0 oy
590 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Yagni marka bir ayakkabı alıp pahalı olsun 1 tane olsunmu dersiniz yoksa uyguna çeşit çeşitmi alırsınız benim içimden bir ayakkabıya 300 vermek gelmiyor 100 liralık 3 tane alırım diyorum 

45 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bnm yok ama esimin ayakabida takintisi vr orjinal olck 
tarafından
Ammaaa yazık kız paralara
tarafından
Yazik tabi canim yilda iki kere anca aliyor zatn canim  sahteler pilastik kokuyot yapstrma hep gozukuyir diyo :Dben sahte alip iki uctane aliyirm cesit cest
-Reklam-
+2 oy
(119,153 puan) tarafından
5tl tisort 25 kot 45 ayakkabi aldim oh mis
tarafından
Kız 25 tl koy varmı
+1 oy
(12,264 puan) tarafından

Ne markası kız yakışanı giyiriz işte :D

tarafından
En güzeli kız
+1 oy
(10,460 puan) tarafından
Kız markaya o kadar para vereceğime güzel iki üç ucuz alırım değişik giyerim düşüncesindeyim o yüzden marka falan almiyom hiç 
tarafından
Çogunluk bu düşüncede
+1 oy
(16,489 puan) tarafından
Hayır yook yaa olmasın da ztn o kadar para vermek nedır :) 
tarafından
Dimi bende karşıyım içim acıyor o paraaya
+1 oy
tarafından
Asla pahalı birşeye para vermem ne kdr beğenirsem beğeneyim kıyafet takıntım var bir kıyafetten çok çabuk soğuyorum o yüzden çok bir para verip almıyorum 
tarafından
En iyisi canım
tarafından
Ağzına yüzüne
tarafından
Açmıyorum birazda sen düş peşime hıh
+1 oy
(1,718 puan) tarafından
Hiç takındım yokturr vala nerde ucuz ben orda :)) 
tarafından
Ayyy marketleri takip ederim bende
+1 oy
(44,603 puan) tarafından
Assslaaa allahtanda yok 20 liraya cok ayakkibi giydim evliykende bekarkende hic bi ayakkabiya 200 300 vermedim vermem nerde ucuzluk ben oraya kosarim bu yaz mesala evde gitmeye 10 liradan 3 tane tsort aldim halende evde giyorum ne gerek o kadar para vermeye esim mesai yaparak geceye kadar calisiyo emegini de gidip pahali seylere para dokmem
tarafından
Kesinlikle haklısın canım
+1 oy
tarafından
Ayakkabida marka aliyom ben almasam esimin ayakkabida takintisi var canim marka aliyo kendinede banada gidiyo 300 350 tekine 
tarafından
Allah bol kazaanç versin khzum
tarafından
Sağol  canim benim:)))
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Saglam olmadiktan sonra 1ayda parcalanacak ayakkabi almak yerine bi kere alirim saglam olur
tarafından
Bende pazardan almıyorum flodan knetix alıyorum uzun süre giyiyorum uygunda
(6,203 puan) tarafından
Pazardan aliyosunuz demedim zaten.İndirimden almak baska normal internet sayfasindan almak faekli
0 oy
(671 puan) tarafından
Ayakkabı ve saatte var onlar sürekli alınan şeyler değil ayağın rahat olması lazım saatinde uzun vadeli kullanımı için kaliteden yanayım 
tarafından
Tabiki ayak konforu çok önemli canım
0 oy
tarafından
Yok kiz ne marka ünlü zengin degiliz o kadar ne bulursam alirim giyerim
tarafından
Gönlümüz zengin olsun kuzum
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kendim için değil ama çocuklar için takıntım var evet.  Lc waikiki den alirim çoğunlukla hep çocukların eşyalarını o mağazaya takıntılı kaldim
(2,091 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynı bende öyle lc waikikiden olmazsa olmaz giydirmem gibi bsey hediyeler dışında
(3,794 puan) tarafından
Aynen canım. Kendim değıl ama çocuklarima ordan almayı tercih ediyorum. Hem ucuz hem kaliteli hemde çok güzeller
tarafından
Benimde kızımın dolabı lcw malları çok iyi
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Sevdiğimi alır giyerim 
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Ben biraz takıntılıyım galiba her markadan bir tane beğendiğim var dolapta. Onlar eskir yeni alırım ama çabuk eskitme huyum yok yani bir sneaker 5 yıl kalabilir bende
tarafından
Benim ayagımdaki ayakkabı 1 yıl anca dayanır ayagımla alakalı sanırım
(10,230 puan) tarafından
Olabilir kuzum ama ben çok üst üste giymiyorum ayakkabıyı ondan da olabilir
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Aa markasız birşeyi asla giyemem :P linç ıstiyorum linçcccc:D:angry:

tarafından
Linç linç linç :D
tarafından
Kahrol düşman al sana bombe:))
0 oy
tarafından

Gücüm neye yeterse o marka falan almam öyle cnm uygun olması bütçemizede bizede en doğru olanı

tarafından
Aynen canım beni sıkıntıya sokucak birşeyi almam alsamda içim rahat etmez
tarafından
Bide cnm zamanında az çok yokluk görmüş biri olarak şimdiki halimize bin şükür o yüzden marka diye fazla para vermek bana doğru gelmiyo
0 oy
(2,241 puan) tarafından
benim yok da esimin var alir ama onu da yirtilana kadar giyer :) taa biz sevgiliyken 5 sene once once mavi den kot almisti daha iki ay oncesine kadar saglamdi baya kaliteliymis bana da oyle der kaliteli al diye ama ben cesit giymeyi severim uygun olsun bikac tane olsun 
tarafından
Bemde bir şeyden sıkılıyorum  uyguna çeşit çeşit alırım
(2,241 puan) tarafından
en guzeli :)
0 oy
tarafından
Marka denilen şey kapitalizm bi sembol var onu basınca oluyor sana 300 500 aynısı dısarıda 30 40 lira yani. Ucuz ama iyi ürünlerde cok var o eşyaya o kadar para verene kadar ucuz alırım cok alırım :) 
tarafından
Bende uyguna kaliteli ararım
tarafından
Yani var çünkü gerçekten bak. Marka adı altında insanları sömürüyolar ve ülkemiz aclıktan ölüyoz diyip elinde iPhone ayakkabı Nike falan bayaaa böyleler var yani baska bise değil.
0 oy
tarafından
Klasik ayakkabıda yok ama spor ayakkabilarimi biraz takintiliyim cunku sürekli giyiyorum rahat olmasi onemli kiyafette de illa marka aramam 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 587 göst.
27 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 313 göst.
3 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 419 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esvet (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 316 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,382 soru

11,325,905 cevap

34,778 kullanıcı

...