0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (671 puan) tarafından
Gelen hafta benim aradı çarşamba için sana gelicez dedi eşiyle beraber güzel temizliğimi yaptım ikramlık hazırladım gelmediler söyledikleri tarihte perşembe uğrarız dediler o günde gelmediler bende bunların geleceği yok dedim bazanın altındaki yatakları hurçları boşalttım yıkamak için her yer yatak yorgan az önce beni aradı sana geliyoruz dedi bende müsait değilim ev çok fena ben sizi çarşamba bekledim gelmediniz dedim neyse önemli değil dedi başka zaman dedi kapattık sonra benim içime dert oldu tekrar aradım gerçekten ev dağınık rahatsız olmayacaksanız gelin dedim ama ses tonunda bi soğukluk sezdim yok yarın uğrarız dedi tamam dedim kapattık öyle ben ne yapayım yani kaç gün bekledim gelecekler diye gelmediler şimdide çat kapı gelmek istediler çocuklu insanım evim dağınık olabilir müsait olmayabilirim ama yinede  kendimi rahatsız hissediyorum kabahatli gibi 

9 Cevaplar

+4 oy
(913 puan) tarafından

Boş verrrr 

Nasıl rahat ediyorsan öyle davran.
(671 puan) tarafından
İstemediğimi düşündü belkide sonradan dedim gelsin görsün yalan söylemediğimi çok takıyorum kafaya valla erken yaşlanacağım
(913 puan) tarafından
Eskiden öyleydim 29yaşım var ağzımda sağlam diş yok, saçlarım beyazladı.  Artık hiç bi şeyi kafama takmıyorum. Çünkü yaşamak istiyorum
(671 puan) tarafından
Bende 29 yaşındayım canım rahat bir insan olmayı çok istiyorum bugün bunu birax olsun kırdığımı düşünüyorum kimseye müsait değilim dememiştim bi ilk yaşandı :)
(913 puan) tarafından
Devamı gelsin))
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Aman boşver öyle yaptığın iyi olmuş keşke geri aramasaydin gelselermis onlar da diyince 
(671 puan) tarafından
Aramız limoni yalan söylüyor bak bizi istemiyor gibilerinden düşünsün istemedim ondan aradım canım yarın geleceğiz dedi yarın arasın yine müsait değilim diycem çocuk oyalıyor karşısında
+2 oy
(48 puan) tarafından
Kimse hak etmiyor fazla değeri ilgiyi boşver takma 
(671 puan) tarafından
Haklısın canım
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Keşke ama keşke tekrar aramasaydin onlar seni düşündü mü bu kız hazırlık yapar falan zaten korona varken ne meraklı insanlar misafirlibe gitmeye yaa
(671 puan) tarafından
Yalan söylediğimi düşünmesin diye 2 kez aradım canım sonra millete der biz girmek istedik kabul etmedi en başta eşime söyler bunu eşimde ağızlarının payını verir artık
(4,961 puan) tarafından
Rahat takıl boşver ben olsam keşke öyle dusunseler derim laf ederse de ağzının payını veririm sen sanki onlara niye gelemiosuns dye hesap sordun bosverrrr
+1 oy
(7,208 puan) tarafından
Bu kadar ince düşünceli olma ömründen gider . Ben beni düşünmeyeni düşünmeyi bıraktım artık .
(671 puan) tarafından
Yalan söylediğimi düşünsün istemedim canım kendileri öyleler çünkü evlerine misafir kabul etmezler normal günde bile ben buna rağmen gel dedim gelseydi gözü insanlık görürdü
0 oy
(12,777 puan) tarafından
2. Kez araman hata boşver isin olmasa neyse de yabanco değil sinra gelsin  
(671 puan) tarafından
Aramız pek iyi sayılmaz yalan söylediğimi düşünmesin diye aradım gelsin kendi gözüyle görsün istedim aa bak bizi istemiyor gibi düşünür çünkü huyunu biliyorum
0 oy
tarafından
Benim en netren ettiğim şey gelecem deyip gelmemesi insan sinir oluyor ya 
(671 puan) tarafından
Mahsus belkide beni denedi bakalım istiyormu bizi diye
tarafından
İnsanların bu şeytan düşünceleri beni deli ediyor sıkma canını Allah senin kalbinide biliyor onunkinide musait olmayabilirsin bu normal bence
0 oy
(79 puan) tarafından
Kiz boşver en sinir oldugum sey gelselerdi dedigi zaman 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Hiç de rahatsız hissetme fazlada kafana takma 

Ben öyle aman öyle yaparsam kırılırmı acaba yanlış anlarlarmı diye diye kendimi yıprattım. 1 haftadır başımın ağrısı geçmiyor daha dün serum yedim ağrıdan nöroloji doktoru emar istedi. 

Yani önce kendini düşün başkası için kendini yıpratma yanlış anlayan da anlasın boşver. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 658 göst.
0 oy
12 cevap 329 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Kylgizem (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 297 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Melekk123 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 569 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu