0 oy
522 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Kardeşim İstanbul'da yaşıyordu evi çok kötüydü oğlu astım hastasıydı her gün arar ağlardı 

Evim  berbat hâlde oğlum sürekli ağırlaşıyor diye annem de dayanamadı 

Kiracıyı ciakrtti kardeşim için ve annemin üst katına taşındı 

Tasinadan 3 ay öncede annem de yaşadı 3 çocuğu ile 

Annem dul yetimleri var bu arada 

3 ay boyunca hiç anneme maddi destekte bulunmadı 

Annemin çalışanı Yok sonuçta

Şimdi yerleştiler bakkal açtılar annemin  boş dükkanın da 

Ona rağmen herşeyi gelip annem den alıyor dün anneme gittim annemin evi resmen boşalmış evde birşey kalmamış 

Üstüne üstlük internet şifrelerini değiştirmişler annemler giremesin diye 

Annem kalp hastası herşeyi içine atıyor konuşsa bile hemen kardeşim cemkiriyir 

Ben izin vermedim orda olduğum sürece ama hep yanında değilim çok üzülüyorum annenin haline

13 Cevaplar

+1 oy
(1,657 puan) tarafından
Atsın sokaga o ne la oyle evlat olmaz olsun 
(12,264 puan) tarafından
Annem diyor evladım olmasa bir Saniye tutmazdim
Her gün ağlıyor kadın
-Reklam-
+1 oy
(492 puan) tarafından
Kardeşinle konuştun mu derdin ne diye canım
(12,264 puan) tarafından
Kocası çok pinti  yemek yemenin bile lafını yapıyor oda annem den kopartisam kar diyor
Bide bir kardeşim daha var eşi çalışmıyor 2 evladı var annem misafir ediyor yaninda bazen  çocuklarına bez falan alıyor senmisin onlara yapan madem öyle banada yap diyor
(492 puan) tarafından
Ama çok yanlış annene günah yazık içine atiyodur şimdi annen kaça bolunsun
(12,264 puan) tarafından
Annem bu zamana kadar hiç laf. Söylemezdi bize o  öyle yaptığın dan beri siz benim düşmanım mısınız diyip duruyor bizi de kötü yaptı kadının gözünde sizde yaparmisiniz diyor sürekli
(492 puan) tarafından
Kıyamam ya eşim ne kadar pintude olsa ben almam hatta kendi evimden anneme veririm napcagini şaşırmıştır
+1 oy
(1,331 puan) tarafından
Allah herkese hayırlı evlatlar versin insalalh o insanlarda pis kalplerinde bogulsunlar yazık günah ya bu nasıl bir vicdannn
(12,264 puan) tarafından
Sorma annem bunu benmi büyüttüm diyor
Baya baya çok fenaymis
(1,331 puan) tarafından
Ahhhh yaaaaaaa Alalh ıslah etsin inşallah
(160 puan) tarafından
Ya insanlar nasıl annelerine böyle yapiyolar ben 3 yıldır ondan uzağım kokusuna hasretim Bi tel saçına kurban olurum ya basil böyle yaparlar annelerine anlamiyorum
+1 oy
(7,177 puan) tarafından
Kardeşin haram süt emmiş herhalde başka bir açıklama bulamadım bir kere evinde yetim olanın yemeği bile yenmez onlerin rizkina mani olunmaz kardeşin belescinin takiymis ben olsam şimdiye kıyameti kopartmistm annemi kimse uzemez kardeşim dahi olsa
(12,264 puan) tarafından
10 senedir gurbetteydi sıkıntı çıkmasın diye dayaniyitux arada laf sokiyirm ben ama kim anlar ki
Baya baya belesci annem ben nasıl evlat yetistimisim diyor
Çok kızıyor kendine
+1 oy
(377 puan) tarafından
Sen iy susmussun kardesine ben olsam varya agzina ederdim onun laflarimin altinda ezerdimm o kimki annemi uzck hemde kalp hastasi yazik kadinaa. Yemn ederm kendim atardim onu o evden. Rezil pislik. Bi insan bu kdrda ac gozlu olmaz. Annenin verdigine kanaat etsin ya kessin sesini otrsun yada defolup gtsn. Annene bsey olsa onun yuznden hosuna gdermi 
(12,264 puan) tarafından
4 kız kardeşiz laf sokuyoruz uyarıyoruz ama kavga çıkarsa çok fana olur annem çok üzülür kötü olur iyice
(377 puan) tarafından
Oyle laf sokup anlamasni beklycne kendin hallet kmseyde karstrma
+1 oy
(2,091 puan) tarafından
Resmen iyiliği suistimal etmiş yazık değil mi annene evladı için gelirinden olmuş yazık ya bu evlatlar niye böyle 
(12,264 puan) tarafından
Kiiz sorma vallahi kadın perişan olmuş yeminle aklımdan çıkmıyor hali
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Kardeşimi alırım karşıma agsina ederimm... aksi olursa da geldiğiniz gibi gidersiniz derdim
+1 oy
tarafından
bizde böylelerine nankör evlat derler
+1 oy
(4,666 puan) tarafından
Cikarsin evinden dükkanindan
+1 oy
(12,904 puan) tarafından
Hey Allahım 

Besle kargayı oysun gözünü..
+1 oy
(276 puan) tarafından
Ahh cnm benim ya cok uzuldum annene Allah yardimcisi olsun kolay degil tabi, kardesin annene bunu nasil yapabiliyor insanın vicdani el vermez.. benim babamda cezaevinde ama ben anneme elimden geldigince yardim etmeye çalışıyorum bazen gittigimde harçlık vermeye kalkiyor almiyorum, bazen yanlis anlamasin kirilmasin diye aliyorum ama o caktirmadan gene yerine koyuyorum 2 kardesim var onların haklarini nasil yerim yapamam yani cnm.. kardeşinin dusunmesi lazim boyle giderse al karsina konuş
0 oy
tarafından
Iste dun b.ktu bugun koktu diye kardesine deniliyor. Yiyici sadece hic kimse ondan bisey almasin istiyor sen engel ol ezdirme anneni
(12,264 puan) tarafından
Bizde öyle dedik diğer kardeşim le ne olursa olsun annemi ezdirmem dedim ben oradayken çok birşey yapamadı benim tahtalarim çok sağlam değildir tepem attığında biz Yokken yapıyor
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Annene üzüldüm doğrusu evlat bile olsa menfaat peşine düşmüş

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 316 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 327 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.