0 oy
1,840 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
sorun hata kimdeydi bilmiyorum ama 

sonumuz böyle olmamaliydi 3 sene önce güzel bi düğünle birbirimize sırıl sıklam aşık olarak evlendik 

yuvamiz mutlu huzurluydu herseyimiz dört dörtlük oluyor yedigimiz önümüzde yemedigimiz arkamizda esimin ne alkolü ne sgarasi var esi saati saatine dakikasi dakikasina gelir gece uyanir benm üstümü örterdi hasta oldugum zamanlarda isini gücünü birakip eve koşup gelirdi birbirimizin üzerine titrerdik 

güler oynar yer icer gezerdik 

2 yil bebegimiz olmadi 3 kere amaliyat oldum esim hep tam destekti bn amaliyata girerken iki gözü iki çesme aglamis disarda hastanenin önünde yatmis cok severdik birbirimizi Rabbim 2 yil sonra nur parcasi gibi bize bir evlat nasip etti emrine şükür 

sonra kabusumuz başladi ne olduysa eşim bebegim dogduktan sonra bn lohusayken evden cikti gitti ailemdeki herkezi arayip kizinizi alin gidin dedi lohusa halimde evde yanliz kaldim 10 gün eve gelmedi 

sonra bunu aliskanlik haline getirdi bi kac ay sonra tekrar gitti o her gittiginde bir hafta 3 gün gelmedi bnde kizip küsüp annemin evine gittim bunlar bes alti kez tekrarlandi tekrarlandi en son abim intar etti annemi evime getirdim kafasi dagilsin diye sonra annem bizde kaliyor diye kizdi bagirdi cagirdi anneme evine git dedim ertesi günde esim elbisesini pilini pirtisini toplayip cekip gitti bnde son olarak kizip evimden tekrar ciktim bana ettigi iyrenc küfürler orosbu kasar bir adamin karisina yakistiramayacagi herseyi söyledi annemin bokunu ye vs. vs 

dayanilmaz cekilmez bi insana dönüştü esimi son kez karşıma oturtup sen artik benden nefret ediyorsun sevmiyorsun istemiyorsun degilmi dedim 

orada bana hayir seviyorum ben seni demesini bekledim ama demedi hic birsey demedi o an beni seven bi adami göremedim gözlerinde boşa mücadele ettimi anladim o kadar üzgünüm cigerim param parçaki kucagimda alti aylik minnacik bi bebek omuzlarimda yıkıklik hissi kimsesizlik bunlari aglaya aglaya yaziyorum buraya Rabbim kimsenin yuvasini bozmasin insallah pazartesi gidip bosanma davasi acicam cigerim yüregim yana yana 

63 Cevaplar

+2 oy
(1,597 puan) tarafından
Acaba birisi buyumu yapmış?  
(1,597 puan) tarafından
o başka birisi arkadas olarak yaklasib buyu yaparak kendisine Baglams ola bilir. benim arkadasm da sizin gibiydi mutluydu bir anda kocası cok değişti bosandılar ama kızın içi rahat etmedi hocaya gitti kaynansınn buyuk yaptığını anlams şimdi barsdılar eskisi gibi mutlular.  sende bosanmadan önce hocaya git kuzu
(1,713 puan) tarafından
Belkide kadına ev actı evin kirası a herseyini o yapıyor. 2 kadının sorumluluğu zor geldiği için evdeki e yol gösteriyor bence. Benim cevremde böyle yapan cok kişi biliyorum. Yüzde 90 hamile iken buldu ve halen devam ediyor
(54 puan) tarafından
bilmiyorum günahini almak istemiyorum her evde tartisma olur ben ona o bana kizar küser bagirir cagirirdik ama esim evden gitmeye basladi
(2,792 puan) tarafından
Sizde yangına körükle gitmeseniz mi acaba kadın zaten psikolojik olarak zor durumda sizde iyice şeyapmışsınız ev açmıştır felan çevrenizde olabilir ama böyle bi durumda olan birinin içini rahatlatmanız gerekir Allah bilir orasını biz bilemeyiz o yüzden yorum yapmamız da doğru olmaz yani dua edebiliriz anca şahsen ben empati yaptım ve kötü hissettim kendimi o yüzden diyorum yanlış anlamayın
(69 puan) tarafından
Benim de aklıma büyü geldi birden bire öyle olması normal değil ki bir de ilk bebekleri yani
-Reklam-
+1 oy
(4,285 puan) tarafından
Bir anda böle değişmesi imkansız nasıl bir anda böle oldu
+1 oy
(7,177 puan) tarafından
Acaba büyü yapılmış olabilir mi bir boşanmadan hocaya mi gitsen canım ya 
+1 oy
tarafından
Canim yanls anlma ama bebeginiz olmams ya bu baskasndami  diye dusndu acaba lutfen yanls anlma  herysy bbekden sonra olmus ya yada biri aklina girfu muska falan mi yapti acaba hic normal degil bi anda
(54 puan) tarafından
bebegimiz bendeki sorundan dolayi olmuyordu ic rahmim dardi perde vardi birde polikistik over hormonlarim bozuk bu nedenlerden dolayi amaliyat oldum zaten ben üstelik bebegimiz aşılama yöntemiyle oldu
normal hamile kalmadim o ay adetten sonra esimle iliski bile olmadi doktorlar yumurtami gelistirip esimin sperm örnegini bana asiladilar
tarafından
Anladim canim boylede dusunmez ozaman evi iyice ara sen  muska buyu olabilir
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hakkınız da hayırlısı olsun sen ve bebeğin için cnm 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun

Nazarami geldiniz be gülüm ama sana o hakaretleri etmiş adamda hayır gelmez artık 
0 oy
(389 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcın olsun bacım 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Offf canım benim yaaa çok üzüldüm abin sağ degilmi  

Ya ne desem bilemedim Allah yardımcın olsun sen ne yapacak sin 6 aylık bebeğinle
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Üzülme o kaybetti boşa gitsin madem gitmek istiyor hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Alallah birden ne oldu ki ne kadar ilginc. Inanmmamm ama.buyu falan mi oldu ki.
0 oy
tarafından

Valla çok üzüldüm canım Allah yardımcın olsun böyle olmasaydı ama olmuş artık bebeğin için güçlü ol öyle bı adamı tabikide çekmek zorunda değilsin ama omuzlarin hep dik dursun bebeğin için hayatta güçlü ol Allah inşallah yüzünüzü güldürür<3:'(

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Eğer şuan yanımda kimse olmassa aglicamm , çok üzgünüm ne dicegimi bilmiyorum dondum sadece yanında olup sarılıp acina ortak olamk istiyorum .Allah  yar ve yardımcın olsun inşallah ne diyebilirim bilmiyorum elimizden sadece dua etmek geliyor . Çok üzgünüm senin icin
0 oy
(913 puan) tarafından
Kalbindeki sızıltıyı duydum okurken. Kocana Allah akıl fikir versin!
0 oy
(434 puan) tarafından
Onun ailesi seni seviyor mu kuzum onlar mi dolduruyor acaba 
(54 puan) tarafından
annesi yapiyor annesi esimin cok yakin bi arkadasini arayip senin sözün ogluma gecer söyle karisindan bosansin seni dinler seni seviyor demis adama kaynanam
(434 puan) tarafından
Ne kötü kadın ya vicdansız bebeğiniz var en çokta ona üzülüyorum keşke onun için bir arada olabilseniz ama eşin baya haddini aşmış umarım birgün pişman olur da vicdan azabı çeker.
0 oy
(11 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun canım benim senin için çok üzüldüm. Tez zamanda inşallah düzelir bu durum diyecek birşey bulamıyorum.. Rabbim o kuzucuğa acısından evliliğiniz tekrar düzene binsin annesi babasıyla büyüsün tek dileğim bu yanlış anlama ama belkıde saçma bulacaksın ama büyü olabilir mi birden bire bu şekilde değişmesi beni düşündürdü açıkçası
0 oy
(6,759 puan) tarafından

:'( Allahım sabırlar versin canim. 

0 oy
tarafından

Okurken göz yaşlarımı tutamadım :'(

(54 puan) tarafından
yanimda olsan sana sarilirdim cok ihtiyacim var Allahtan baska kimsem yok abim intar ettiginde annemin evinin kapisini kirmis levyeyle cinnet gecirip kapiyi yaptiramadik tamir olamayacak sekilde kirik annem ben oglum annemin evindeyiz kapi sallaniyor ben agliyorum moralim piskolojim cok kötü böyle bir zamanda bunu yapmasaydi keske bna
tarafından
Abin öldümü:(
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok enteresan bebeğiniz olur olmaz nasıl böyle bir anda değişir, tam tersi daha çok bağlanmalıydı.Ya hayatında başkası var yada arkadaşlarında dediği gibi büyü muska olayı var.
(54 puan) tarafından
bilmiyorum cok üzgünüm böyle olmasini kendimde istemezdim kendimi cok yargiladim cok sorguladim acaba bilmeden benmi bisey yapiyorum biyerde yanlismi yapiyorum diye
0 oy
(583 puan) tarafından
Valla içim acidi anliyabiliyorum seni Rabbim hakkında  en hayırlısı neyse onu nasip etsin  yüreği yanmayan  biri için sen yüreğini yakma evinden  de çıkma o gitsin 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah yardimcin oksun canim, baska bir kadij mi var acaba, nasil birden bire degisir boyle...
(6,978 puan) tarafından
Ne yap et konustur kocani, kolay degil bir yuva yikmak, onurun gururun herseyi anliyorum inan ama isin aslini ogrenmek hakkin
(54 puan) tarafından
hic birsey bilmiyorum konusturmayi cok denedim ama hic acik vermiyor esim zeki bi insan tanidigim kadariyla bilmiyorum telefonunda birsey yok yedek telefon kullaniyor olabilir gunahta almak istemiyorum kafam Allak bullak
(6,978 puan) tarafından
Bi dur sakin ol kafabi bir dinle,biraz mesafe koy, ailene gitme imkanin varsa git. Belkinapayri bir derdi vardır, biraz sabir
(54 puan) tarafından
canim esim esyalarini toplayip gidince bende evde duramadim lohusaliktan piskolojik bi korku kaldi evde yanlizken uyuyamiyorum tek basima uykusuz oldugum icinde gunduz bebegimle ilgilenmekte zorluk cekiyorum
üstelik esimjn ilk evden gidisi degil bu bes alti sefer tekrarlandi bn anneme gittim her seferinde bi hafta 3 gün bes gun bekledim ama evimde esim gelmeyince gittim
esim hep annemlerden özür dileyip birdaha yapmiycam diyip goturdu beni ama artik yeter yine yapacak biliyorum ne aradi ne sordu beni dünden beri ne bir msj ne bir cagri
(6,978 puan) tarafından
Allah eşini bikdigi gibi yapsin ne diyecehimi bilemedim...sende haklisin, bu sefer insaaallah akli basina gelir yoksa sonu belli maalesef. Allah yardimcin olsun canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 349 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.