0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kizlar ben kapaliyim saçımı boyaliycam ama hangi renk yapacam bilmiyorum beyaz tenliyim eşime soylüyorum hangi rengi seviyosun diye bi türlü söylemedi sen bilirsin diyip duruyo bende onun ilgisini ceken renk hangisiyse onu yapmak istiyorum sizce erkeklerin en cok sarimi yoksa siyahmı sever kisiden kisiye deişrmi söylemiyo benide sogutuyo baskasinda gördügunde mal gibi bakar bana gelince bilmiyorum sen bilirsin sanki kendimi kime yapiyorum 

16 Cevaplar

+2 oy
(27,352 puan) tarafından

Erkekler hic bir b.k sevmez yaranamazssin 

Ay sinirlerim bozuldu ya bakma sen bana

Kizil yap guzel olur ten rengine

-Reklam-
+1 oy
(79 puan) tarafından
Bence erkekler sari sever
(33 puan) tarafından
Bende öyle düsunuyorum
+1 oy
(838 puan) tarafından
Işıltılı kahve dore kahve çikolata kahve bunlar güzel şahsen ben öyle yapıyorum 
+1 oy
(4,725 puan) tarafından

Ben kendim için güzelleşiyorum eşime değil :) bence sende kendine yakışacağını düşündüğün renge boya saclarını

(33 puan) tarafından
Hakslison cnm ben encok sari ve kizil dusüniuorum esim beyenmez diye yapmiyorum
0 oy
tarafından
Esim dogal halimi seviyo ama bana kizil yakisiyo
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben siyah sacliydim rofle yaptırdım eşim deli oldu çok beğendi sonra akinca değiştirdim bı kaç ay sonra fındık kabuğu yaptırdım kahve tonu şimdi doğal doğumdan sonra yine bakicam farklı bişey yapmayı düşünüyorum cnk teseturluyum evde saçımı başımı yapmayı giyinmeyi seviyroum esime hazırlanması oyuzden öyle , sacinin rengi neyse tam tersini yaptır bide fön maşa duzlestirici falan varsa tmm zaten çok güzel durur her renk ❤️
(33 puan) tarafından
Cok pahalimı rofle cnm nekadar yapar acaba kuaför
(1,331 puan) tarafından
Saçlarım göğsüme geliyo boyu uzun du 150 ye anlaşmıştık
0 oy
(123 puan) tarafından
Bence bütün erkekler sarı sever 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Beyaz tenlilere bakır tonlari ya da kizil cok yakistiriyorum ben..
0 oy
tarafından
kestane yap veya koyu kahve. 
0 oy
(1,105 puan) tarafından

Kizila yakın bi renk şu an saçım yani çikolata kızıl gibi bişey :D beyaz tenliysen sana da yakışır kızıl 

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bnce değişir kişiden kişiye ben sarı yapcam diyodum eşim sevmiyo siyah seviyo
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Benim eşim sarıyı çok sever sarı yapabilirsin canım 
0 oy
tarafından
Eşim asla yapmamı istemiyor ama bence kumral yapa bilirsin yada sarı ola bilir
0 oy
tarafından
Çilek kırmızısına boyat canım beyaz yanlışın yakışır ...

Kişiden kişiye değişir benim eşim kızıl seviyor oo din.goo niye bakıyor çarp iki tane ağzının ortasına 
0 oy
tarafından
Erkekler kızıl ateş eden hatun sever bacım beyaz tenliysen şarap kızılı yap 
0 oy
(3,836 puan) tarafından

canım sen nasıl guzel hissedeceksen öyle yap. eşin madem cevap vermiyor kendi bildiğini yap mutlu ol bari gördükçe. ben hep esmerleri beğenirim kendimde öyle çok beyaz tenli değilim ama kara da değilim. saç rengim de koyu kestanedir. ama bir kere denedim saç rengim ışıltı katmayı harika oldu. sonra dedim ki biraz sarı yapayım inanılmaz ama sarı yakıştı. kara kara kaşlarıma rağmen yakıştı. kaslarını boyamadım tabi bi ara modaydı ya sapsarı saçlara kara kaşlar :D şimdi saçım da biraz boya onun akmasını bekliycem bir de biraz uzamasını yeni kestirdim çünkü. sonra ilk iş saçımı sarıya doğru getirmek. çok sarı olmasa da rengini açıcam yani platin sarıdan bahsetmiyorum illa kendine yakışan bi renk bulursun. benim favorim yakışıyorsa açık renkler 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 748 göst.
2 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
28 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 413 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu

380,033 soru

11,376,031 cevap

34,862 kullanıcı

...