0 oy
1,846 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
sorun hata kimdeydi bilmiyorum ama 

sonumuz böyle olmamaliydi 3 sene önce güzel bi düğünle birbirimize sırıl sıklam aşık olarak evlendik 

yuvamiz mutlu huzurluydu herseyimiz dört dörtlük oluyor yedigimiz önümüzde yemedigimiz arkamizda esimin ne alkolü ne sgarasi var esi saati saatine dakikasi dakikasina gelir gece uyanir benm üstümü örterdi hasta oldugum zamanlarda isini gücünü birakip eve koşup gelirdi birbirimizin üzerine titrerdik 

güler oynar yer icer gezerdik 

2 yil bebegimiz olmadi 3 kere amaliyat oldum esim hep tam destekti bn amaliyata girerken iki gözü iki çesme aglamis disarda hastanenin önünde yatmis cok severdik birbirimizi Rabbim 2 yil sonra nur parcasi gibi bize bir evlat nasip etti emrine şükür 

sonra kabusumuz başladi ne olduysa eşim bebegim dogduktan sonra bn lohusayken evden cikti gitti ailemdeki herkezi arayip kizinizi alin gidin dedi lohusa halimde evde yanliz kaldim 10 gün eve gelmedi 

sonra bunu aliskanlik haline getirdi bi kac ay sonra tekrar gitti o her gittiginde bir hafta 3 gün gelmedi bnde kizip küsüp annemin evine gittim bunlar bes alti kez tekrarlandi tekrarlandi en son abim intar etti annemi evime getirdim kafasi dagilsin diye sonra annem bizde kaliyor diye kizdi bagirdi cagirdi anneme evine git dedim ertesi günde esim elbisesini pilini pirtisini toplayip cekip gitti bnde son olarak kizip evimden tekrar ciktim bana ettigi iyrenc küfürler orosbu kasar bir adamin karisina yakistiramayacagi herseyi söyledi annemin bokunu ye vs. vs 

dayanilmaz cekilmez bi insana dönüştü esimi son kez karşıma oturtup sen artik benden nefret ediyorsun sevmiyorsun istemiyorsun degilmi dedim 

orada bana hayir seviyorum ben seni demesini bekledim ama demedi hic birsey demedi o an beni seven bi adami göremedim gözlerinde boşa mücadele ettimi anladim o kadar üzgünüm cigerim param parçaki kucagimda alti aylik minnacik bi bebek omuzlarimda yıkıklik hissi kimsesizlik bunlari aglaya aglaya yaziyorum buraya Rabbim kimsenin yuvasini bozmasin insallah pazartesi gidip bosanma davasi acicam cigerim yüregim yana yana 

63 Cevaplar

0 oy
(51 puan) tarafından
Afedersin ama annemin bokunu ye demesiyle hersey ortaya çıkıyor suclu tek biri var bence annesi eve gelemyncede annende kalıyo olablr. En kötüsüdür başka bi kadın. Takip et bence. Telefonunu eline alabilirsen haritalardan o gğn nereye gittiğini görebilirsin anlatrm bn sana nasl bakıldgını
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 351 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy