0 oy
1,719 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Bı post acmıstım esıme ac 5 dk konusalım dıye. Bende suphelenıp aramıstım kadın acmıstı. Neyse esıme sormustum ve o bana nı olaya sahıt oldum soz verıdm kısmsye demıycem mecburı bısey fln dedı. Neyse aradan kac gun gectı. Dun ben dun telefonuna baktım engellenen numaradan gelen mesaj. Hala uyuyorum. Bekle arıycam ve sımdı ara dıye. Kadın atmıs buna. Ben delırdım bagırdım kadını aradım acmadı. Esımın telınden aradım actı oruspu ac telını yoksa senı mahf ederım dedım. Neyse kadın benı aradı. Dedı ben yolda yururken esın gelmıs. Tanısmısız. Bı kafe de kahve fln ıctık. Arada da sohbet ettık fln dedı. 2 hafta oluyor konusuyoruz dedı. Ve kadın dul mus. Ben bunları duydum beynım durdu. Esımın yanında hoparlorde konustum pda herseyı duydu. Sonra ben esımı bı guzel dovdum. Kufur ede ede ustumu gıydım 1 yasında kızım var onu aldım gıdecektım. Esım sen dur ben cıkarım evden dedı. Bende ıkı tane yıne vurdum ve onu kolundan tuttugum gıbı kapıya attım. Gıttı saatlerce arabada oturdu. Bana ozur mesajları attı. Gunduz 1 den gece 12 ye kadar eve almadım. 12 de geldi kapıyı caldı acmadım kızım gıttı kapının onunde agladı. O agladı ben agladım. Neyse esım de aglaya aglaya af dıledı. Kapıyı actım kızım onu gorsun dıye. Neyse geldı ayagımın altını optu köpekler gıbı pısmanım boşluguma geldı. Senı cok seviyorum. Sen gıdersen oldururum kendımı dedı ve agladı. Bende kovdum odadan. Ayrı yattım. Hıc kımse bılmıyo bızden baska kımseye demedım daha. Kızım olmasa 1 dk bıle durmaz bosardım. Ama kızım var.  Esım de soz verdı numarasını degıstırecek ve bır daha hata yaparsa bana karısmıycak dıye. Degısecem dıye yemınler ettı. Ben sımdı kızım ıcın 1 sans vereyım dıyorum sız olsanız ne yapardınız. 

44 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm kimse kimsenn icini bilemez bn ailemse arkamda deil aeni cok iyi anliyorum atip tutanlarin basina geluncee dinlemek lazim birde ben  aldatiladim ama ayrilmakk zorr maleseff. Ama bu kadr cabuk affetme deriiim

.
-Reklam-
0 oy
(140 puan) tarafından
Ya şu cocuklari bahane etmeyin sizin gidesiniz yok yuvanızı dağıtmak istemiyorsunuz sizin aslında cesaretiniz yok anasını satayım kimi görsem çocuk var ayrilamiyorum dayak yiyorum ama çocuğum var gidemiyorum sizin bence cesaretiniz yok net. Esim olmadan yapamam dediğiniz için o adam bir daha yapacak adam çünkü diyecekki ben onu aldattım bırakıp gitmedi şimdi daha kötü bir şey yapsam onda da bırakmaz diyebilecek.. bunu ona söyleten düşündüren sizsiniz..
0 oy
(56 puan) tarafından
Allah'ım yardım etsin cnm zor bı durum ne desek boş ancak yaşayan bilir 
0 oy
(138 puan) tarafından
Bir şans ver çünkü sen onu attiktan sonra kadına gitmemis belliki iliskisi kuvvetli değil kadinla fakaaat kesinlikle anne babasina yani kocanın ailesinden korkacagı birisine söyle ki utansın ve korksun ve arkanda olduklarını görsün. 
(461 puan) tarafından
Ikı hafta once tanısmıslar. Zaten numarayı engellemıs. Kadın onu özelden arıyodu bu sefer. Oda benı arama demek ıcın aramıs sabah yanı en son. Onu da yakaladım ve ortaya cıkardım.
(138 puan) tarafından
Bak bide bu adam niye böyle bir şey yapma gereği duymuş bunu açık açık konuş. Cinsellik mi yoksa bazı erkekler muhabbeti sever acaba sende olmayan neydi. Acaba sen çocukla çok ilgilenip aksattin mi. Yani tabiki bunlar aldatmak için geçerli sebep değil ama o yavrunun göz yaşı için affedip sebebini de bilmelisin.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,197 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 894 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Hsret.1234 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 919 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 145 göst.