , kardesinden isteyemiyorsa
(1,234 puan) tarafından
Off bn ndn boyle bi insanim yaa bi insan kndi malini isterkn utanr mi
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Boşver onların olsun, cnm durumun varsa bime felan geliyor uygun da oluyo ordan al bitaneni görürsede eee senden istedim vermedin benimde, ihtiyacım vardı aldım, dersin 
(1,234 puan) tarafından
Ahh canm durumum olsa keske aramam
0 oy
(333 puan) tarafından
Bahaneye gerek yok cnm kendi malin tekrar soyle supurgemi hala getirmedin lazim oluyor bir an once gdtirirsen sevinirim de.
(1,234 puan) tarafından
Yaa kendi malimi istemeye utaniyom nsl bi insasnm yaa
(333 puan) tarafından
Sen normal düzgün bir insansin sorun karşıda normalde sen demeden isi bitince getirmesi gerekirken getirmemis bide istedigin halde ikiletmemesi lazim
0 oy
(57 puan) tarafından
Gel cay içelim de gelirken supurgemide getiriver sana zahmet  de ekstra açıklamaya bahaneye girme 
(1,234 puan) tarafından
Olabilir aslinda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 338 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 401 göst.
1 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayşegül Salkım (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 387 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Prenses BEYZA'M (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
13 Eylül 2020 Aile kategorisinde Bayan efsun (79 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...