0 oy
1,845 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
sorun hata kimdeydi bilmiyorum ama 

sonumuz böyle olmamaliydi 3 sene önce güzel bi düğünle birbirimize sırıl sıklam aşık olarak evlendik 

yuvamiz mutlu huzurluydu herseyimiz dört dörtlük oluyor yedigimiz önümüzde yemedigimiz arkamizda esimin ne alkolü ne sgarasi var esi saati saatine dakikasi dakikasina gelir gece uyanir benm üstümü örterdi hasta oldugum zamanlarda isini gücünü birakip eve koşup gelirdi birbirimizin üzerine titrerdik 

güler oynar yer icer gezerdik 

2 yil bebegimiz olmadi 3 kere amaliyat oldum esim hep tam destekti bn amaliyata girerken iki gözü iki çesme aglamis disarda hastanenin önünde yatmis cok severdik birbirimizi Rabbim 2 yil sonra nur parcasi gibi bize bir evlat nasip etti emrine şükür 

sonra kabusumuz başladi ne olduysa eşim bebegim dogduktan sonra bn lohusayken evden cikti gitti ailemdeki herkezi arayip kizinizi alin gidin dedi lohusa halimde evde yanliz kaldim 10 gün eve gelmedi 

sonra bunu aliskanlik haline getirdi bi kac ay sonra tekrar gitti o her gittiginde bir hafta 3 gün gelmedi bnde kizip küsüp annemin evine gittim bunlar bes alti kez tekrarlandi tekrarlandi en son abim intar etti annemi evime getirdim kafasi dagilsin diye sonra annem bizde kaliyor diye kizdi bagirdi cagirdi anneme evine git dedim ertesi günde esim elbisesini pilini pirtisini toplayip cekip gitti bnde son olarak kizip evimden tekrar ciktim bana ettigi iyrenc küfürler orosbu kasar bir adamin karisina yakistiramayacagi herseyi söyledi annemin bokunu ye vs. vs 

dayanilmaz cekilmez bi insana dönüştü esimi son kez karşıma oturtup sen artik benden nefret ediyorsun sevmiyorsun istemiyorsun degilmi dedim 

orada bana hayir seviyorum ben seni demesini bekledim ama demedi hic birsey demedi o an beni seven bi adami göremedim gözlerinde boşa mücadele ettimi anladim o kadar üzgünüm cigerim param parçaki kucagimda alti aylik minnacik bi bebek omuzlarimda yıkıklik hissi kimsesizlik bunlari aglaya aglaya yaziyorum buraya Rabbim kimsenin yuvasini bozmasin insallah pazartesi gidip bosanma davasi acicam cigerim yüregim yana yana 

63 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
Rabbim  yardım  etsin canım:(
-Reklam-
0 oy
(586 puan) tarafından
Gözlerim doldu cnm kardeşim tüyum diken diken oldu Allah size cennet yolu açsın ciğerime dokundu yazdığın resmen ben çok üzülüyorum biri böyle yazdığında Allah yar ve yardımcınız olsun
0 oy
(160 puan) tarafından
Allahım bizi bu erkek denen yaratıklardan korusun peki niye ilk gittiğinde neden gitti kavgamı ettiniz
0 oy
tarafından

Canım içim sızladı inan aglayacaktim:'(bekki biri bilerek yapmıştır ha

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun kuzum acaba biri büyümü yapmış Allah korusun hocaya gidin siz en iyisi
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ..
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Belkide hakkında hayırlı olan budur canın Rabbim bundan sonra inşallah karsına allahtan. Korkan kuldan utanan insanlar çıkarır sadece özel hayatta değil arkadas dost herkes için diyorum geçen bi post açmiştin annemi evden gönderdim diye seni o posttan tanıyorum bosver sen elinden geleni yapmıssn yuvanı korumak kurtarmak için gerisini allha havale et 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sen dünde post açmıştım ama eşinle ilgili bu kadar ayrıntıya gormemistin sadcee evden gittiğini yazdın ama işin aslı farklıymış canım ilk aklıma gelen biri büyü falan mı yaptırdı Allah korusun 
0 oy
(367 puan) tarafından
Cmm çok üzüldüm. Eşin çok pişman olacak sen güçlü ol bebeğşn  için. Sebep olanlar Allahından bulsun. Eşinin annesi nasıl bir anneki evladının yuvasını bozuyor. 
0 oy
(250 puan) tarafından
Seni anlıyorum. Kadın olan anlar zaten. Erkekler neden böyle kadınların kıymetini bilmez onu anlayamıyorum iste . Okurken benimde gözlerim doldu. Rabbim senin yolunu açık etsin. O adamda Allahindan bulsun ne diyim. 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canm buyuyse bozdur baska biri varsa bosama surundur o baska birinide ibreti alem rezil rusva et ama yuvandan hemn vazgecme ha eger sevgi kalmamissa sebep buysa yapacak baska bisey yok 
0 oy
(580 puan) tarafından
ofkeyle kalksn zararla oturur bi.dava acma esini al beraber psikolaga gidin bebekte var
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bnm aklimada ilk büyü geldi bnce isinin ehli bi hocaya görünün böyle olmaz çekemeyen birisi yapmis olabilir bitirme evliligini hemen pes etme arkasina düş nedenini arastir
0 oy
tarafından
Eğer anlattıklarına bakılırsa birden dünyanız in yıkılması falan büyü gibi ya ayy çok üzüldüm ya valla Rabbim kimsenin evine incir ağacı dilesin şeker bitirsin çok üzüldüm ya
0 oy
(46 puan) tarafından
canm oncelilke Allah yardimcin olsun insallah evinin eski nesesi huzuru yerine gelir. bence oncelikle burdaki yorumlari dikkate alma baska biri baska ev ne kadar meraklisiniz bilmediginiz tanimadiginiz insanlar hakkinda hemde bu kadar  zor bir zamanda bu kadar kolay bu tur seyler soyleyebiliyorsunuz. ikinciside bence evinden cikma bekle biraz anlamadan cekip gitme bosanma davasi falanda  acma o istese zaten acardi bu kadar zor degil evet simdiki durum cok kotu ve zor biliyorum ama oncesinden de cok guzel bir yuvan varmis bence biraz zamana birak en azindan neler olacak niye boyle oluyor ogrenebilirsin
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm yaaa niye birden böyle olmuş olabilirkiii kaynanan falan ne dio peki haberleri varmı nasıl birisi kaynanan gerçekten çok üzüldüm offff 
0 oy
tarafından
Of okurken boğazım düğümlendi öncelikle bebeğin için güçlü kalmaya calis canım bu kadar güzel yuvanız ortada bı sebep yokken bozulmaz bence insanın aklına sadece büyü geliyo bu durumda Allah yardımcın olsun eşini de ıslah etsin inşallah hakkında herşeyin hayırlısı olsun hayırlı kapılar açılsın
0 oy
(48,704 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun canim insallah daha mutlu olur bundan sonraki hayatin
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Herşey de vardır Bi hayır Rabbim yardımcın olsun:(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.